Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice — OneștiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Onești, jud. Bacău40 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Onești oferă îngrijire personalizată și asistență medicală specializată.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Așezământ pentru persoane vârstnice Pietroasele — PietroaseleFoto ilustrativă

Așezământ pentru persoane vârstnice Pietroasele

Pietroasele, jud. Buzău18 locuri
Îngrijire rezidențială

"Așezământ pentru persoane vârstnice Pietroasele - îngrijire premium pentru seniori într-un mediu liniștit."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Alecu Bagdat Râmnicu Sărat — Râmnicu SăratFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Alecu Bagdat Râmnicu Sărat

Râmnicu Sărat, jud. Buzău60 locuri
Îngrijire rezidențială

"Oferim îngrijire completă seniorilor la Căminul pentru persoane vârstnice Alecu Bagdat Râmnicu Sărat."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial de îngrijire și recuperare a persoanelor vârstnice Dorina Palace — Cluj-Napoca

Centrul rezidențial de îngrijire și recuperare a persoanelor vârstnice Dorina Palace

Cluj-Napoca, jud. Cluj38 locuri
Îngrijire rezidențială

"Dorina Palace oferă seniorilor îngrijire și recuperare completă într-un mediu modern și sigur."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Ilia — IliaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Ilia

Ilia, jud. Hunedoara12 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Ilia - Ilia oferă seniorilor un mediu sigur, confortabil și îngrijire personalizată adaptată nevoilor.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Teiuș — TeiușFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Teiuș

Teiuș, jud. Alba14 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul Teiuș: Servicii de îngrijire premium pentru seniori, într-un ambient plăcut și sigur.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Mironești — GostinariFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Mironești

Gostinari, jud. Giurgiu60 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul pentru persoane vârstnice Mironești - Mironești, un centru modern pentru seniori, oferă siguranță, confort și îngrijire profesională.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Av. Popișteanu — Municipiul București

Cămin de bătrâni Av. Popișteanu

Municipiul București, jud. Ilfov108 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni Av. Popișteanu - Av. Popișteanu oferă seniorilor un mediu sigur, confortabil și îngrijire de înaltă calitate.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Casa Lili — Bragadiru

Căminul de bătrâni Casa Lili

Bragadiru, jud. București14 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Casa Lili: îngrijire personalizată pentru seniori într-un mediu sigur și confortabil.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Alegria 1 — PloieștiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Alegria 1

Ploiești, jud. Prahova17 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Alegria 1 - Siguranță și confort pentru seniori la Casa Alegria 1.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Golden Age — FloreștiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Golden Age

Florești, jud. Cluj42 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Golden Age - Îngrijire de calitate pentru seniori la Golden Age, un cămin sigur și confortabil.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Ștefan cel Mare și Sfânt — GalațiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Ștefan cel Mare și Sfânt

Galați, jud. Galați60 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Ștefan cel Mare și Sfânt - Ștefan cel Mare și Sfânt oferă seniorilor îngrijire premium într-un mediu sigur și confortabil.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — Surani

Cămin pentru persoane vârstnice

Surani, jud. Cluj20 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Îngrijire personalizată într-un mediu sigur și confortabil pentru seniorii dragi.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Casa Senior's Heaven — BucureștiFoto ilustrativă

Casa Senior's Heaven

București, jud. București34 locuri
Îngrijire rezidențială

Centru rezidențial pentru seniori în sectorul 3, București. Cu 34 de locuri, oferă cazare și asistență zilnică într-un mediu prietenos și profesionist.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centru de îngrijire pentru persoane vârstnice — PloieștiFoto ilustrativă

Centru de îngrijire pentru persoane vârstnice

Ploiești, jud. Prahova14 locuri
Îngrijire rezidențială

Centru de îngrijire pentru persoane vârstnice - Confort, siguranță și îngrijire completă pentru persoanele vârstnice.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Casa Nestor — Municipiul București

Cămin de bătrâni Casa Nestor

Municipiul București, jud. București29 locuri
Îngrijire rezidențială

Casa Nestor: servicii premium pentru o viață activă și sigură pentru seniori.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Constanța — ConstanțaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Constanța

Constanța, jud. Constanța298 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Constanța - Constanța, cămin modern pentru seniori, oferă confort, siguranță și îngrijire profesională.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul privat de îngrijire pentru seniori Casa Tunder — Giroc

Centrul privat de îngrijire pentru seniori Casa Tunder

Giroc, jud. Timiș23 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul privat de îngrijire pentru seniori Casa Tunder - servicii complete și o atmosferă sigură și confortabilă.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Casa Geron — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Casa Geron

Municipiul București, jud. București56 locuri
Îngrijire rezidențială

Casa Geron: confort și îngrijire personalizată pentru seniori într-un mediu sigur.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Casa Mariei - Cămin pentru persoane vârstnice — PaleuFoto ilustrativă

Casa Mariei - Cămin pentru persoane vârstnice

Paleu, jud. Bihor15 locuri
Îngrijire rezidențială

Casa Mariei - Cămin pentru persoane vârstnice oferă îngrijire completă și asistență medicală seniorilor.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial persoane vârstnice Altmed Nursing Ioan Budai Deleanu — PiteștiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial persoane vârstnice Altmed Nursing Ioan Budai Deleanu

Pitești, jud. Argeș45 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial AltmedNursing Ioan Budai Deleanu oferă seniorilor îngrijire de calitate și mediu sigur.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa bunicilor de la Văratec — AgapiaFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa bunicilor de la Văratec

Agapia, jud. Neamț19 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa bunicilor de la Văratec - Mediu sigur și familial la Casa bunicilor de la Văratec.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Senior Residence Sf. Ap. Andrei — Eforie Nord

Senior Residence Sf. Ap. Andrei

Eforie Nord, jud. Constanța14 locuri
Îngrijire rezidențială

Senior Residence Sf. Ap. Andrei - Sf. Ap. Andrei, centru modern, asigură seniorilor îngrijire personalizată și facilități premium.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Ansamblul rezidențial de îngrijire și asistență socială pentru persoane vârstnice Moșia Bunicilor - — Municipiul București

Ansamblul rezidențial de îngrijire și asistență socială pentru persoane vârstnice Moșia Bunicilor -

Municipiul București, jud. București70 locuri
Îngrijire rezidențială

Moșia Bunicilor - Casa Brazi-Castani: îngrijire completă pentru seniori într-un mediu cald și liniștit.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →