Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Complex de Servicii Sociale - Cămin pentru persoane vârstnice — ȚăndăreiFoto ilustrativă

Complex de Servicii Sociale - Cămin pentru persoane vârstnice

Țăndărei, jud. Ialomița35 locuri
Îngrijire rezidențială

Complex de Servicii Sociale - Cămin pentru persoane vârstnice - Complexul oferă seniorilor îngrijire personalizată, confort și siguranță de înaltă calitate.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Silver — BorșFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Silver

Borș, jud. Bihor92 locuri
Îngrijire rezidențială

“Cămin pentru vârstnici Petreu: Îngrijire dedicată, asistență medicală și confort într-un mediu prietenos.”

de la 3.000 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Academia Seniori — ErneiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Academia Seniori

Ernei, jud. Mureș30 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Academia Seniori - Grijă și confort pentru seniori la Academia Seniori. Servicii complete și moderne.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice - Haleş, nr. 254 A, pavilion 1 — TisăuFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice - Haleş, nr. 254 A, pavilion 1

Tisău, jud. Buzău47 locuri
Îngrijire rezidențială

"Oferim îngrijire premium seniorilor la Centrul pentru persoane vârstnice Haleș, pavilion 1."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Inimi Frumoase — Buftea

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Inimi Frumoase

Buftea, jud. Dâmbovița28 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Inimi Frumoase - Inimi Frumoase oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată de calitate.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire persoane vârstnice corp 3 — PantelimonFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire persoane vârstnice corp 3

Pantelimon, jud. Ilfov26 locuri
Îngrijire rezidențială

Centru de îngrijire administrat de Asociația Creștină Santa Maria Cristina, cu 26 de locuri în Pantelimon, jud. Ilfov. Oferă asistență și cazare pentru persoane vârstnice.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Akademos — AradFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Akademos

Arad, jud. Arad50 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial Akademos oferă seniorilor îngrijire de înaltă calitate într-un mediu sigur.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Boemia — DumbrăvițaFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Boemia

Dumbrăvița, jud. Timiș35 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Boemia - siguranță, confort și servicii complete pentru seniori.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — CăianuFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Căianu, jud. Cluj18 locuri
Îngrijire rezidențială

"Cămin pentru persoane vârstnice oferă îngrijire completă într-un mediu sigur și confortabil pentru seniori."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Ambrozia — Cluj-Napoca

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Ambrozia

Cluj-Napoca, jud. Cluj26 locuri
Îngrijire rezidențială

"La Casa Ambrozia, seniorii beneficiază de îngrijire personalizată într-un mediu cald și prietenos."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire pentru vârstnici — PetroșaniFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire pentru vârstnici

Petroșani, jud. Hunedoara88 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire pentru vârstnici - Oferim seniorilor un mediu prietenos, sigur și îngrijire personalizată pentru o viață activă.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — CiurilaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Ciurila, jud. Cluj63 locuri
Îngrijire rezidențială

"La Cămin pentru persoane vârstnice, seniorii beneficiază de îngrijire completă și sprijin într-un mediu sigur."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice din cadrul Centrului de asistență socială Ingvar Kamprad Siret — SiretFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice din cadrul Centrului de asistență socială Ingvar Kamprad Siret

Siret, jud. Suceava24 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice din cadrul Centrului Ingvar Kamprad Siret - Îngrijire completă și respect pentru seniori la Ingvar Kamprad Siret.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Casa Odobescu Senior Residence — Timișoara

Căminul pentru persoane vârstnice Casa Odobescu Senior Residence

Timișoara, jud. Timiș30 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Casa Odobescu Senior Residence oferă confort și servicii premium.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Scundu — ScunduFoto ilustrativă

Căminul de bătrâni Scundu

Scundu, jud. Vâlcea40 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Scundu oferă îngrijire profesională, respect și un mediu confortabil pentru seniori.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Luca al Crimeei 1 — Budacu de JosFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Luca al Crimeei 1

Budacu de Jos, jud. Bistrița-Năsăud40 locuri
Îngrijire rezidențială

Sfântul Luca al Crimeei: îngrijire premium pentru vârstnici într-un mediu sigur, confortabil și prietenos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire Senior House S.R.L. — IoneștiFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire Senior House S.R.L.

Ionești, jud. Vâlcea25 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire Senior House S.R.L. oferă servicii complete, îngrijire profesională și siguranță pentru seniori.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Constanța — ConstanțaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Constanța

Constanța, jud. Constanța298 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Constanța - Constanța, cămin modern pentru seniori, oferă confort, siguranță și îngrijire profesională.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial de îngrijire pentru persoane vârstnice Tărâmul Seniorilor — Eforie Nord

Centrul rezidențial de îngrijire pentru persoane vârstnice Tărâmul Seniorilor

Eforie Nord, jud. Constanța47 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial de îngrijire pentru persoane vârstnice Tărâmul Seniorilor - Tărâmul Seniorilor oferă seniorilor siguranță, confort și îngrijire personalizată de calitate.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centru pentru persoane vârstnice - Haleş, nr. 254 A, pavilion II — TisăuFoto ilustrativă

Centru pentru persoane vârstnice - Haleş, nr. 254 A, pavilion II

Tisău, jud. Buzău97 locuri
Îngrijire rezidențială

"Centru pentru persoane vârstnice Haleș, pavilion II - servicii de îngrijire complete pentru seniori."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Arhanghel Mihail și Gavril — Conțești

Cămin de bătrâni Arhanghel Mihail și Gavril

Conțești, jud. București25 locuri
Îngrijire rezidențială

Arhanghel Mihail și Gavril: îngrijire personalizată și respect pentru seniori într-un mediu primitor.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — Moieciu de JosFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Moieciu de Jos, jud. Brașov50 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice asigură îngrijire personalizată, confort și facilități moderne pentru seniori.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial Sf. Ecaterina — Tulcea

Centrul rezidențial Sf. Ecaterina

Tulcea, jud. Tulcea53 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial Sf. Ecaterina oferă îngrijire de calitate și confort seniorilor într-un mediu modern.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial Casa cu flori - îngrijire bătrâni — Focșani

Centrul rezidențial Casa cu flori - îngrijire bătrâni

Focșani, jud. Vrancea17 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial Casa cu flori - îngrijire bătrâni oferă servicii complete într-un mediu modern și prietenos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →