Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice — VoluntariFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice

Voluntari, jud. Ilfov40 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - Confort și respect pentru seniori la Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Teodora — Brașov

Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Teodora

Brașov, jud. Brașov17 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul Sfânta Teodora: îngrijire personalizată pentru seniori într-un mediu sigur, cald și confortabil.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Voluntari — Voluntari

Căminul pentru persoane vârstnice Voluntari

Voluntari, jud. Ilfov36 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Voluntari - Confort și atenție pentru cei dragi la Căminul pentru persoane vârstnice Voluntari.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin social Sfântul Kamill — Cluj-NapocaFoto ilustrativă

Cămin social Sfântul Kamill

Cluj-Napoca, jud. Cluj52 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin social Sfântul Kamill - Cămin social Sfântul Kamill, un loc de liniște, sprijin și îngrijire dedicată seniorilor.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin persoane vârstnice Pajurei — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Cămin persoane vârstnice Pajurei

Municipiul București, jud. București36 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin persoane vârstnice Pajurei: îngrijire completă și respect pentru seniori într-un mediu modern.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Constantin — Slănic-Moldova

Cămin de bătrâni Constantin

Slănic-Moldova, jud. Bacău46 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni Constantin - Asistență medicală și îngrijire personalizată pentru seniori într-un mediu confortabil și sigur.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Brădet — BunteștiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Brădet

Buntești, jud. Bihor30 locuri
Îngrijire rezidențială

“Cămin pentru vârstnici Brădet: Îngrijire premium, asistență medicală și activități recreative într-un mediu sigur.”

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de vârstnici Adina — VoluntariFoto ilustrativă

Centrul de vârstnici Adina

Voluntari, jud. Ilfov29 locuri
Îngrijire rezidențială

Centru rezidențial cu 29 de locuri pe bd. Pipera, Voluntari. Situat în apropierea Bucureștiului, oferă acces facil și condiții bune de îngrijire pentru seniori.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Alegria — PloieștiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Alegria

Ploiești, jud. Prahova24 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Alegria - Îngrijire completă și mediu prietenos la Casa Alegria.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru îngrijire persoane vârstnice Seniore Zefirului — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Cămin pentru îngrijire persoane vârstnice Seniore Zefirului

Municipiul București, jud. București19 locuri
Îngrijire rezidențială

Seniore Zefirului: îngrijire completă și respect pentru seniori într-un mediu sigur.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa de odihnă Pipera — VoluntariFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa de odihnă Pipera

Voluntari, jud. București24 locuri
Îngrijire rezidențială

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul Casa Ana — LenauheimFoto ilustrativă

Căminul Casa Ana

Lenauheim, jud. Timiș54 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin cu 54 de locuri în Lenauheim, jud. Timiș. Oferă cazare și îngrijire permanentă într-un cadru liniștit și bine organizat.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa părinților — Vințu de JosFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa părinților

Vințu de Jos, jud. Alba53 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial Casa Părinților oferă îngrijire completă și personalizată pentru vârstnici.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Paula Grasi — DumbrăvițaFoto ilustrativă

Căminul de bătrâni Paula Grasi

Dumbrăvița, jud. Timiș20 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Paula Grasi oferă condiții excelente și servicii dedicate seniorilor cu respect și grijă.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Conacul bunicii Olga — Municipiul București

Cămin pentru persoane vârstnice Conacul bunicii Olga

Municipiul București, jud. București41 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Conacul bunicii Olga: îngrijire completă într-un mediu primitor și cald.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social Plosca — BistrețFoto ilustrativă

Centrul social Plosca

Bistreț, jud. Dolj15 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul social Plosca - Centrul social Plosca oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată de calitate.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Miercurea Nirajului — Miercurea NirajuluiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Miercurea Nirajului

Miercurea Nirajului, jud. Mureș27 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Miercurea Nirajului - Confort și respect pentru seniori la Căminul din Miercurea Nirajului.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Care Center Sfânta Maria Premium — VoluntariFoto ilustrativă

Care Center Sfânta Maria Premium

Voluntari, jud. Ilfov26 locuri
Îngrijire rezidențială

Care Center Sfânta Maria Premium - Sfânta Maria Premium oferă îngrijire de lux, siguranță și confort seniorilor dragi într-un mediu modern.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de îngrijire pentru persoane vârstnice Casa Gurban — ȘiriaFoto ilustrativă

Cămin de îngrijire pentru persoane vârstnice Casa Gurban

Șiria, jud. Arad13 locuri
Îngrijire rezidențială

Casa Gurban oferă îngrijire de înaltă calitate într-un mediu familial și sigur pentru seniori.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — CăianuFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Căianu, jud. Cluj18 locuri
Îngrijire rezidențială

"Cămin pentru persoane vârstnice oferă îngrijire completă într-un mediu sigur și confortabil pentru seniori."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centru de îngrijire Casa Paco — ȘofroneaFoto ilustrativă

Centru de îngrijire Casa Paco

Șofronea, jud. Arad21 locuri
Îngrijire rezidențială

Centru de îngrijire Casa Paco oferă îngrijire profesională și mediu familial în Arad.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice din cadrul centrului social Sfântul Gheorghe — RomânașiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice din cadrul centrului social Sfântul Gheorghe

Românași, jud. Sălaj90 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial din cadrul centrului social Sfântul Gheorghe - Îngrijire personalizată pentru seniori la Sfântul Gheorghe.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Complex de servicii sociale Moinești - Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice — MoineștiFoto ilustrativă

Complex de servicii sociale Moinești - Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice

Moinești, jud. Bacău40 locuri
Îngrijire rezidențială

Complex de servicii sociale Moinești oferă îngrijire completă seniorilor în Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial de îngrijire și asistență persoane vârstnice Unser Haus — SibiuFoto ilustrativă

Centrul rezidențial de îngrijire și asistență persoane vârstnice Unser Haus

Sibiu, jud. Sibiu20 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial de îngrijire și asistență persoane vârstnice Unser Haus - Îngrijire completă la Unser Haus.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →