Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice — NădlacFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Nădlac, jud. Arad

26 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice oferă îngrijire profesională și un mediu sigur și confortabil pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru bătrâni Sf. Mina — CraiovaFoto ilustrativă

Căminul pentru bătrâni Sf. Mina

Craiova, jud. Dolj

63 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru bătrâni Sf. Mina - Sf. Mina oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu familial și sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Complex de servicii pentru persoane vârstnice Alexandru Marghiloman - Centru rezidențial — BuzăuFoto ilustrativă

Complex de servicii pentru persoane vârstnice Alexandru Marghiloman - Centru rezidențial

Buzău, jud. Buzău

40 locuri

Îngrijire rezidențială

"Îngrijire de elită pentru seniori la Complexul Alexandru Marghiloman - Centru rezidențial."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice - Lovrin — LovrinFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice - Lovrin

Lovrin, jud. Timiș

22 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Lovrin oferă condiții excelente și îngrijire personalizată pentru cei dragi.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial Sf. Ecaterina — Tulcea

Centrul rezidențial Sf. Ecaterina

Tulcea, jud. Tulcea

53 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial Sf. Ecaterina oferă îngrijire de calitate și confort seniorilor într-un mediu modern.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centru de îngrijire persoane vârstnice Casa Ana — SolovăstruFoto ilustrativă

Centru de îngrijire persoane vârstnice Casa Ana

Solovăstru, jud. Mureș

24 locuri

Îngrijire rezidențială

Centru de îngrijire persoane vârstnice Casa Ana - Grijă personalizată și siguranță pentru seniori la Casa Ana.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Sf. Prooroc Ilie — BaloteștiFoto ilustrativă

Căminul de bătrâni Sf. Prooroc Ilie

Balotești, jud. Ilfov

26 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Sf. Prooroc Ilie - Sf. Prooroc Ilie oferă îngrijire personalizată și un mediu sigur și confortabil pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial de asistență socială cu cazare Senior Help — Craiova

Centrul rezidențial de asistență socială cu cazare Senior Help

Craiova, jud. Dolj

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial de asistență socială cu cazare Senior Help - Senior Help oferă seniorilor îngrijire premium într-un mediu confortabil și modern.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Maria — UnireaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Maria

Unirea, jud. Călărași

28 locuri

Îngrijire rezidențială

"La Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Maria seniorii primesc îngrijire de calitate și sprijin personalizat."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — OradeaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Oradea, jud. Bihor

57 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice oferă seniorilor îngrijire de calitate și asistență medicală specializată.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire Bunicuța Roza — IteștiFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire Bunicuța Roza

Itești, jud. Bacău

32 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire Bunicuța Roza oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu sigur și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin Eden — OtopeniFoto ilustrativă

Cămin Eden

Otopeni, jud. București

80 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin Eden: servicii personalizate pentru seniori într-un mediu sigur, confortabil și prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru vârstnici Enayati Home — Municipiul București

Centrul rezidențial pentru vârstnici Enayati Home

Municipiul București, jud. București

51 locuri

Îngrijire rezidențială

Senior City: respect, îngrijire personalizată și confort pentru seniori într-un mediu modern.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Bucuroaia — Copăcel

Căminul pentru persoane vârstnice Bucuroaia

Copăcel, jud. Bihor

27 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Bucuroaia oferă seniorilor îngrijire de calitate și asistență medicală specializată.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni privat Geronto Life Med — Municipiul București

Cămin de bătrâni privat Geronto Life Med

Municipiul București, jud. București

27 locuri

Îngrijire rezidențială

Geronto Life Med: îngrijire completă și respect pentru seniori într-un mediu confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Hotarele — HotareleFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Hotarele

Hotarele, jud. Giurgiu

46 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul pentru persoane vârstnice Hotarele - Hotarele oferă îngrijire personalizată și un mediu sigur și prietenos pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Câmpia Turzii — Câmpia TurziiFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Câmpia Turzii

Câmpia Turzii, jud. Cluj

21 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Câmpia Turzii - La Câmpia Turzii, seniorii beneficiază de îngrijire personalizată și confort maxim.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice - Săcele — SăceleFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice - Săcele

Săcele, jud. Brașov

19 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Săcele: îngrijire personalizată într-un mediu sigur, confortabil și familial.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Complex de Servicii Sociale - Cămin pentru persoane vârstnice — ȚăndăreiFoto ilustrativă

Complex de Servicii Sociale - Cămin pentru persoane vârstnice

Țăndărei, jud. Ialomița

35 locuri

Îngrijire rezidențială

Complex de Servicii Sociale - Cămin pentru persoane vârstnice - Complexul oferă seniorilor îngrijire personalizată, confort și siguranță de înaltă calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Sf. Ioan — TimișoaraFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Sf. Ioan

Timișoara, jud. Timiș

20 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Sf. Ioan oferă îngrijire profesională și un mediu confortabil pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Rezidența Speranța — Mihail KogălniceanuFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Rezidența Speranța

Mihail Kogălniceanu, jud. Constanța

72 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni Rezidența Speranța - Rezidența Speranța oferă seniorilor îngrijire premium într-un mediu sigur și prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social Sf. Iosif Oravița — OravițaFoto ilustrativă

Centrul social Sf. Iosif Oravița

Oravița, jud. Caraș-Severin

42 locuri

Îngrijire rezidențială

"Centrul social Sf. Iosif Oravița oferă seniorilor îngrijire și suport personalizat într-un mediu prietenos."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Emilia — Satu Mare

Cămin pentru persoane vârstnice Emilia

Satu Mare, jud. Satu Mare

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Emilia - Atmosferă familială și grijă personalizată la Căminul Emilia.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Boemia — DumbrăvițaFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Boemia

Dumbrăvița, jud. Timiș

35 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Boemia - siguranță, confort și servicii complete pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →