Cămine de bătrâni
794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice Elisa
"La Căminul Elisa seniorii primesc îngrijire completă și sprijin într-un mediu liniștit și confortabil."

Cămin pentru persoane vârstnice
"Casa Cristiana asigură servicii premium și confort seniorilor într-un mediu sigur."
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Sântana
Cămin de bătrâni Sântana oferă îngrijire dedicată și facilități excelente într-un spațiu liniștit și prietenos.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Șansa Satu Mare
Cămin pentru persoane vârstnice Șansa Satu Mare - Confort și respect pentru seniori la Căminul Șansa Satu Mare.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Cămin pentru persoane vârstnice - Îngrijire de calitate și mediu sigur pentru seniori la Cămin pentru persoane vârstnice.

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Papi Sante Tărlungeni
Grande Center Senior: îngrijire premium pentru seniori într-un mediu sigur, confortabil și familial.
Foto ilustrativăCămin pentru seniori Târgu Jiu
Cămin pentru seniori Târgu Jiu - Căminul Târgu Jiu oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată de calitate.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Davyan Residence
Căminul de bătrâni Davyan Residence oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu sigur și confortabil.
Foto ilustrativăCăminul de persoane vârstnice - C2
Căminul de persoane vârstnice - C2 oferă îngrijire profesională și un mediu sigur pentru seniori

Căminul pentru bătrâni Sf. Mina - Lido
Căminul pentru bătrâni Sf. Mina - Lido - Sf. Mina - Lido oferă seniorilor siguranță, confort și îngrijire personalizată într-un mediu prietenos.
Foto ilustrativăCentrul pentru îngrijiri comunitare Maramureș
Cămin Rustic - Atmosferă caldă și îngrijire de calitate pentru seniori la Cămin Rustic.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Reșița
"Căminul pentru persoane vârstnice Reșița - servicii personalizate și atenție constantă pentru seniori."
Foto ilustrativăCămin Casa noastră
Căminul Casa Noastră oferă îngrijire profesionistă și un mediu familial pentru seniori în Alba.

Cămin de persoane vârstnice Sfântul Luca nr. 1 Beclean
Cămin Sfântul Luca nr. 1 Beclean: îngrijire completă pentru vârstnici într-un mediu sigur, cald și prietenos.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
"Cămin pentru persoane vârstnice oferă îngrijire personalizată și confort seniorilor într-un mediu prietenos."
Foto ilustrativăCăminul de bătrâni Scundu
Căminul de bătrâni Scundu oferă îngrijire profesională, respect și un mediu confortabil pentru seniori.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru vârstnici Fecioara Maria
Centrul rezidențial pentru vârstnici Fecioara Maria - Fecioara Maria oferă siguranță, confort și servicii de îngrijire pentru seniori într-un mediu familial.

Căminul pentru persoane vârstnice Casa Fabian
Căminul pentru persoane vârstnice Casa Fabian - îngrijire specializată, activități variate și facilități moderne pentru seniori.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Cămin pentru persoane vârstnice asigură îngrijire personalizată, confort și facilități moderne pentru seniori.

Cămin de persoane vârstnice Tălmaciu
Cămin de persoane vârstnice Tălmaciu - Îngrijire personalizată și confort pentru seniori la Căminul Tălmaciu.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Hăghig
Cămin pentru persoane vârstnice Hăghig - Hăghig, loc ideal pentru seniori, oferă îngrijire personalizată într-un mediu modern și sigur.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Cernavodă
Căminul pentru persoane vârstnice Cernavodă - Cernavodă, loc ideal pentru seniori, oferă confort, siguranță și servicii de îngrijire premium.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Casa Seniorilor
Centrul rezidențial Sfânta Familie din Bacău oferă seniorilor îngrijire de înaltă calitate și un mediu sigur.

Cămin de bătrâni Cruceni
Căminul de bătrâni Cruceni oferă îngrijire profesionistă și un mediu familial sigur pentru seniori.