Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice — Baia MareFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Baia Mare, jud. Maramureș

20 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Siguranță, confort și atenție pentru cei dragi la Cămin pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Reședința Senior's Heaven — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Reședința Senior's Heaven

Municipiul București, jud. București

34 locuri

Îngrijire rezidențială

"Reședința Senior's Heaven oferă îngrijire completă și personalizată pentru seniori, într-un mediu sigur și modern."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Sfântul Dumitru — Eforie NordFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Sfântul Dumitru

Eforie Nord, jud. Constanța

21 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Sfântul Dumitru - Sfântul Dumitru oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire profesională adaptată nevoilor lor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Jimbolia — JimboliaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Jimbolia

Jimbolia, jud. Timiș

70 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Jimbolia oferă siguranță, îngrijire profesională și activități pentru bunăstarea seniorilor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane de vârsta a III-a — Târgu JiuFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane de vârsta a III-a

Târgu Jiu, jud. Gorj

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane de vârsta a III-a - Un mediu sigur și prietenos, cu îngrijire de calitate pentru persoanele de vârsta a III-a.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice — VoluntariFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice

Voluntari, jud. Ilfov

60 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - Oferim seniorilor un mediu confortabil, sigur și îngrijire de înaltă calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Bătrâneți Însorite — Săcălaz

Căminul pentru persoane vârstnice Bătrâneți Însorite

Săcălaz, jud. Timiș

46 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Bătrâneți Însorite - Mediu cald și îngrijire personalizată la Bătrâneți Însorite.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — Nicolae BălcescuFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Nicolae Bălcescu, jud. Bacău

45 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice oferă îngrijire de calitate și un mediu sigur și confortabil pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Casa Mariei 2 - Cămin pentru persoane vârstnice — PaleuFoto ilustrativă

Casa Mariei 2 - Cămin pentru persoane vârstnice

Paleu, jud. Bihor

18 locuri

Îngrijire rezidențială

Casa Mariei - Cămin pentru persoane vârstnice oferă îngrijire completă și asistență medicală seniorilor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Orlat - Casa cu dar — OrlatFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Orlat - Casa cu dar

Orlat, jud. Sibiu

32 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Orlat - Casa cu dar - Confort și servicii profesionale pentru seniori la Orlat - Casa cu dar.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Pui — PuiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Pui

Pui, jud. Hunedoara

17 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Pui - Căminul Pui oferă seniorilor siguranță, confort și îngrijire personalizată într-un mediu familial.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de bătrâni Eden — Popești LeordeniFoto ilustrativă

Centrul de bătrâni Eden

Popești Leordeni, jud. Ilfov

38 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de bătrâni Eden - Îngrijire premium și confort pentru seniori la Centrul de bătrâni Eden. Respect și siguranță.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru vârstnici Sfântul Vasile — Satu MareFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru vârstnici Sfântul Vasile

Satu Mare, jud. Satu Mare

25 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru vârstnici Sfântul Vasile - Grijă profesională și confort la Centrul Sfântul Vasile.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Casa Paula' s — Timișoara

Căminul pentru persoane vârstnice Casa Paula' s

Timișoara, jud. Timiș

23 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Casa Paula's oferă condiții excelente și îngrijire personalizată pentru vârstnici.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru îngrijirea persoanelor vârstnice — OituzFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru îngrijirea persoanelor vârstnice

Oituz, jud. Bacău

36 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru îngrijirea persoanelor vârstnice oferă seniorilor un mediu sigur și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Hareta — GhiorocFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Hareta

Ghioroc, jud. Arad

60 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial Hareta oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu familial și sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Cochet — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Cochet

Municipiul București, jud. București

48 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni oferă servicii complete de îngrijire, activități sociale și un mediu prietenos pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centru rezidențial pentru seniori Casa bunicilor — CristeștiFoto ilustrativă

Centru rezidențial pentru seniori Casa bunicilor

Cristești, jud. Mureș

16 locuri

Îngrijire rezidențială

Centru rezidențial pentru seniori Casa bunicilor - Mediu familial și îngrijire de calitate la Casa bunicilor. Confort și atenție pentru cei dragi.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Alba Iulia — Alba IuliaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Alba Iulia

Alba Iulia, jud. Alba

100 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Alba Iulia oferă îngrijire profesională și mediu primitor seniorilor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centru rezidențial Bătrâneți Liniștite Papu și Maia — VoluntariFoto ilustrativă

Centru rezidențial Bătrâneți Liniștite Papu și Maia

Voluntari, jud. Ilfov

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Centru rezidențial Bătrâneți Liniștite Papu și Maia - Papu și Maia oferă seniorilor siguranță, confort și îngrijire personalizată într-un mediu familial.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Dumbrava — UnireaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Dumbrava

Unirea, jud. Alba

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul Dumbrava: îngrijire premium pentru vârstnici într-un mediu liniștit și sigur în Sibiu.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Noua casă II — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Noua casă II

Municipiul București, jud. București

25 locuri

Îngrijire rezidențială

Noua casă II: respect și confort pentru seniori într-un mediu sigur și primitor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Ștefan cel Mare și Sfânt — GalațiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Ștefan cel Mare și Sfânt

Galați, jud. Galați

60 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Ștefan cel Mare și Sfânt - Ștefan cel Mare și Sfânt oferă seniorilor îngrijire premium într-un mediu sigur și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Casa Sfântul Toma Mogoșoaia - centrul rezidențial de îngrijire și asistență persoane vârstnice — MogoșoaiaFoto ilustrativă

Casa Sfântul Toma Mogoșoaia - centrul rezidențial de îngrijire și asistență persoane vârstnice

Mogoșoaia, jud. Ilfov

17 locuri

Îngrijire rezidențială

Casa Sfântul Toma Mogoșoaia - centrul rezidențial de îngrijire și asistență persoane vârstnice - Sfântul Toma oferă siguranță, confort și servicii premium pentru seniori într-un mediu modern și familial.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →