Cămine de bătrâni
794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Zalău, jud. Sălaj
65 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice - Atmosferă caldă și îngrijire profesională la Cămin pentru persoane vârstnice.

Cămin pentru persoane vârstnice Ciprian și Iustina
Mogoșoaia, jud. București
58 locuri
Ciprian și Iustina: îngrijire premium pentru seniori într-un mediu cald și prietenos.
Foto ilustrativăAșezământ pentru persoane vârstnice Pietroasele
Pietroasele, jud. Buzău
18 locuri
"Așezământ pentru persoane vârstnice Pietroasele - îngrijire premium pentru seniori într-un mediu liniștit."

Cămin pentru persoane vârstnice Misionarii Sperantei
Cluj-Napoca, jud. Cluj
15 locuri
Misionarii Sperantei oferă îngrijire personalizată, confort și facilități moderne pentru rezidenți.
Foto ilustrativăCăminul pentru bătrâni Sf. Mina
Craiova, jud. Dolj
63 locuri
Căminul pentru bătrâni Sf. Mina - Sf. Mina oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu familial și sigur.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice - Săcele
Săcele, jud. Brașov
19 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice - Săcele: îngrijire personalizată într-un mediu sigur, confortabil și familial.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Moșoaia, jud. Argeș
42 locuri
Căminul pentru persoane vârstnice oferă îngrijire de calitate și un mediu sigur și confortabil.
Foto ilustrativăCăminul de bătrâni Casa Sf. Iosif
Iași, jud. Iași
48 locuri
Căminul de bătrâni Casa Sf. Iosif - Casa Sf. Iosif oferă seniorilor îngrijire personalizată într-un mediu prietenos și modern.
Foto ilustrativăCentrul de îngrijire vârstnici Prosenectute
Hemeiuș, jud. Bacău
43 locuri
Centrul de îngrijire vârstnici Prosenectute oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu sigur și confortabil.

Cămin pentru persoane vârstnice
Sălard, jud. Bihor
44 locuri
“Cămin pentru vârstnici Sălard: îngrijire specializată, confort și atenție continuă pentru seniori.”
Foto ilustrativăCentru rezidențial pentru persoane vârstnice Cuvioasa Parascheva Măgura
Măgura, jud. Bacău
41 locuri
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Cuvioasa Parascheva Măgura oferă îngrijire de calitate.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial Sarai Senior
Bucov, jud. Prahova
44 locuri
Centru rezidențial cu 44 de locuri în Bucov, lângă Ploiești. Oferă servicii de îngrijire în mediul rural, cu acces facil la facilitățile urbane.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice - pensionari Fântânele
Lunca Prahovei, jud. Prahova
14 locuri
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - pensionari Fântânele.
Foto ilustrativăCămin Paula Grasi
Dumbrăvița, jud. Timiș
25 locuri
Cămin cu 25 de locuri în Dumbrăvița, la marginea Timișoarei. Oferă îngrijire de calitate cu acces facil la facilitățile urbane.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Casa Sf. Laurențiu
Pantelimon, jud. Ilfov
34 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Sf. Laurențiu - Mediu cald, îngrijire personalizată și siguranță pentru vârstnici.
Foto ilustrativăCămin persoane vârstnice
Municipiul București, jud. București
30 locuri
Cămin persoane vârstnice: siguranță, confort și servicii premium pentru seniori.

Centrul Casa Seniorilor Zamfira
Lipănești, jud. Prahova
40 locuri
Centrul Casa Seniorilor Zamfira - Atmosferă familială și îngrijire personalizată la Casa Seniorilor Zamfira.
Foto ilustrativăCăminul pentru bătrâni A Doua Familie Pentru Bunici
Târgoviște, jud. Dâmbovița
37 locuri
Căminul pentru bătrâni A Doua Familie Pentru Bunici - A Doua Familie Pentru Bunici oferă confort, siguranță și grijă seniorilor dragi într-un mediu primitor.
Foto ilustrativăCentrul de îngrijire bătrâni Familia
Târgu Ocna, jud. Bacău
23 locuri
Centrul de îngrijire bătrâni Familia oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu sigur și confortabil.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa bunicilor de la Văratec
Agapia, jud. Neamț
19 locuri
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa bunicilor de la Văratec - Mediu sigur și familial la Casa bunicilor de la Văratec.

Căminul pentru persoane vârstnice Periș
Periș, jud. Ilfov
50 locuri
Căminul pentru persoane vârstnice Periș - Mediu sigur și îngrijire profesională pentru seniori la Căminul pentru persoane vârstnice Periș.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Casa Bunicilor
Bălești, jud. Gorj
28 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Bunicilor - Casa Bunicilor oferă seniorilor un mediu sigur, confortabil și îngrijire personalizată.
Foto ilustrativăElite Haven
Voluntari, jud. Ilfov
37 locuri
Centru rezidențial modern cu 37 de locuri în Voluntari, jud. Ilfov. Oferă servicii de îngrijire pentru seniori într-un mediu confortabil, aproape de București.

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Fonix Haz
Lăzarea, jud. Harghita
41 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Fonix Haz - Casa Fonix Haz oferă seniorilor un mediu sigur, confortabil și îngrijire personalizată.