Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Așezământul social Sfântul Stelian Boțești - Cămin pentru persoane vârstnice — Botești

Așezământul social Sfântul Stelian Boțești - Cămin pentru persoane vârstnice

Botești, jud. Vaslui9 locuri
Îngrijire rezidențială

Așezământul social Sfântul Stelian Boțești oferă îngrijire personalizată și un mediu familial pentru seniori.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice al comunei Șendreni — ȘendreniFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice al comunei Șendreni

Șendreni, jud. Galați11 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice al comunei Șendreni - Șendreni, un cămin sigur și confortabil, oferă seniorilor îngrijire personalizată și sprijin constant.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul privat de îngrijire pentru seniori Casa Tunder — Giroc

Centrul privat de îngrijire pentru seniori Casa Tunder

Giroc, jud. Timiș23 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul privat de îngrijire pentru seniori Casa Tunder - servicii complete și o atmosferă sigură și confortabilă.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Empathy I — Domnești

Căminul pentru persoane vârstnice Empathy I

Domnești, jud. București30 locuri
Îngrijire rezidențială

Empathy I: confort, siguranță și servicii de înaltă calitate pentru seniori.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru bătrâni Radar azil de bătrâni — HârșovaFoto ilustrativă

Căminul pentru bătrâni Radar azil de bătrâni

Hârșova, jud. Constanța30 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru bătrâni Radar azil de bătrâni - Radar azil de bătrâni oferă seniorilor sprijin, confort și o atmosferă familială.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire vârstnici Casa Nouă Buziaș — BuziașFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire vârstnici Casa Nouă Buziaș

Buziaș, jud. Timiș36 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire vârstnici Casa Nouă Buziaș oferă îngrijire premium într-un mediu sigur și confortabil.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial persoane vârstnice Altmed Nursing Ioan Budai Deleanu — PiteștiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial persoane vârstnice Altmed Nursing Ioan Budai Deleanu

Pitești, jud. Argeș45 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial AltmedNursing Ioan Budai Deleanu oferă seniorilor îngrijire de calitate și mediu sigur.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Ighișu Vechi — Bârghiș

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Ighișu Vechi

Bârghiș, jud. Sibiu54 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Ighișu Vechi - Atmosferă familială și îngrijire de calitate la Ighișu Vechi.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — TurdaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Turda, jud. Cluj45 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice oferă îngrijire personalizată, asistență medicală și condiții excelente pentru seniori.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Aghireșu — AghireșuFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Aghireșu

Aghireșu, jud. Cluj36 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Aghireșu - La Aghireșu, seniorii primesc îngrijire profesională într-un mediu cald și prietenos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Casa de bătrâni și bolnavi Sfântul părinte Papa Ioan Paul al II- lea — ButeaFoto ilustrativă

Casa de bătrâni și bolnavi Sfântul părinte Papa Ioan Paul al II- lea

Butea, jud. Iași34 locuri
Îngrijire rezidențială

Casa de bătrâni și bolnavi Sfântul părinte Papa Ioan Paul al II-lea - Oferă îngrijire premium seniorilor într-un mediu sigur și confortabil.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Sf. Prooroc Ilie — BaloteștiFoto ilustrativă

Căminul de bătrâni Sf. Prooroc Ilie

Balotești, jud. Ilfov26 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Sf. Prooroc Ilie - Sf. Prooroc Ilie oferă îngrijire personalizată și un mediu sigur și confortabil pentru seniori.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Casa Sf. Francisc Bacova — BuziașFoto ilustrativă

Casa Sf. Francisc Bacova

Buziaș, jud. Timiș12 locuri
Îngrijire rezidențială

Centru de îngrijire cu 12 locuri, tot în Bacova, operat de Caritas Timișoara. Oferă condiții bune și personal dedicat.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Casa Bunul Samaritean — TimișoaraFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Casa Bunul Samaritean

Timișoara, jud. Timiș15 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Casa Bunul Samaritean oferă îngrijire de calitate într-un mediu prietenos și sigur.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — ApoldFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Apold, jud. Mureș20 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Confort, siguranță și respect pentru seniori la Cămin pentru persoane vârstnice.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Vitalitas Senior Center — Snagov

Vitalitas Senior Center

Snagov, jud. Ilfov200 locuri
Îngrijire rezidențială

Vitalitas Senior Center - Mediu modern și îngrijire dedicată pentru seniori la Vitalitas Senior Center.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Casa rezidențială de retragere — AradFoto ilustrativă

Casa rezidențială de retragere

Arad, jud. Arad21 locuri
Îngrijire rezidențială

Casa rezidențială de retragere oferă seniorilor îngrijire profesională și un mediu confortabil.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Egregoria B — Voluntari

Cămin pentru persoane vârstnice Egregoria B

Voluntari, jud. Ilfov18 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Egregoria B - Îngrijire de calitate și facilități moderne pentru vârstnici.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Sorel și Sorela — Sângeorgiu de MureșFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Sorel și Sorela

Sângeorgiu de Mureș, jud. Mureș31 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Sorel și Sorela - Atmosferă familială și îngrijire profesională la Căminul Sorel și Sorela.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Ansamblul rezidențial de îngrijire și asistență socială pentru persoane vârstnice Moșia Bunicilor - — Municipiul București

Ansamblul rezidențial de îngrijire și asistență socială pentru persoane vârstnice Moșia Bunicilor -

Municipiul București, jud. București70 locuri
Îngrijire rezidențială

Moșia Bunicilor - Casa Sălcii: servicii de calitate și îngrijire personalizată pentru seniori.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Suflet pentru Suflet — Moieciu de Jos

Căminul pentru persoane vârstnice Suflet pentru Suflet

Moieciu de Jos, jud. Brașov55 locuri
Îngrijire rezidențială

Suflet pentru Suflet: îngrijire premium pentru seniori, într-un mediu cald, sigur și plin de compasiune.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de îngrijire vârstnici Sante — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Cămin de îngrijire vârstnici Sante

Municipiul București, jud. București26 locuri
Îngrijire rezidențială

Sante: servicii premium pentru seniori într-un mediu modern, sigur și prietenos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Zenobia — Târgu SecuiescFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Zenobia

Târgu Secuiesc, jud. Covasna70 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Zenobia - Zenobia oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu confortabil și prietenos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de cazare și îngrijire a persoanelor vârstnice - Zinnia - Casa Maria — BistrițaFoto ilustrativă

Centrul de cazare și îngrijire a persoanelor vârstnice - Zinnia - Casa Maria

Bistrița, jud. Bistrița-Năsăud12 locuri
Îngrijire rezidențială

Zinnia - Casa Maria: cazare și îngrijire premium pentru vârstnici într-un mediu sigur, cald și prietenos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →