Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice — NădlacFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Nădlac, jud. Arad

26 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice oferă îngrijire profesională și un mediu sigur și confortabil pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial persoane vârstnice Casa Seniorilor — AradFoto ilustrativă

Centrul rezidențial persoane vârstnice Casa Seniorilor

Arad, jud. Arad

22 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial CasaSeniorilor oferă seniorilor îngrijire profesională și un mediu confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Perla Senior Snagov — Snagov

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Perla Senior Snagov

Snagov, jud. Ilfov

232 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Perla Senior Snagov oferă îngrijire de calitate într-un mediu sigur și elegant.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Bunicii Veseli — OradeaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Bunicii Veseli

Oradea, jud. Bihor

14 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Bunicii Veseli oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu plăcut.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centru de îngrijire persoane vârstnice — PâncotaFoto ilustrativă

Centru de îngrijire persoane vârstnice

Pâncota, jud. Arad

15 locuri

Îngrijire rezidențială

Centru de îngrijire persoane vârstnice oferă îngrijire de calitate și un mediu sigur pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Casa Mariei - Cămin pentru persoane vârstnice — PaleuFoto ilustrativă

Casa Mariei - Cămin pentru persoane vârstnice

Paleu, jud. Bihor

15 locuri

Îngrijire rezidențială

Casa Mariei - Cămin pentru persoane vârstnice oferă îngrijire completă și asistență medicală seniorilor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Sfântul Mihail Mărturisitorul — Mediaș

Cămin pentru persoane vârstnice Sfântul Mihail Mărturisitorul

Mediaș, jud. Sibiu

42 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Sfântul Mihail Mărturisitorul - Îngrijire personalizată și respect la Căminul Sfântul Mihail Mărturisitorul.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Sfinții Arhangheli Mihail și Gavril — GârcinaFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Sfinții Arhangheli Mihail și Gavril

Gârcina, jud. Neamț

22 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni Sfinții Arhangheli Mihail și Gavril - Atmosferă caldă și îngrijire de calitate la Căminul Sfinții Arhangheli Mihail și Gavril.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni — PloieștiFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni

Ploiești, jud. Prahova

24 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni - Atmosferă caldă și servicii de îngrijire completă pentru seniori la Cămin de bătrâni.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial de îngrijire persoane vârstnice — TesluiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial de îngrijire persoane vârstnice

Teslui, jud. Olt

20 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial de îngrijire persoane vârstnice - Mediu modern și îngrijire profesională pentru seniori la Centrul rezidențial.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — BistrițaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Bistrița, jud. Neamț

36 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Confort și servicii de îngrijire profesioniste la Cămin pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — Ciurila

Cămin pentru persoane vârstnice

Ciurila, jud. Cluj

51 locuri

Îngrijire rezidențială

"Casa Cristiana asigură servicii premium și confort seniorilor într-un mediu sigur."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Casa sufletului 3 — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Casa sufletului 3

Municipiul București, jud. București

66 locuri

Îngrijire rezidențială

Casa sufletului 3: servicii complete pentru seniori într-un mediu primitor și familial.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin îngrijire persoane vârstnice — Slimnic

Cămin îngrijire persoane vârstnice

Slimnic, jud. Sibiu

48 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin îngrijire persoane vârstnice - Mediu sigur și respectuos pentru seniori la Cămin îngrijire persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial Marpod corp C — MarpodFoto ilustrativă

Centrul rezidențial Marpod corp C

Marpod, jud. Sibiu

18 locuri

Îngrijire rezidențială

Centru rezidențial cu 18 locuri administrat de Asociația Cornelia și Bobu, în Marpod, jud. Sibiu. Oferă îngrijire într-un cadru natural și liniștit.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul Casa Seniorilor Zamfira — Lipănești

Centrul Casa Seniorilor Zamfira

Lipănești, jud. Prahova

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul Casa Seniorilor Zamfira - Atmosferă familială și îngrijire personalizată la Casa Seniorilor Zamfira.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin persoane vârstnice Meden Sunrise — ȘendreniFoto ilustrativă

Cămin persoane vârstnice Meden Sunrise

Șendreni, jud. Galați

32 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin persoane vârstnice Meden Sunrise - Meden Sunrise oferă seniorilor îngrijire personalizată, confort și siguranță într-un mediu modern.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Mironești — GostinariFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Mironești

Gostinari, jud. Giurgiu

60 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul pentru persoane vârstnice Mironești - Mironești, un centru modern pentru seniori, oferă siguranță, confort și îngrijire profesională.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Alba Iulia — Alba IuliaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Alba Iulia

Alba Iulia, jud. Alba

100 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Alba Iulia oferă îngrijire profesională și mediu primitor seniorilor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Așezământ Pentru Bătrâni — BreazaFoto ilustrativă

Așezământ Pentru Bătrâni

Breaza, jud. Buzău

38 locuri

Îngrijire rezidențială

"Așezământ pentru bătrâni - servicii de îngrijire personalizată pentru vârstnici într-un mediu sigur și prietenos."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centru rezidențial Asistmed — FloreștiFoto ilustrativă

Centru rezidențial Asistmed

Florești, jud. Cluj

52 locuri

Îngrijire rezidențială

Centru rezidențial cu 52 de locuri, operat de Asociația Asistmed în Florești, lângă Cluj-Napoca. Oferă găzduire și îngrijire pentru persoane vârstnice aflate în dificultate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Panciu — PanciuFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Panciu

Panciu, jud. Vrancea

34 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Panciu oferă servicii moderne și îngrijire profesională.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial persoane vârstnice Casa Seniorilor — AradFoto ilustrativă

Centrul rezidențial persoane vârstnice Casa Seniorilor

Arad, jud. Arad

10 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial CasaSeniorilor oferă seniorilor îngrijire profesională și un mediu confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de persoane vârstnice Tălmaciu — Tălmaciu

Cămin de persoane vârstnice Tălmaciu

Tălmaciu, jud. Sibiu

45 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de persoane vârstnice Tălmaciu - Îngrijire personalizată și confort pentru seniori la Căminul Tălmaciu.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →