Cămine de bătrâni
794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară
Foto ilustrativăCentrul de îngrijire pentru persoane vârstnice - localitatea Stupina
Centrul de îngrijire pentru persoane vârstnice - localitatea Stupina - Stupina, centru modern, oferă îngrijire personalizată seniorilor într-un mediu confortabil și sigur.

Cămin pentru persoane vârstnice
Cămin pentru persoane vârstnice oferă servicii complete, activități sociale și asistență medicală permanentă.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Măicuța
Cămin pentru persoane vârstnice Măicuța - Căminul Măicuța oferă seniorilor îngrijire personalizată într-un mediu sigur și confortabil.
Foto ilustrativăComplex de Servicii Sociale - Cămin pentru persoane vârstnice
Complex de Servicii Sociale - Cămin pentru persoane vârstnice - Complexul oferă seniorilor îngrijire personalizată, confort și siguranță de înaltă calitate.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Povești cu Bunici
Căminul de bătrâni Povești cu Bunici oferă seniorilor din Bacău îngrijire de calitate într-un mediu sigur.

Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Teodora
Căminul Sfânta Teodora: îngrijire personalizată pentru seniori într-un mediu sigur, cald și confortabil.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Căminul pentru persoane vârstnice oferă îngrijire de calitate și un mediu sigur și confortabil pentru seniori.

Căminul de bătrâni Casa Primitoare
Căminul de bătrâni Casa Primitoare - Confort și grijă de calitate la Căminul de bătrâni Casa Primitoare. Ideal pentru cei dragi.
Foto ilustrativăCentrul de îngrijire a persoanelor de vârsta a III-a Dragu
Centrul de îngrijire a persoanelor de vârsta a III-a Dragu - Grijă dedicată și confort pentru seniori la Centrul Dragu.
Foto ilustrativăCasa Sf. Ioan Bacova
Centru de îngrijire cu 13 locuri administrat de Caritas Timișoara, în Buziaș. Oferă îngrijire cu tradiție, într-un cadru liniștit.
Foto ilustrativăCăminul de bătrâni Remeți
“Căminul de bătrâni Remeți: Îngrijire dedicată pentru vârstnici, asistență medicală și activități recreative.”
Foto ilustrativăCasa Bunicii Maria
Casa Bunicii Maria - Casa Bunicii Maria oferă seniorilor îngrijire personalizată într-un mediu familial și sigur.
Foto ilustrativăCentrul de îngrijire bătrâni Sf. Ștefan
Centrul de îngrijire bătrâni Sf. Ștefan - Sf. Ștefan oferă seniorilor îngrijire premium și un mediu sigur și confortabil.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni La Coca
Cămin de bătrâni La Coca - Atmosferă caldă și îngrijire personalizată pentru seniori la Căminul de bătrâni La Coca.

Cămin pentru persoane vârstnice Ciprian și Iustina
Ciprian și Iustina: îngrijire premium pentru seniori într-un mediu cald și prietenos.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Sfântul Martin
Cămin de bătrâni Sfântul Martin oferă seniorilor îngrijire personalizată și asistență medicală de calitate.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Rezidența Speranța
Cămin de bătrâni Rezidența Speranța - Rezidența Speranța oferă seniorilor îngrijire premium într-un mediu sigur și prietenos.
Foto ilustrativăCămin de îngrijire vârstnici Sante
Sante: servicii premium pentru seniori într-un mediu modern, sigur și prietenos.

Cămin de bătrâni Sfântul Gheorghe şi Sfântul Dumitru - punct de lucru Băneasa
Cămin de bătrâni Sfântul Gheorghe şi Sfântul Dumitru - punct de lucru Băneasa - Băneasa oferă îngrijire premium, confort și siguranță seniorilor într-un mediu familial și modern.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice Akademos
Centrul rezidențial Akademos oferă seniorilor îngrijire de înaltă calitate într-un mediu sigur.

Căminul de bătrâni Iacobcare senior center
Căminul de bătrâni Iacobcare Senior Center - Facilități moderne și îngrijire profesională pentru vârstnici.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Miercurea Nirajului
Cămin pentru persoane vârstnice Miercurea Nirajului - Confort și respect pentru seniori la Căminul din Miercurea Nirajului.

Centrul Lucia - Maria
Centrul Lucia - Maria - Atmosferă caldă, îngrijire personalizată și servicii premium pentru seniori.

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Lala Casa Bunicilor
Lala Casa Bunicilor: îngrijire personalizată pentru seniori într-un mediu cald și sigur.