Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Casa Mariei 2 - Cămin pentru persoane vârstnice — PaleuFoto ilustrativă

Casa Mariei 2 - Cămin pentru persoane vârstnice

Paleu, jud. Bihor18 locuri
Îngrijire rezidențială

Casa Mariei - Cămin pentru persoane vârstnice oferă îngrijire completă și asistență medicală seniorilor.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Povești cu Bunici Dămienești — DămieneștiFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Povești cu Bunici Dămienești

Dămienești, jud. Bacău40 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Povești cu Bunici Dămienești oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu sigur.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Casa Tulipan - Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice — Aluniș

Casa Tulipan - Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice

Aluniș, jud. Mureș50 locuri
Îngrijire rezidențială

Casa Tulipan - Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice - Îngrijire profesională și mediu cald la Casa Tulipan.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Alegria 1 — PloieștiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Alegria 1

Ploiești, jud. Prahova17 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Alegria 1 - Siguranță și confort pentru seniori la Casa Alegria 1.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centru îngrijire persoane vârstnice — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Centru îngrijire persoane vârstnice

Municipiul București, jud. București12 locuri
Îngrijire rezidențială

Centru îngrijire persoane vârstnice: siguranță, confort și respect pentru seniori.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Complex de Servicii Sociale - Cămin pentru persoane vârstnice — ȚăndăreiFoto ilustrativă

Complex de Servicii Sociale - Cămin pentru persoane vârstnice

Țăndărei, jud. Ialomița35 locuri
Îngrijire rezidențială

Complex de Servicii Sociale - Cămin pentru persoane vârstnice - Complexul oferă seniorilor îngrijire personalizată, confort și siguranță de înaltă calitate.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice O nouă Șansă — MărășeștiFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice O nouă Șansă

Mărășești, jud. Vrancea29 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice O nouă Șansă oferă îngrijire dedicată și un mediu prietenos pentru rezidenți.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Odobești — OdobeștiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Odobești

Odobești, jud. Vrancea35 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Odobești - facilități moderne și un mediu sigur pentru seniori.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Casa de bătrâni și bolnavi Sfântul părinte Papa Ioan Paul al II- lea — ButeaFoto ilustrativă

Casa de bătrâni și bolnavi Sfântul părinte Papa Ioan Paul al II- lea

Butea, jud. Iași34 locuri
Îngrijire rezidențială

Casa de bătrâni și bolnavi Sfântul părinte Papa Ioan Paul al II-lea - Oferă îngrijire premium seniorilor într-un mediu sigur și confortabil.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul îngrijire bătrâni Căsuța bunicilor — TimișoaraFoto ilustrativă

Centrul îngrijire bătrâni Căsuța bunicilor

Timișoara, jud. Timiș19 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul îngrijire bătrâni Căsuța bunicilor oferă servicii complete, siguranță și o atmosferă familială pentru vârstnici.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — Cehu SilvanieiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Cehu Silvaniei, jud. Sălaj33 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Siguranță, respect și îngrijire profesională la Cămin pentru persoane vârstnice.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane adulte și vârstnice — AninaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane adulte și vârstnice

Anina, jud. Caraș-Severin48 locuri
Îngrijire rezidențială

"Căminul pentru persoane adulte și vârstnice oferă servicii de calitate pentru o viață demnă și confortabilă."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Mangalia — MangaliaFoto ilustrativă

Căminul de bătrâni Mangalia

Mangalia, jud. Constanța40 locuri
Îngrijire rezidențială

Mangalia, cămin sigur pentru seniori, asigură îngrijire de calitate și un mediu primitor.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Inimi Frumoase — Buftea

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Inimi Frumoase

Buftea, jud. Dâmbovița28 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Inimi Frumoase - Inimi Frumoase oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată de calitate.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire persoane vârstnice Casa Ecaterina 1 — Timișoara

Centrul de îngrijire persoane vârstnice Casa Ecaterina 1

Timișoara, jud. Timiș30 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire persoane vârstnice Casa Ecaterina 1 - îngrijire completă și respect într-un mediu modern.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Așezământul pentru persoane vârstnice Sfântul Nicolae — CheceaFoto ilustrativă

Așezământul pentru persoane vârstnice Sfântul Nicolae

Checea, jud. Timiș12 locuri
Îngrijire rezidențială

Așezământul pentru persoane vârstnice Sfântul Nicolae - Servicii profesionale și siguranță la Sfântul Nicolae.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centru de îngrijire pentru persoane vârstnice — CernăteștiFoto ilustrativă

Centru de îngrijire pentru persoane vârstnice

Cernătești, jud. Buzău40 locuri
Îngrijire rezidențială

"Centru de îngrijire pentru persoane vârstnice - servicii complete și sigure pentru bunăstarea seniorilor."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru vârstnici speranță și viață — TeacaFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru vârstnici speranță și viață

Teaca, jud. Bistrița-Năsăud20 locuri
Îngrijire rezidențială

“Centrul rezidențial pentru vârstnici Speranță și Viață: îngrijire de calitate, mediu sigur și confortabil.”

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire și asistență — GalațiFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire și asistență

Galați, jud. Galați15 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire și asistență - Centrul de îngrijire și asistență oferă seniorilor siguranță, confort și îngrijire de înaltă calitate.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni privat Geronto Life Med — Municipiul București

Cămin de bătrâni privat Geronto Life Med

Municipiul București, jud. București30 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni privat Geronto Life Med oferă îngrijire premium, confort și siguranță pentru seniori.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni privat — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni privat

Municipiul București, jud. București48 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni privat: îngrijire de calitate pentru seniori într-un mediu sigur și confortabil.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centru rezidențial pentru persoane vârstnice — Baia Mare

Centru rezidențial pentru persoane vârstnice

Baia Mare, jud. Maramureș36 locuri
Îngrijire rezidențială

Centru rezidențial pentru persoane vârstnice - Confort și atenție pentru seniori la Centru rezidențial pentru persoane vârstnice.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Craiova — CraiovaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Craiova

Craiova, jud. Dolj320 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Craiova - Craiova oferă seniorilor îngrijire personalizată într-un mediu modern, sigur și confortabil.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — LupeniFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Lupeni, jud. Hunedoara90 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Oferim seniorilor un mediu confortabil, sigur și îngrijire personalizată de înaltă calitate.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →