Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice — PanticeuFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Panticeu, jud. Cluj26 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Mediul ideal pentru o viață activă și îngrijire premium, adaptată nevoilor vârstnicilor.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Sfântul Andrei — Municipiul București

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Sfântul Andrei

Municipiul București, jud. București29 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Sfântul Andrei: îngrijire completă și respect pentru seniori.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Luca al Crimeei 1 — Budacu de JosFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Luca al Crimeei 1

Budacu de Jos, jud. Bistrița-Năsăud40 locuri
Îngrijire rezidențială

Sfântul Luca al Crimeei: îngrijire premium pentru vârstnici într-un mediu sigur, confortabil și prietenos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru adulți și bătrâni aflați în dificultate cu cazare, Oțelu Roșu — Oțelu RoșuFoto ilustrativă

Centrul pentru adulți și bătrâni aflați în dificultate cu cazare, Oțelu Roșu

Oțelu Roșu, jud. Caraș-Severin45 locuri
Îngrijire rezidențială

"Centrul din Oțelu Roșu oferă cazare și îngrijire completă pentru seniorii aflați în dificultate."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Saflora Heim — Sântana de Mureș

Centrul rezidențial de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Saflora Heim

Sântana de Mureș, jud. Mureș10 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Saflora Heim - Siguranță și respect la Centrul Saflora Heim. Îngrijire personalizată și profesională.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa bunicilor de la Văratec — AgapiaFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa bunicilor de la Văratec

Agapia, jud. Neamț19 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa bunicilor de la Văratec - Mediu sigur și familial la Casa bunicilor de la Văratec.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Odobești — OdobeștiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Odobești

Odobești, jud. Vrancea35 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Odobești - facilități moderne și un mediu sigur pentru seniori.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin Sf. Proroc Daniel Rășcani — ȘuleteaFoto ilustrativă

Cămin Sf. Proroc Daniel Rășcani

Șuletea, jud. Vaslui22 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin cu 22 de locuri în Șuletea, jud. Vaslui. Administrat de o asociație filantropică, oferă îngrijire într-un mediu rural liniștit.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin persoane vârstnice — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Cămin persoane vârstnice

Municipiul București, jud. București30 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin persoane vârstnice: siguranță, confort și servicii premium pentru seniori.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Casa Seniorilor — BacăuFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Casa Seniorilor

Bacău, jud. Bacău40 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial Sfânta Familie din Bacău oferă seniorilor îngrijire de înaltă calitate și un mediu sigur.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Ninalulu — IclănzelFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Ninalulu

Iclănzel, jud. Mureș30 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Ninalulu - Confort și respect pentru seniori la Căminul Ninalulu.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Alecu Bagdat Râmnicu Sărat — Râmnicu SăratFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Alecu Bagdat Râmnicu Sărat

Râmnicu Sărat, jud. Buzău60 locuri
Îngrijire rezidențială

"Oferim îngrijire completă seniorilor la Căminul pentru persoane vârstnice Alecu Bagdat Râmnicu Sărat."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centru rezidențial pentru persoane vârstnice Dumbrava - Șuncuiuș — ȘuncuiușFoto ilustrativă

Centru rezidențial pentru persoane vârstnice Dumbrava - Șuncuiuș

Șuncuiuș, jud. Bihor60 locuri
Îngrijire rezidențială

“Dumbrava-Șuncuiuș: Centru rezidențial modern pentru vârstnici, îngrijire premium și servicii personalizate.”

de la 2.030 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial de asistență socială cu cazare Senior Home — CraiovaFoto ilustrativă

Centrul rezidențial de asistență socială cu cazare Senior Home

Craiova, jud. Dolj18 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial de asistență socială cu cazare Senior Home - Senior Home oferă siguranță și îngrijire adaptată nevoilor seniorilor într-un spațiu prietenos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Cătălina — GurahonțFoto ilustrativă

Căminul de bătrâni Cătălina

Gurahonț, jud. Arad25 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Cătălina oferă îngrijire de înaltă calitate într-un mediu familial și sigur.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Casa Hamilton — TimișoaraFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Casa Hamilton

Timișoara, jud. Olt18 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Casa Hamilton - Confort, respect și servicii complete la Casa Hamilton.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de vârstnici Casa Criss - Rază de Soare — Turda

Căminul de vârstnici Casa Criss - Rază de Soare

Turda, jud. Cluj15 locuri
Îngrijire rezidențială

"La Casa Criss - Rază de Soare, oferim seniorilor îngrijire personalizată și o atmosferă prietenoasă."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — BacăuFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Bacău, jud. Bacău40 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu sigur și confortabil.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa părinților — Vințu de JosFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa părinților

Vințu de Jos, jud. Alba53 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial Casa Părinților oferă îngrijire completă și personalizată pentru vârstnici.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Acoperământul Maicii Domnului — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Acoperământul Maicii Domnului

Municipiul București, jud. București18 locuri
Îngrijire rezidențială

Acoperământul Maicii Domnului: îngrijire completă pentru seniori într-un mediu liniștit și sigur.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Transilvania Senior — Alba IuliaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Transilvania Senior

Alba Iulia, jud. Alba25 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin privat pentru vârstnici în Alba Iulia, servicii complete de îngrijire și asistență.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Așezământul social Sfântul Stelian Boțești - Cămin pentru persoane vârstnice — Botești

Așezământul social Sfântul Stelian Boțești - Cămin pentru persoane vârstnice

Botești, jud. Vaslui9 locuri
Îngrijire rezidențială

Așezământul social Sfântul Stelian Boțești oferă îngrijire personalizată și un mediu familial pentru seniori.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial de îngrijire și asistență persoane vârstnice Casa Maya — Sibiu

Centrul rezidențial de îngrijire și asistență persoane vârstnice Casa Maya

Sibiu, jud. Sibiu29 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial de îngrijire și asistență persoane vârstnice Casa Maya.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Av. Popișteanu — Municipiul București

Cămin de bătrâni Av. Popișteanu

Municipiul București, jud. Ilfov108 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni Av. Popișteanu - Av. Popișteanu oferă seniorilor un mediu sigur, confortabil și îngrijire de înaltă calitate.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →