Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice - Vasiliada — OradeaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice - Vasiliada

Oradea, jud. Bihor36 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Vasiliada oferă seniorilor îngrijire de calitate și asistență medicală specializată.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Timișoara — Timișoara

Cămin de bătrâni Timișoara

Timișoara, jud. Timiș80 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni Timișoara - servicii de îngrijire complete într-un mediu confortabil și modern pentru seniori.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Ideciu de Jos — Ideciu de JosFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Ideciu de Jos

Ideciu de Jos, jud. Mureș100 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Ideciu de Jos - Îngrijire personalizată și siguranță pentru seniori la Căminul Ideciu de Jos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — OradeaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Oradea, jud. Bihor57 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice oferă seniorilor îngrijire de calitate și asistență medicală specializată.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Casa Mariei - Cămin pentru persoane vârstnice — PaleuFoto ilustrativă

Casa Mariei - Cămin pentru persoane vârstnice

Paleu, jud. Bihor15 locuri
Îngrijire rezidențială

Casa Mariei - Cămin pentru persoane vârstnice oferă îngrijire completă și asistență medicală seniorilor.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice — SăcălazFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice

Săcălaz, jud. Timiș10 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice oferă servicii de îngrijire personalizată și un mediu sigur și primitor.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin persoane vârstnice Sf. Ștefan Sibiu — SibiuFoto ilustrativă

Cămin persoane vârstnice Sf. Ștefan Sibiu

Sibiu, jud. Sibiu20 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin persoane vârstnice Sf. Ștefan Sibiu - Atmosferă caldă și servicii dedicate pentru seniori la Sf. Ștefan Sibiu.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Fălcoiu — FălcoiuFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Fălcoiu

Fălcoiu, jud. Olt50 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Fălcoiu - Atmosferă familială și grijă profesională pentru seniori la Căminul Fălcoiu.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial Sarai Senior — BucovFoto ilustrativă

Centrul rezidențial Sarai Senior

Bucov, jud. Prahova44 locuri
Îngrijire rezidențială

Centru rezidențial cu 44 de locuri în Bucov, lângă Ploiești. Oferă servicii de îngrijire în mediul rural, cu acces facil la facilitățile urbane.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Misionarii Sperantei — Cluj-Napoca

Cămin pentru persoane vârstnice Misionarii Sperantei

Cluj-Napoca, jud. Cluj15 locuri
Îngrijire rezidențială

Misionarii Sperantei oferă îngrijire personalizată, confort și facilități moderne pentru rezidenți.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial de îngrijire și asistență Căminul Villa Orchidea — RăzvadFoto ilustrativă

Centrul rezidențial de îngrijire și asistență Căminul Villa Orchidea

Răzvad, jud. Dâmbovița89 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial de îngrijire și asistență Căminul Villa Orchidea - Villa Orchidea oferă îngrijire premium seniorilor într-un mediu confortabil și sigur.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Senior Residence Sf. Ap. Andrei — Eforie Nord

Senior Residence Sf. Ap. Andrei

Eforie Nord, jud. Constanța14 locuri
Îngrijire rezidențială

Senior Residence Sf. Ap. Andrei - Sf. Ap. Andrei, centru modern, asigură seniorilor îngrijire personalizată și facilități premium.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul Casa Ana — LenauheimFoto ilustrativă

Căminul Casa Ana

Lenauheim, jud. Timiș54 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin cu 54 de locuri în Lenauheim, jud. Timiș. Oferă cazare și îngrijire permanentă într-un cadru liniștit și bine organizat.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Finția — Eforie SudFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Finția

Eforie Sud, jud. Constanța40 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Finția - Finția, centrul modern pentru seniori, asigură confort, siguranță și îngrijire de calitate.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Solca — SolcaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Solca

Solca, jud. Suceava70 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Solca - Mediu prietenos și îngrijire profesională la Căminul pentru persoane vârstnice Solca.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Cochet — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Cochet

Municipiul București, jud. București48 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni oferă servicii complete de îngrijire, activități sociale și un mediu prietenos pentru seniori.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Inocențiu M. Klein — TimișoaraFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Inocențiu M. Klein

Timișoara, jud. Timiș74 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Inocențiu M. Klein - facilități moderne și îngrijire de calitate pentru cei dragi.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social pentru îngrijire bătrâni Arborele vieții — RoșioriFoto ilustrativă

Centrul social pentru îngrijire bătrâni Arborele vieții

Roșiori, jud. Bihor30 locuri
Îngrijire rezidențială

„Centrul Arborele Vieții: Îngrijire profesională și sprijin afectiv pentru bătrâni în comunitate.”

de la 9.334 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire pentru persoane vârstnice - localitatea Stupina — CruceaFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire pentru persoane vârstnice - localitatea Stupina

Crucea, jud. Constanța26 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire pentru persoane vârstnice - localitatea Stupina - Stupina, centru modern, oferă îngrijire personalizată seniorilor într-un mediu confortabil și sigur.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sfinții Ioachim și Ana — LivezileFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sfinții Ioachim și Ana

Livezile, jud. Bistrița-Năsăud40 locuri
Îngrijire rezidențială

„Centrul rezidențial Sfinții Ioachim și Ana - îngrijire dedicată și sprijin pentru persoanele vârstnice.”

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Rezident Lucia — Satu MareFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Rezident Lucia

Satu Mare, jud. Satu Mare18 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Rezident Lucia - Siguranță și îngrijire de calitate la Rezident Lucia.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centru rezidențial de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice — RăzvadFoto ilustrativă

Centru rezidențial de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice

Răzvad, jud. Dâmbovița15 locuri
Îngrijire rezidențială

Centru rezidențial de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice - Centru rezidențial modern, oferă seniorilor îngrijire personalizată și un mediu sigur.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire Senior House S.R.L. — IoneștiFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire Senior House S.R.L.

Ionești, jud. Vâlcea25 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire Senior House S.R.L. oferă servicii complete, îngrijire profesională și siguranță pentru seniori.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin îngrijire persoane vârstnice — Feleacu

Cămin îngrijire persoane vârstnice

Feleacu, jud. Cluj27 locuri
Îngrijire rezidențială

"Cămin îngrijire persoane vârstnice oferă seniorilor servicii complete și confort într-un mediu sigur și modern."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →