Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice — Baia MareFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Baia Mare, jud. Maramureș20 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Siguranță, confort și atenție pentru cei dragi la Cămin pentru persoane vârstnice.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Conacul bunicii C13 — Câmpina

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Conacul bunicii C13

Câmpina, jud. Prahova45 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Conacul bunicii C13 - Confort și îngrijire completă la Conacul bunicii C13.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — BacăuFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Bacău, jud. Bacău40 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu sigur și confortabil.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centru de îngrijire pentru persoane vârstnice — BragadiruFoto ilustrativă

Centru de îngrijire pentru persoane vârstnice

Bragadiru, jud. Ilfov33 locuri
Îngrijire rezidențială

Centru de îngrijire pentru persoane vârstnice - Îngrijire de top și mediu familial la Centru de îngrijire pentru persoane vârstnice.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Râmnicu Vâlcea — Râmnicu VâlceaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Râmnicu Vâlcea

Râmnicu Vâlcea, jud. Vâlcea80 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Râmnicu Vâlcea oferă îngrijire dedicată, activități sociale și un mediu primitor.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul creștin de îngrijire bătrâni Casa Simeon — Răchiți

Centrul creștin de îngrijire bătrâni Casa Simeon

Răchiți, jud. Botoșani22 locuri
Îngrijire rezidențială

Casa Simeon: îngrijire creștină pentru bătrâni într-un mediu cald, sigur și dedicat bunăstării lor.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de asistență și suport pentru persoane vârstnice Fitionești — FitioneștiFoto ilustrativă

Centrul de asistență și suport pentru persoane vârstnice Fitionești

Fitionești, jud. Vrancea37 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul de asistență și suport pentru persoane vârstnice Fitionești oferă servicii complete și respect seniorilor.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centru rezidențial Asistmed — FloreștiFoto ilustrativă

Centru rezidențial Asistmed

Florești, jud. Cluj52 locuri
Îngrijire rezidențială

Centru rezidențial cu 52 de locuri, operat de Asociația Asistmed în Florești, lângă Cluj-Napoca. Oferă găzduire și îngrijire pentru persoane vârstnice aflate în dificultate.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru îngrijiri comunitare Maramureș — Ocna ȘugatagFoto ilustrativă

Centrul pentru îngrijiri comunitare Maramureș

Ocna Șugatag, jud. Maramureș50 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin Rustic - Atmosferă caldă și îngrijire de calitate pentru seniori la Cămin Rustic.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial Elena — BacăuFoto ilustrativă

Centrul rezidențial Elena

Bacău, jud. Bacău30 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial Elena din Bacău oferă îngrijire seniorilor într-un mediu confortabil și sigur.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice La conac — Piatra-NeamțFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice La conac

Piatra-Neamț, jud. Neamț27 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin cu 27 de locuri operat de Societatea de Psihogeriatrie. Oferă îngrijire specializată pentru persoane vârstnice în Pîngărați, jud. Neamț.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Măndescu — JilavaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Măndescu

Jilava, jud. Ilfov85 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Măndescu - Casa Măndescu oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată într-un mediu prietenos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Nikolas — CostineștiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Nikolas

Costinești, jud. Constanța40 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Nikolas - Nikolas, căminul perfect pentru seniori, cu servicii personalizate și facilități moderne.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Bunicilor — BăleștiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Bunicilor

Bălești, jud. Gorj28 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Bunicilor - Casa Bunicilor oferă seniorilor un mediu sigur, confortabil și îngrijire personalizată.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Mangalia — MangaliaFoto ilustrativă

Căminul de bătrâni Mangalia

Mangalia, jud. Constanța40 locuri
Îngrijire rezidențială

Mangalia, cămin sigur pentru seniori, asigură îngrijire de calitate și un mediu primitor.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Așezământul social Sfântul Stelian Boțești - Cămin pentru persoane vârstnice — Botești

Așezământul social Sfântul Stelian Boțești - Cămin pentru persoane vârstnice

Botești, jud. Vaslui9 locuri
Îngrijire rezidențială

Așezământul social Sfântul Stelian Boțești oferă îngrijire personalizată și un mediu familial pentru seniori.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Paradisul Seniorilor Giurgiu — GiurgiuFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Paradisul Seniorilor Giurgiu

Giurgiu, jud. Giurgiu30 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Paradisul Seniorilor Giurgiu - Paradisul Seniorilor Giurgiu oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire de înaltă calitate.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice — BașcovFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice

Bașcov, jud. Argeș40 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice oferă îngrijire de calitate și un mediu confortabil pentru seniori.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial de îngrijire pentru persoane vârstnice — ViziruFoto ilustrativă

Centrul rezidențial de îngrijire pentru persoane vârstnice

Viziru, jud. Brăila22 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial de îngrijire pentru persoane vârstnice: mediu sigur și îngrijire personalizată.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Aghireșu — AghireșuFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Aghireșu

Aghireșu, jud. Cluj36 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Aghireșu - La Aghireșu, seniorii primesc îngrijire profesională într-un mediu cald și prietenos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Anton — CetateFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Anton

Cetate, jud. Bistrița-Năsăud15 locuri
Îngrijire rezidențială

Sf. Anton: îngrijire premium pentru vârstnici într-un mediu sigur, confortabil și plin de respect.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Casa bunicilor Gîrcina — Piatra-NeamțFoto ilustrativă

Casa bunicilor Gîrcina

Piatra-Neamț, jud. Neamț18 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin cu 18 locuri în Gîrcina, jud. Neamț. Oferă un mediu familial în zona rurală pentru persoane vârstnice.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Amalia — Eforie NordFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Amalia

Eforie Nord, jud. Constanța50 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Amalia - Amalia, locul ideal pentru seniori, oferă siguranță, confort și îngrijire de calitate.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Papi Sante Tărlungeni — Tărlungeni

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Papi Sante Tărlungeni

Tărlungeni, jud. Brașov56 locuri
Îngrijire rezidențială

Grande Center Senior: îngrijire premium pentru seniori într-un mediu sigur, confortabil și familial.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →