Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice — CăianuFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Căianu, jud. Cluj

18 locuri

Îngrijire rezidențială

"Cămin pentru persoane vârstnice oferă îngrijire completă într-un mediu sigur și confortabil pentru seniori."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice — Baia MareFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice

Baia Mare, jud. Maramureș

9 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - Îngrijire sigură și profesională pentru seniori la Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Bordești — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Bordești

Municipiul București, jud. București

25 locuri

Îngrijire rezidențială

Bordești: servicii de îngrijire personalizată pentru seniori într-un mediu cald și prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Remeți — BulzFoto ilustrativă

Căminul de bătrâni Remeți

Bulz, jud. Bihor

25 locuri

Îngrijire rezidențială

“Căminul de bătrâni Remeți: Îngrijire dedicată pentru vârstnici, asistență medicală și activități recreative.”

de la
9.795 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Sacu — SacuFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Sacu

Sacu, jud. Caraș-Severin

35 locuri

Îngrijire rezidențială

"Căminul pentru persoane vârstnice Sacu oferă servicii complete de îngrijire într-un mediu sigur și modern."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Vintilă Vodă — Vintilă VodăFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Vintilă Vodă

Vintilă Vodă, jud. Buzău

47 locuri

Îngrijire rezidențială

"Servicii de calitate pentru seniori la Căminul pentru persoane vârstnice Vintilă Vodă."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul Residence Ganesh — Municipiul București

Centrul Residence Ganesh

Municipiul București, jud. București

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Ganesh: servicii de calitate pentru seniori într-un mediu liniștit și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Golden Care Age - Centrul rezidențial de îngrijire pentru seniori — SăcălazFoto ilustrativă

Golden Care Age - Centrul rezidențial de îngrijire pentru seniori

Săcălaz, jud. Timiș

60 locuri

Îngrijire rezidențială

Golden Care Age - Centrul rezidențial de îngrijire pentru seniori oferă servicii premium și o atmosferă sigură.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Artemis Pro — DumbrăvițaFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Artemis Pro

Dumbrăvița, jud. Timiș

24 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Artemis Pro oferă îngrijire personalizată și confort pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Sfântul Mucenic Fanurie — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Sfântul Mucenic Fanurie

Municipiul București, jud. București

24 locuri

Îngrijire rezidențială

"Centrul Sfântul Mucenic Fanurie oferă seniorilor servicii de îngrijire și asistență într-un mediu sigur."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Casa Irina - centrul rezidențial de îngrijire și asistență persoane vârstnice — NovaciFoto ilustrativă

Casa Irina - centrul rezidențial de îngrijire și asistență persoane vârstnice

Novaci, jud. Ilfov

25 locuri

Îngrijire rezidențială

Casa Irina - centrul rezidențial de îngrijire și asistență persoane vârstnice - Casa Irina oferă seniorilor un mediu sigur, confortabil și îngrijire personalizată de calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centru pentru persoane vârstnice Asociația Grădina Bunicilor — Luizi-Călugăra

Centru pentru persoane vârstnice Asociația Grădina Bunicilor

Luizi-Călugăra, jud. Bacău

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Centru pentru persoane vârstnice Asociația Grădina Bunicilor oferă îngrijire de calitate și un mediu sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin îngrijire persoane vârstnice — Slimnic

Cămin îngrijire persoane vârstnice

Slimnic, jud. Sibiu

48 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin îngrijire persoane vârstnice - Mediu sigur și respectuos pentru seniori la Cămin îngrijire persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Fratele Bun — Cluj-NapocaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Fratele Bun

Cluj-Napoca, jud. Cluj

20 locuri

Îngrijire rezidențială

 

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - pensionari Fântânele — Lunca PrahoveiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - pensionari Fântânele

Lunca Prahovei, jud. Prahova

14 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - pensionari Fântânele.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Jichișu de Jos — Jichișu de JosFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Jichișu de Jos

Jichișu de Jos, jud. Cluj

34 locuri

Îngrijire rezidențială

"Căminul din Jichișu de Jos oferă îngrijire personalizată și confort seniorilor într-un mediu prietenos."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Măgherani — MăgheraniFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Măgherani

Măgherani, jud. Mureș

42 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Măgherani - Îngrijire profesională și confort la Căminul pentru persoane vârstnice Măgherani.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Ilia — IliaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Ilia

Ilia, jud. Hunedoara

12 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Ilia - Ilia oferă seniorilor un mediu sigur, confortabil și îngrijire personalizată adaptată nevoilor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Casa pentru bătrâni Sfânta Treime — GlimbocaFoto ilustrativă

Casa pentru bătrâni Sfânta Treime

Glimboca, jud. Caraș-Severin

60 locuri

Îngrijire rezidențială

"La Casa pentru bătrâni Sfânta Treime seniorii primesc îngrijire completă într-un mediu sigur și confortabil."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru vârstnici — PetroșaniFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru vârstnici

Petroșani, jud. Hunedoara

26 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru vârstnici - Un centru modern care oferă seniorilor siguranță, confort și îngrijire de înaltă calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Complex de Servicii Sociale - Cămin pentru persoane vârstnice — ȚăndăreiFoto ilustrativă

Complex de Servicii Sociale - Cămin pentru persoane vârstnice

Țăndărei, jud. Ialomița

35 locuri

Îngrijire rezidențială

Complex de Servicii Sociale - Cămin pentru persoane vârstnice - Complexul oferă seniorilor îngrijire personalizată, confort și siguranță de înaltă calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Sf. Petru — Botoșani

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Sf. Petru

Botoșani, jud. Botoșani

18 locuri

Îngrijire rezidențială

Casa Sf. Petru: îngrijire completă pentru seniori, într-un mediu sigur, confortabil și prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Rezidența Vida — Municipiul București

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Rezidența Vida

Municipiul București, jud. București

85 locuri

Îngrijire rezidențială

Rezidența Vida: servicii premium pentru seniori într-un mediu sigur și modern.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire a persoanelor de vârsta a III-a Dragu — DraguFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire a persoanelor de vârsta a III-a Dragu

Dragu, jud. Sălaj

17 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire a persoanelor de vârsta a III-a Dragu - Grijă dedicată și confort pentru seniori la Centrul Dragu.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →