Cămine de bătrâni
794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice
Sălard, jud. Bihor
44 locuri
“Cămin pentru vârstnici Sălard: îngrijire specializată, confort și atenție continuă pentru seniori.”

Cămin pentru persoane vârstnice Sfântul Mihail Mărturisitorul
Mediaș, jud. Sibiu
42 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Sfântul Mihail Mărturisitorul - Îngrijire personalizată și respect la Căminul Sfântul Mihail Mărturisitorul.
Foto ilustrativăAgape Care Center
Jilava, jud. Ilfov
183 locuri
Cel mai mare centru rezidențial din Ilfov, cu 183 de locuri în Jilava. Oferă servicii complete de îngrijire pentru persoane vârstnice.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Panciu
Panciu, jud. Vrancea
34 locuri
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Panciu oferă servicii moderne și îngrijire profesională.
Foto ilustrativăCentrul de asistență și suport pentru persoane vârstnice Fitionești
Fitionești, jud. Vrancea
37 locuri
Centrul de asistență și suport pentru persoane vârstnice Fitionești oferă servicii complete și respect seniorilor.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Satul Seniorilor Milly
Buhuși, jud. Bacău
54 locuri
Căminul pentru persoane vârstnice Satul Seniorilor Milly oferă îngrijire de calitate într-un mediu natural și relaxant.

Căminul pentru persoane vârstnice Suflet pentru Suflet
Moieciu de Jos, jud. Brașov
55 locuri
Suflet pentru Suflet: îngrijire premium pentru seniori, într-un mediu cald, sigur și plin de compasiune.

Căminul pentru persoane vârstnice Casa Sufletului
Municipiul București, jud. București
40 locuri
Căminul pentru persoane vârstnice Casa Sufletului: servicii premium pentru seniori într-un mediu sigur.

Cămin pentru persoane vârstnice Egregora A
Voluntari, jud. Ilfov
91 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Egregora A - Confort, siguranță și îngrijire dedicată pentru seniori.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice Artemis Pro
Dumbrăvița, jud. Timiș
24 locuri
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Artemis Pro oferă îngrijire personalizată și confort pentru seniori.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Casa bunicilor
Spinuș, jud. Bihor
18 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Casa bunicilor oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu familial.
Foto ilustrativăCentrul pentru persoane vârstnice Furculești
Furculești, jud. Teleorman
40 locuri
Centrul pentru persoane vârstnice Furculești - Servicii dedicate și siguranță pentru seniori la Centrul pentru persoane vârstnice Furculești.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Povești cu Bunici
Letea Veche, jud. Bacău
20 locuri
Căminul de bătrâni Povești cu Bunici oferă seniorilor din Bacău îngrijire de calitate într-un mediu sigur.
Foto ilustrativăCentrul de îngrijire pentru persoane vârstnice - localitatea Stupina
Crucea, jud. Constanța
26 locuri
Centrul de îngrijire pentru persoane vârstnice - localitatea Stupina - Stupina, centru modern, oferă îngrijire personalizată seniorilor într-un mediu confortabil și sigur.

Centrul rezidențial pentru vârstnici Casa Nikodemus
Sânpetru, jud. Brașov
34 locuri
Casa Nikodemus: îngrijire premium pentru seniori într-un mediu sigur, confortabil și familial.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Gura Humorului, jud. Suceava
52 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice - Atmosferă familială și servicii complete de îngrijire pentru seniori la Căminul pentru persoane vârstnice.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice Hareta
Ghioroc, jud. Arad
60 locuri
Centrul rezidențial Hareta oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu familial și sigur.

Căminul de bătrâni Casa Primitoare
Ciorogârla, jud. Ilfov
61 locuri
Căminul de bătrâni Casa Primitoare - Confort și grijă de calitate la Căminul de bătrâni Casa Primitoare. Ideal pentru cei dragi.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni
Fălticeni, jud. Suceava
30 locuri
Cămin de bătrâni - Mediu cald și confortabil pentru seniori, cu îngrijire profesională la Căminul de bătrâni.

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Venus Senior House
Becicherecu Mic, jud. Timiș
30 locuri
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Venus Senior House - îngrijire completă și respect pentru cei dragi.
Foto ilustrativăCentrul social Pietricica
Piatra-Neamț, jud. Neamț
102 locuri
Centrul social Pietricica - Mediu sigur și sprijin complet pentru seniori la Centrul social Pietricica.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice Acoperământul Maicii Domnului Unirea
Unirea, jud. Alba
38 locuri
Centrul rezidențial “Acoperământul Maicii Domnului” Unirea: Îngrijire de calitate pentru seniori în Alba.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Sfânta Vineri
Zalău, jud. Sălaj
75 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Sfânta Vineri - Confort, respect și servicii de calitate la Căminul Sfânta Vineri.

Casa Dominic - cămin pentru persoane vârstnice
Brașov, jud. Brașov
31 locuri
Casa Dominic - cămin pentru persoane vârstnice: îngrijire de calitate, într-un mediu cald și prietenos.