Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice — PiteștiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice

Pitești, jud. Argeș

59 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice oferă îngrijire de calitate și un mediu sigur și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Dara Old House — Baia MareFoto ilustrativă

Centrul rezidențial de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Dara Old House

Baia Mare, jud. Maramureș

36 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Dara Old House - Îngrijire profesională și mediu sigur pentru seniori la Dara Old House.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Sf. Prooroc Ilie — BaloteștiFoto ilustrativă

Căminul de bătrâni Sf. Prooroc Ilie

Balotești, jud. Ilfov

26 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Sf. Prooroc Ilie - Sf. Prooroc Ilie oferă îngrijire personalizată și un mediu sigur și confortabil pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni

Municipiul București, jud. București

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni: îngrijire personalizată și respect într-un mediu sigur și familial.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Casa seniorilor By Bilin Lili — Popești LeordeniFoto ilustrativă

Casa seniorilor By Bilin Lili

Popești Leordeni, jud. Ilfov

20 locuri

Îngrijire rezidențială

Casa seniorilor By Bilin Lili - Casa seniorilor By Bilin Lili oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire premium.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial de asistență socială cu cazare Senior Home — CraiovaFoto ilustrativă

Centrul rezidențial de asistență socială cu cazare Senior Home

Craiova, jud. Dolj

18 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial de asistență socială cu cazare Senior Home - Senior Home oferă siguranță și îngrijire adaptată nevoilor seniorilor într-un spațiu prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru îngrijire persoane vârstnice Seniore Zefirului — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Cămin pentru îngrijire persoane vârstnice Seniore Zefirului

Municipiul București, jud. București

19 locuri

Îngrijire rezidențială

Seniore Zefirului: îngrijire completă și respect pentru seniori într-un mediu sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Saflora Heim — Sântana de Mureș

Centrul rezidențial de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Saflora Heim

Sântana de Mureș, jud. Mureș

10 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Saflora Heim - Siguranță și respect la Centrul Saflora Heim. Îngrijire personalizată și profesională.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Silver — BorșFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Silver

Borș, jud. Bihor

92 locuri

Îngrijire rezidențială

“Cămin pentru vârstnici Petreu: Îngrijire dedicată, asistență medicală și confort într-un mediu prietenos.”

de la
3.000 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Eden Garden — Ceuașu de Câmpie

Cămin pentru persoane vârstnice Eden Garden

Ceuașu de Câmpie, jud. Mureș

39 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Eden Garden - Mediu prietenos și servicii de calitate la Cămin Eden Garden.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial de îngrijire și recuperare a persoanelor vârstnice Dorina Palace — Cluj-Napoca

Centrul rezidențial de îngrijire și recuperare a persoanelor vârstnice Dorina Palace

Cluj-Napoca, jud. Cluj

38 locuri

Îngrijire rezidențială

"Dorina Palace oferă seniorilor îngrijire și recuperare completă într-un mediu modern și sigur."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de vârstnici Reședința Tritean — Turda

Cămin de vârstnici Reședința Tritean

Turda, jud. Cluj

25 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de vârstnici Reședința Tritean - Reședința Tritean, un cămin modern pentru vârstnici, cu servicii de îngrijire de calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Casa pentru bătrâni Sfânta Treime — GlimbocaFoto ilustrativă

Casa pentru bătrâni Sfânta Treime

Glimboca, jud. Caraș-Severin

60 locuri

Îngrijire rezidențială

"La Casa pentru bătrâni Sfânta Treime seniorii primesc îngrijire completă într-un mediu sigur și confortabil."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Vitalitas Senior Center — Snagov

Vitalitas Senior Center

Snagov, jud. Ilfov

200 locuri

Îngrijire rezidențială

Vitalitas Senior Center - Mediu modern și îngrijire dedicată pentru seniori la Vitalitas Senior Center.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de persoane vârstnice - C2 — MașlocFoto ilustrativă

Căminul de persoane vârstnice - C2

Mașloc, jud. Timiș

14 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul de persoane vârstnice - C2 oferă îngrijire profesională și un mediu sigur pentru seniori

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de persoane vârstnice Tălmaciu — Tălmaciu

Cămin de persoane vârstnice Tălmaciu

Tălmaciu, jud. Sibiu

45 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de persoane vârstnice Tălmaciu - Îngrijire personalizată și confort pentru seniori la Căminul Tălmaciu.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — Gura HumoruluiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Gura Humorului, jud. Suceava

52 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Atmosferă familială și servicii complete de îngrijire pentru seniori la Căminul pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Așezământul social Sf. Calinic de la Cernica Vutcani - cămin pentru persoane vârstnice — VutcaniFoto ilustrativă

Așezământul social Sf. Calinic de la Cernica Vutcani - cămin pentru persoane vârstnice

Vutcani, jud. Vaslui

15 locuri

Îngrijire rezidențială

Așezământul social Sf. Calinic de la Cernica Vutcani oferă îngrijire personalizată într-un mediu liniștit și sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice — AradFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice

Arad, jud. Arad

25 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice oferă îngrijire de înaltă calitate și un mediu confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — FloreștiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Florești, jud. Cluj

25 locuri

Îngrijire rezidențială

"Cămin pentru persoane vârstnice - îngrijire completă și suport personalizat într-un mediu sigur și confortabil."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Sfântul Martin — OradeaFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Sfântul Martin

Oradea, jud. Bihor

35 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni Sfântul Martin oferă seniorilor îngrijire personalizată și asistență medicală de calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Aghireșu — AghireșuFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Aghireșu

Aghireșu, jud. Cluj

36 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Aghireșu - La Aghireșu, seniorii primesc îngrijire profesională într-un mediu cald și prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Furculești — FurculeștiFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Furculești

Furculești, jud. Teleorman

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul pentru persoane vârstnice Furculești - Servicii dedicate și siguranță pentru seniori la Centrul pentru persoane vârstnice Furculești.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Asociația Kronos - Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Zig-zag — CostineștiFoto ilustrativă

Asociația Kronos - Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Zig-zag

Costinești, jud. Constanța

44 locuri

Îngrijire rezidențială

Asociația Kronos - Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Zig-zag - Zig-zag, centru Kronos, îmbină îngrijirea profesională cu un mediu primitor pentru seniorii dragi.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →