Cămine de bătrâni
794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice
Bistrița, jud. Cluj
52 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice oferă servicii complete, activități sociale și asistență medicală permanentă.

Cămin de bătrâni Sfântul Gheorghe şi Sfântul Dumitru - punct de lucru Băneasa
Municipiul București, jud. Ilfov
35 locuri
Cămin de bătrâni Sfântul Gheorghe şi Sfântul Dumitru - punct de lucru Băneasa - Băneasa oferă îngrijire premium, confort și siguranță seniorilor într-un mediu familial și modern.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Bordești
Municipiul București, jud. București
25 locuri
Bordești: servicii de îngrijire personalizată pentru seniori într-un mediu cald și prietenos.
Foto ilustrativăCăminul de bătrâni Scundu
Scundu, jud. Vâlcea
40 locuri
Căminul de bătrâni Scundu oferă îngrijire profesională, respect și un mediu confortabil pentru seniori.
Foto ilustrativăCămin de îngrijire pentru persoane vârstnice Casa Gurban
Șiria, jud. Arad
13 locuri
Casa Gurban oferă îngrijire de înaltă calitate într-un mediu familial și sigur pentru seniori.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Visele Bunicilor
Bacău, jud. Bacău
45 locuri
Căminul de bătrâni Visele Bunicilor oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu sigur și confortabil.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Veneția
Brăila, jud. Brăila
36 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Veneția: îngrijire premium pentru seniori într-un mediu sigur și familial.
Foto ilustrativăCămin persoane vârstnice Sf. Ștefan Sibiu
Sibiu, jud. Sibiu
20 locuri
Cămin persoane vârstnice Sf. Ștefan Sibiu - Atmosferă caldă și servicii dedicate pentru seniori la Sf. Ștefan Sibiu.

Centrul rezidențial pentru vârstnici Brațele Părintești
Bacău, jud. Bacău
51 locuri
Centrul rezidențial Brațele Părintești oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu confortabil.
Foto ilustrativăAșezământ pentru bătrâni Năeni
Năeni, jud. Buzău
16 locuri
"Îngrijire completă într-un mediu prietenos la Așezământul pentru bătrâni Năeni."
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Ninalulu
Iclănzel, jud. Mureș
30 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Ninalulu - Confort și respect pentru seniori la Căminul Ninalulu.

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sucevița
Sucevița, jud. Suceava
72 locuri
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sucevița - Îngrijire premium și confort pentru seniori la Sucevița.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Solca
Solca, jud. Suceava
70 locuri
Căminul pentru persoane vârstnice Solca - Mediu prietenos și îngrijire profesională la Căminul pentru persoane vârstnice Solca.
Foto ilustrativăCentrul social pentru îngrijire bătrâni Arborele vieții
Roșiori, jud. Bihor
30 locuri
„Centrul Arborele Vieții: Îngrijire profesională și sprijin afectiv pentru bătrâni în comunitate.”
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Casa bunicilor
Spinuș, jud. Bihor
18 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Casa bunicilor oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu familial.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Măgherani
Măgherani, jud. Mureș
42 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Măgherani - Îngrijire profesională și confort la Căminul pentru persoane vârstnice Măgherani.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Casa Filadelfia Alba Iulia
Alba Iulia, jud. Alba
16 locuri
Căminul Casa Filadelfia din Alba Iulia oferă îngrijire excelentă într-un mediu familial și sigur.
Foto ilustrativăCentrul pentru persoane vârstnice Floare Roșie
Municipiul București, jud. București
70 locuri
"Floare Roșie - centru pentru vârstnici, îngrijire completă și activități sociale într-un mediu prietenos."
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice Altmed Nursing Depozitelor
Pitești, jud. Argeș
130 locuri
Centrul Altmed Nursing Depozitelor oferă îngrijire de calitate și mediu sigur pentru seniorii noștri.
Foto ilustrativăCentrul de îngrijire persoane vârstnice Sf. Ioan
Păulești, jud. Satu Mare
75 locuri
Centrul de îngrijire persoane vârstnice Sf. Ioan - Confort și îngrijire profesională pentru seniori la Sf. Ioan.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Rezidența Speranța
Mihail Kogălniceanu, jud. Constanța
72 locuri
Cămin de bătrâni Rezidența Speranța - Rezidența Speranța oferă seniorilor îngrijire premium într-un mediu sigur și prietenos.
Foto ilustrativăCentrul social Plosca
Bistreț, jud. Dolj
15 locuri
Centrul social Plosca - Centrul social Plosca oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată de calitate.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice
Bașcov, jud. Argeș
40 locuri
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice oferă îngrijire de calitate și un mediu confortabil pentru seniori.
Foto ilustrativăCentrul social pentru recuperare persoane vârstnice
Zimnicea, jud. Teleorman
14 locuri
Centrul social pentru recuperare persoane vârstnice - Servicii de recuperare și asistență dedicate seniorilor la Centrul social.