Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Casa Sfântul Nectarie - Cămin pentru persoane vârstnice — Vetiș

Casa Sfântul Nectarie - Cămin pentru persoane vârstnice

Vetiș, jud. Satu Mare

90 locuri

Îngrijire rezidențială

Casa Sfântul Nectarie - Cămin pentru persoane vârstnice - Mediu sigur și îngrijire completă la Casa Sfântul Nectarie.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sfânta Maria — MărgineniFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sfânta Maria

Mărgineni, jud. Bacău

49 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial Sfânta Maria oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu sigur și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — FrasinFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Frasin, jud. Suceava

20 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Respect, grijă și siguranță pentru seniori la Cămin pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Sfântul Gheorghe şi Sfântul Dumitru - punct de lucru Băneasa — Municipiul București

Cămin de bătrâni Sfântul Gheorghe şi Sfântul Dumitru - punct de lucru Băneasa

Municipiul București, jud. Ilfov

35 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni Sfântul Gheorghe şi Sfântul Dumitru - punct de lucru Băneasa - Băneasa oferă îngrijire premium, confort și siguranță seniorilor într-un mediu familial și modern.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Floriana Îngrijire — VoluntariFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Floriana Îngrijire

Voluntari, jud. București

46 locuri

Îngrijire rezidențială

Casa Floriana Îngrijire: servicii premium pentru o viață activă și liniștită pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — Cehu SilvanieiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Cehu Silvaniei, jud. Sălaj

33 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Siguranță, respect și îngrijire profesională la Cămin pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru seniori Târgu Jiu — Târgu JiuFoto ilustrativă

Cămin pentru seniori Târgu Jiu

Târgu Jiu, jud. Gorj

26 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru seniori Târgu Jiu - Căminul Târgu Jiu oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată de calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Cernavodă — CernavodăFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Cernavodă

Cernavodă, jud. Constanța

32 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Cernavodă - Cernavodă, loc ideal pentru seniori, oferă confort, siguranță și servicii de îngrijire premium.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Nectarie Tulcea — TulceaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Nectarie Tulcea

Tulcea, jud. Tulcea

62 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Nectarie Tulcea - servicii complete de îngrijire și asistență pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa părinților — Vințu de JosFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa părinților

Vințu de Jos, jud. Alba

53 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial Casa Părinților oferă îngrijire completă și personalizată pentru vârstnici.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa bunicilor de la Văratec — AgapiaFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa bunicilor de la Văratec

Agapia, jud. Neamț

19 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa bunicilor de la Văratec - Mediu sigur și familial la Casa bunicilor de la Văratec.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Așezământ pentru bătrâni Năeni — NăeniFoto ilustrativă

Așezământ pentru bătrâni Năeni

Năeni, jud. Buzău

16 locuri

Îngrijire rezidențială

"Îngrijire completă într-un mediu prietenos la Așezământul pentru bătrâni Năeni."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centru de îngrijire pentru persoane vârstnice — Ploiești

Centru de îngrijire pentru persoane vârstnice

Ploiești, jud. Ilfov

47 locuri

Îngrijire rezidențială

Centru de îngrijire pentru persoane vârstnice - Grijă și confort pentru seniori la Centru de îngrijire pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire seniori - Casa Spuma mării — NăvodariFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire seniori - Casa Spuma mării

Năvodari, jud. Constanța

74 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire seniori - Casa Spuma mării - Casa Spuma mării oferă îngrijire premium seniorilor într-un mediu prietenos și sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Dora — Arad

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Dora

Arad, jud. Arad

22 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial Casa Dora oferă îngrijire profesională și un mediu sigur și confortabil pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Jimbolia — JimboliaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Jimbolia

Jimbolia, jud. Timiș

70 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Jimbolia oferă siguranță, îngrijire profesională și activități pentru bunăstarea seniorilor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social Simion și Ana — PojejenaFoto ilustrativă

Centrul social Simion și Ana

Pojejena, jud. Caraș-Severin

28 locuri

Îngrijire rezidențială

"Centrul social Simion și Ana oferă servicii de îngrijire completă și suport pentru seniori într-un mediu sigur."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul Sf. Anastasia — GhelariFoto ilustrativă

Căminul Sf. Anastasia

Ghelari, jud. Hunedoara

35 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul Sf. Anastasia - Sf. Anastasia oferă îngrijire premium seniorilor, într-un mediu sigur și prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire persoane de vârsta a III-a Pătroaia Deal — CrângurileFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire persoane de vârsta a III-a Pătroaia Deal

Crângurile, jud. Dâmbovița

16 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire persoane de vârsta a III-a Pătroaia Deal - Pătroaia Deal oferă îngrijire premium seniorilor într-un mediu modern și sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Roznov — RoznovFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Roznov

Roznov, jud. Neamț

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Roznov - Servicii de calitate și respect pentru seniori la Căminul din Roznov.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Saflora Heim — Sântana de Mureș

Centrul rezidențial de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Saflora Heim

Sântana de Mureș, jud. Mureș

10 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Saflora Heim - Siguranță și respect la Centrul Saflora Heim. Îngrijire personalizată și profesională.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Miercurea Nirajului — Miercurea NirajuluiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Miercurea Nirajului

Miercurea Nirajului, jud. Mureș

27 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Miercurea Nirajului - Confort și respect pentru seniori la Căminul din Miercurea Nirajului.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru vârstnici Casa Nikodemus — Sânpetru

Centrul rezidențial pentru vârstnici Casa Nikodemus

Sânpetru, jud. Brașov

34 locuri

Îngrijire rezidențială

Casa Nikodemus: îngrijire premium pentru seniori într-un mediu sigur, confortabil și familial.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul Rezidențial pentru Persoane Vârstnice - Casa Bunicilor — RomanFoto ilustrativă

Centrul Rezidențial pentru Persoane Vârstnice - Casa Bunicilor

Roman, jud. Neamț

38 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul Rezidențial pentru Persoane Vârstnice - Casa Bunicilor - Grijă profesională și confort la Casa Bunicilor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →