Cămine de bătrâni
794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Căminul de bătrâni Căsuța cu bunici
Căminul de bătrâni Căsuța cu bunici - Căsuța cu bunici, un loc prietenos pentru seniori, oferă confort și îngrijire personalizată.

Cămin pentru persoane vârstnice
“Cămin pentru vârstnici Sălard: îngrijire specializată, confort și atenție continuă pentru seniori.”
Foto ilustrativăCasa Irina - centrul rezidențial de îngrijire și asistență persoane vârstnice
Casa Irina - centrul rezidențial de îngrijire și asistență persoane vârstnice - Casa Irina oferă seniorilor un mediu sigur, confortabil și îngrijire personalizată de calitate.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice
Căminul pentru persoane vârstnice: îngrijire completă și personalizată, într-un mediu sigur și familial.
Foto ilustrativăAșezământul social căminul de bătrâni Pasărea
Căminul de bătrâni Pasărea: îngrijire completă pentru seniori într-un mediu sigur și primitor.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Satul Seniorilor Milly
Căminul pentru persoane vârstnice Satul Seniorilor Milly oferă îngrijire de calitate într-un mediu natural și relaxant.

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Sfântul Andrei
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Sfântul Andrei: îngrijire completă și respect pentru seniori.
Foto ilustrativăCămin Eden
Cămin Eden: servicii personalizate pentru seniori într-un mediu sigur, confortabil și prietenos.

Senior Residence Sf. Ap. Andrei
Senior Residence Sf. Ap. Andrei - Sf. Ap. Andrei, centru modern, asigură seniorilor îngrijire personalizată și facilități premium.
Foto ilustrativăAșezământul pentru persoane vârstnice Sfântul Nicolae
Așezământul pentru persoane vârstnice Sfântul Nicolae - Servicii profesionale și siguranță la Sfântul Nicolae.
Foto ilustrativăCentrul pentru seniori Merghindeal
Centrul pentru seniori Merghindeal - Îngrijire profesională și confort pentru seniori la Centrul pentru seniori Merghindeal.

Cămin de bătrâni
Cămin de bătrâni - Mediu sigur și confortabil pentru seniori la Cămin de bătrâni. Îngrijire adaptată nevoilor fiecăruia.
Foto ilustrativăCăminul de bătrâni Sf. Elisabeta
Căminul de bătrâni Sf. Elisabeta - Sf. Elisabeta oferă seniorilor un mediu prietenos, confortabil și îngrijire personalizată.

Cămin pentru persoane vârstnice Acasă 2
Cămin pentru persoane vârstnice Acasă 2 - Acasă 2 oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată într-un mediu prietenos.
Foto ilustrativăCentrul de reintegrare socială - cămin pentru persoane vârstnice Oradea
Centrul de reintegrare socială - cămin pentru persoane vârstnice Oradea oferă seniorilor îngrijire specializată.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial Sfântul Mihail
Sfântul Mihail: îngrijire premium pentru seniori, într-un mediu sigur, familial și prietenos.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Sfântul Martin
Cămin de bătrâni Sfântul Martin oferă seniorilor îngrijire personalizată și asistență medicală de calitate.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Cernavodă
Căminul pentru persoane vârstnice Cernavodă - Cernavodă, loc ideal pentru seniori, oferă confort, siguranță și servicii de îngrijire premium.

Cămin pentru persoane vârstnice Elisa
"La Căminul Elisa seniorii primesc îngrijire completă și sprijin într-un mediu liniștit și confortabil."
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Azur
Căminul pentru persoane vârstnice Azur - Azur, un cămin primitor pentru bătrâni, asigură confort, siguranță și îngrijire de calitate.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial persoane vârstnice Casa Primitoare Roșu
Centrul rezidențial persoane vârstnice Casa Primitoare Roșu - Grijă și siguranță pentru seniori la Casa Primitoare Roșu. Facilități moderne și servicii dedicate.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial persoane vârstnice Așezământul Maicii Domnului
Așezământul Maicii Domnului: îngrijire completă pentru seniori într-un mediu cald și primitor.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Casian
Cămin pentru persoane vârstnice Casian - Îngrijire personalizată și mediu sigur la Căminul Casian.
Foto ilustrativăForest Center - centrul rezidențial pentru seniori
Centru rezidențial de dimensiuni mari cu 100 de locuri, situat în Corbeanca, jud. Ilfov. Oferă servicii de îngrijire rezidențială și paliativă într-un cadru natural liniștit.