Cămine de bătrâni
794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară
Foto ilustrativăAșezământul pentru persoane vârstnice Sfântul Andrei 1 Bărăbanţ
“Cămin pentru vârstnici Transilvania Senior: îngrijire de calitate în Alba Iulia, confort și siguranță.”
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Cămin pentru persoane vârstnice - Mediu sigur și îngrijire personalizată pentru seniori la Cămin pentru persoane vârstnice.
Foto ilustrativăCentrul pentru persoane vârstnice Sf. Împărați Constantin și Elena
Centru cu 40 de locuri în Alexandru Cel Bun, jud. Neamț. Oferă cazare și îngrijire permanentă pentru persoane vârstnice.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Cămin pentru persoane vârstnice Bratca oferă seniorilor îngrijire de calitate și asistență medicală specializată.

Cămin pentru persoane vârstnice Emilia
Cămin pentru persoane vârstnice Emilia - Atmosferă familială și grijă personalizată la Căminul Emilia.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Cămin pentru persoane vârstnice Salonta oferă seniorilor îngrijire de calitate și asistență medicală specializată.
Foto ilustrativăCentru rezidențial pentru persoane vârstnice Seniors Residence
Centru rezidențial pentru persoane vârstnice Seniors Residence - Îngrijire de top pentru seniori la Seniors Residence. Mediu sigur și confortabil.

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sfinții Zaharia și Elisabeta
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sfinții Zaharia și Elisabeta - Mediu sigur și îngrijire completă la Centrul Sfinții Zaharia și Elisabeta.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Zile Senine
Căminul de bătrâni Zile Senine oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu sigur și primitor.

Căminul de bătrâni Iacobcare senior center
Căminul de bătrâni Iacobcare Senior Center - Facilități moderne și îngrijire profesională pentru vârstnici.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Socolu de Câmpie
Cămin pentru persoane vârstnice Socolu de Câmpie - Atmosferă caldă și servicii profesionale pentru seniori la Căminul Socolu de Câmpie.

Cămin pentru persoane vârstnice Conacul bunicii Olga
Cămin pentru persoane vârstnice Conacul bunicii Olga: îngrijire completă într-un mediu primitor și cald.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Panciu
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Panciu oferă servicii moderne și îngrijire profesională.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial persoane vârstnice Altmed Nursing Episcop Grigorie Leu
Centrul rezidențial AltmedNursing Episcop Grigorie Leu oferă îngrijire profesională și mediu sigur.

Centrul social pentru îngrijire bătrâni Saelele
Centrul social pentru îngrijire bătrâni Saelele - Mediu sigur și servicii profesionale la Centrul social pentru îngrijire bătrâni Saelele.

Cămin pentru persoane vârstnice
“Cămin pentru vârstnici Sălard: îngrijire specializată, confort și atenție continuă pentru seniori.”
Foto ilustrativăCentru rezidențial destinat persoanelor vârstnice Lumina
Centrul rezidențial Lumina oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu confortabil și sigur.
Foto ilustrativăCentrul pentru persoane vârstnice
Centrul pentru persoane vârstnice oferă îngrijire personalizată și siguranță într-un mediu confortabil.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Casa Pius
Căminul pentru persoane vârstnice Casa Pius - un cămin primitor cu servicii personalizate și asistență dedicată.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Dumbrava
Căminul Dumbrava: îngrijire premium pentru vârstnici într-un mediu liniștit și sigur în Sibiu.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Cămin pentru persoane vârstnice oferă servicii medicale, activități recreative și o atmosferă prietenoasă.
Foto ilustrativăCasa din Preda - Centrul rezidențial de îngrijire și asistență persoane vârstnice
Casa din Preda - Centrul rezidențial de îngrijire și asistență persoane vârstnice - Casa din Preda oferă seniorilor îngrijire personalizată, confort și siguranță într-un mediu familial.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Cinque Stelle Residence
Cămin pentru persoane vârstnice Cinque Stelle Residence - Cinque Stelle Residence oferă seniorilor îngrijire premium într-un mediu modern și confortabil.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Șansa Satu Mare
Cămin pentru persoane vârstnice Șansa Satu Mare - Confort și respect pentru seniori la Căminul Șansa Satu Mare.