Cămine de bătrâni
794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Baia Mare, jud. Maramureș
30 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice - Îngrijire personalizată și mediu sigur la Cămin pentru persoane vârstnice.

Cămin pentru persoane vârstnice Casa buna speranță
Popești Leordeni, jud. Ilfov
36 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Buna Speranță - Casa Buna Speranță oferă seniorilor îngrijire personalizată într-un mediu sigur și familial.

Cămin pentru persoane vârstnice
Ciurila, jud. Cluj
51 locuri
"Casa Cristiana asigură servicii premium și confort seniorilor într-un mediu sigur."
Foto ilustrativăAșezământul social Sf. Calinic de la Cernica Vutcani - cămin pentru persoane vârstnice
Vutcani, jud. Vaslui
15 locuri
Așezământul social Sf. Calinic de la Cernica Vutcani oferă îngrijire personalizată într-un mediu liniștit și sigur.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial de asistență socială cu cazare Senior Home
Craiova, jud. Dolj
18 locuri
Centrul rezidențial de asistență socială cu cazare Senior Home - Senior Home oferă siguranță și îngrijire adaptată nevoilor seniorilor într-un spațiu prietenos.
Foto ilustrativăCămin persoane vârstnice Sfântul Luca nr. 2 Beclean
Beclean, jud. Bistrița-Năsăud
46 locuri
Cămin Sfântul Luca nr. 2 Beclean: îngrijire completă pentru seniori într-un mediu sigur, confortabil și prietenos.

Cămin pentru persoane vârstnice Bacău
Bacău, jud. Bacău
210 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Bacău oferă îngrijire de calitate și asistență medicală specializată.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Sfânta Vineri
Zalău, jud. Sălaj
75 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Sfânta Vineri - Confort, respect și servicii de calitate la Căminul Sfânta Vineri.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Topliceni
Topliceni, jud. Buzău
40 locuri
"Căminul Topliceni oferă servicii de îngrijire personalizate pentru seniori într-un mediu sigur și confortabil."
Foto ilustrativăCăminul de bătrâni Sfântul Gheorghe şi Sfântul Dumitru - punct de lucru Baloteşti
Balotești, jud. Ilfov
80 locuri
Căminul de bătrâni Sfântul Gheorghe şi Sfântul Dumitru - punct de lucru Baloteşti - Balotești oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată într-un mediu prietenos.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice La conac
Piatra-Neamț, jud. Neamț
27 locuri
Cămin cu 27 de locuri operat de Societatea de Psihogeriatrie. Oferă îngrijire specializată pentru persoane vârstnice în Pîngărați, jud. Neamț.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Ilișești, jud. Suceava
38 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice - Mediu sigur și îngrijire de calitate pentru seniori la Cămin pentru persoane vârstnice.
Foto ilustrativăCămin pentru seniori Târgu Jiu
Târgu Jiu, jud. Gorj
26 locuri
Cămin pentru seniori Târgu Jiu - Căminul Târgu Jiu oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată de calitate.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa de odihnă
Voluntari, jud. București
24 locuri
Casa de odihnă: servicii de îngrijire premium pentru seniori într-un mediu modern și sigur.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice din cadrul centrului social multifuncțional cantina de ajutor soc
Focșani, jud. Vrancea
62 locuri
Căminul pentru persoane vârstnice din cadrul centrului social oferă îngrijire completă și sigură seniorilor.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Colentina
Municipiul București, jud. București
24 locuri
Colentina: îngrijire personalizată și respect pentru seniori într-un mediu sigur și cald.

Centrul creștin de îngrijire bătrâni Casa Simeon
Răchiți, jud. Botoșani
22 locuri
Casa Simeon: îngrijire creștină pentru bătrâni într-un mediu cald, sigur și dedicat bunăstării lor.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Casa bunicilor
Șendreni, jud. Galați
17 locuri
Căminul pentru persoane vârstnice Casa bunicilor - Casa bunicilor, un cămin cald și prietenos, oferă seniorilor siguranță și îngrijire personalizată.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Cehu Silvaniei, jud. Sălaj
60 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice - Mediu sigur și îngrijire personalizată pentru seniori la Cămin pentru persoane vârstnice.
Foto ilustrativăCentrul social pentru persoane în vârstă în comuna Coroieni
Coroieni, jud. Maramureș
40 locuri
Centrul social pentru persoane în vârstă în comuna Coroieni - Grijă și confort pentru seniori la Centrul social din comuna Coroieni.

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Sf. Petru
Botoșani, jud. Botoșani
18 locuri
Casa Sf. Petru: îngrijire completă pentru seniori, într-un mediu sigur, confortabil și prietenos.

Centrul Caragiale
Voluntari, jud. Ilfov
16 locuri
Centrul Caragiale - Îngrijire premium pentru vârstnici la Centrul Caragiale. Confort, siguranță și respect garantate.

Căminul de vârstnici Casa Criss - Rază de Soare
Turda, jud. Cluj
15 locuri
"La Casa Criss - Rază de Soare, oferim seniorilor îngrijire personalizată și o atmosferă prietenoasă."
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice
Timișoara, jud. Arad
22 locuri
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice oferă îngrijire de calitate într-un mediu sigur și confortabil.