Cămine de bătrâni
794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice
Surani, jud. Cluj
20 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice - Îngrijire personalizată într-un mediu sigur și confortabil pentru seniorii dragi.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice
Baia Mare, jud. Maramureș
23 locuri
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - Îngrijire completă și mediu sigur la Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice.

Cămin pentru persoane vârstnice Ciprian și Iustina
Mogoșoaia, jud. București
58 locuri
Ciprian și Iustina: îngrijire premium pentru seniori într-un mediu cald și prietenos.

Centrul rezidențial de vârstnici Senior
Ciurila, jud. Cluj
44 locuri
Centrul rezidențial de vârstnici Senior - Senior, centrul rezidențial dedicat seniorilor, oferă servicii de îngrijire premium și siguranță.

Căminul de bătrâni Căsuța cu bunici
Vânători, jud. Galați
35 locuri
Căminul de bătrâni Căsuța cu bunici - Căsuța cu bunici, un loc prietenos pentru seniori, oferă confort și îngrijire personalizată.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Sf. Ion
Craiova, jud. Dolj
100 locuri
Cămin de bătrâni Sf. Ion - Sf. Ion oferă seniorilor îngrijire premium într-un mediu sigur, confortabil și prietenos.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Salonta, jud. Bihor
21 locuri
“Cămin pentru vârstnici Salonta: Îngrijire personalizată, asistență medicală și confort într-un mediu sigur.”

Centru pentru persoane vârstnice Asociația Grădina Bunicilor
Luizi-Călugăra, jud. Bacău
50 locuri
Centru pentru persoane vârstnice Asociația Grădina Bunicilor oferă îngrijire de calitate și un mediu sigur.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Șansa Satu Mare
Satu Mare, jud. Satu Mare
150 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Șansa Satu Mare - Confort și respect pentru seniori la Căminul Șansa Satu Mare.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni
Popești Leordeni, jud. Ilfov
41 locuri
Cămin de bătrâni - Mediu sigur și confortabil pentru seniori la Cămin de bătrâni. Îngrijire personalizată garantată.
Foto ilustrativăCentrul Venus
Pantelimon, jud. Ilfov
14 locuri
Centrul Venus - Centrul Venus oferă seniorilor siguranță, confort și servicii de îngrijire de înaltă calitate.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Panticeu, jud. Cluj
26 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice - Mediul ideal pentru o viață activă și îngrijire premium, adaptată nevoilor vârstnicilor.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Nicolae Bălcescu, jud. Bacău
45 locuri
Căminul pentru persoane vârstnice oferă îngrijire de calitate și un mediu sigur și confortabil pentru seniori.

Centru rezidențial pentru persoane vârstnice
Baia Mare, jud. Maramureș
8 locuri
Centru rezidențial pentru persoane vârstnice - Îngrijire profesională și facilități moderne la Centru rezidențial pentru persoane vârstnice.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial de îngrijire persoane vârstnice
Teslui, jud. Olt
20 locuri
Centrul rezidențial de îngrijire persoane vârstnice - Mediu modern și îngrijire profesională pentru seniori la Centrul rezidențial.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Uliești
Uliești, jud. Dâmbovița
20 locuri
Căminul pentru persoane vârstnice Uliești - Uliești oferă seniorilor confort, siguranță și servicii personalizate într-un mediu prietenos.
Foto ilustrativăCăminul de bătrâni Sf. Elisabeta
Gheorgheni, jud. Harghita
156 locuri
Căminul de bătrâni Sf. Elisabeta - Sf. Elisabeta oferă seniorilor un mediu prietenos, confortabil și îngrijire personalizată.
Foto ilustrativăCentrul de îngrijire bătrâni - Cueni
Roești, jud. Vâlcea
17 locuri
Centrul de îngrijire bătrâni - Cueni oferă un mediu sigur, facilități moderne și servicii de îngrijire personalizată.

Vitalitas Senior Center
Snagov, jud. Ilfov
200 locuri
Vitalitas Senior Center - Mediu modern și îngrijire dedicată pentru seniori la Vitalitas Senior Center.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Salonta, jud. Bihor
32 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Salonta oferă seniorilor îngrijire de calitate și asistență medicală specializată.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Zenobia
Târgu Secuiesc, jud. Covasna
70 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Zenobia - Zenobia oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu confortabil și prietenos.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial de asistență socială cu cazare Senior Home
Craiova, jud. Dolj
18 locuri
Centrul rezidențial de asistență socială cu cazare Senior Home - Senior Home oferă siguranță și îngrijire adaptată nevoilor seniorilor într-un spațiu prietenos.
Foto ilustrativăAșezământul social Sf. Calinic de la Cernica Vutcani - cămin pentru persoane vârstnice
Vutcani, jud. Vaslui
15 locuri
Așezământul social Sf. Calinic de la Cernica Vutcani oferă îngrijire personalizată într-un mediu liniștit și sigur.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Fălcoiu
Fălcoiu, jud. Olt
50 locuri
Căminul pentru persoane vârstnice Fălcoiu - Atmosferă familială și grijă profesională pentru seniori la Căminul Fălcoiu.