Cămine de bătrâni
794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice
Sălard, jud. Bihor
44 locuri
“Cămin pentru vârstnici Sălard: îngrijire specializată, confort și atenție continuă pentru seniori.”

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sucevița
Sucevița, jud. Suceava
72 locuri
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sucevița - Îngrijire premium și confort pentru seniori la Sucevița.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Gherăești, jud. Neamț
40 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice - Confort și îngrijire profesională pentru seniori la Cămin pentru persoane vârstnice.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Hăghig
Hăghig, jud. Covasna
110 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Hăghig - Hăghig, loc ideal pentru seniori, oferă îngrijire personalizată într-un mediu modern și sigur.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice Artemis Pro
Dumbrăvița, jud. Timiș
24 locuri
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Artemis Pro oferă îngrijire personalizată și confort pentru seniori.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru îngrijirea persoanelor vârstnice
Oituz, jud. Bacău
36 locuri
Centrul rezidențial pentru îngrijirea persoanelor vârstnice oferă seniorilor un mediu sigur și confortabil.
Foto ilustrativăCentru de îngrijire pentru persoane vârstnice
Ploiești, jud. Prahova
14 locuri
Centru de îngrijire pentru persoane vârstnice - Confort, siguranță și îngrijire completă pentru persoanele vârstnice.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice Noua casă I
Municipiul București, jud. București
25 locuri
Noua casă I: servicii de îngrijire personalizată pentru seniori într-un mediu modern și sigur.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Bocșa
Bocșa, jud. Caraș-Severin
50 locuri
"La Căminul pentru persoane vârstnice Bocșa seniorii beneficiază de îngrijire completă și suport continuu."
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Moșoaia, jud. Argeș
42 locuri
Căminul pentru persoane vârstnice oferă îngrijire de calitate și un mediu sigur și confortabil.

Căminul bunicilor Confidence
Mihăilești, jud. Ilfov
60 locuri
Căminul bunicilor Confidence - Grijă și confort pentru seniori la Căminul bunicilor Confidence. Mediu familial și dedicare.
Foto ilustrativăCentrul pentru seniori Merghindeal
Merghindeal, jud. Sibiu
35 locuri
Centrul pentru seniori Merghindeal - Îngrijire profesională și confort pentru seniori la Centrul pentru seniori Merghindeal.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni
Popești Leordeni, jud. Ilfov
41 locuri
Cămin de bătrâni - Mediu sigur și confortabil pentru seniori la Cămin de bătrâni. Îngrijire personalizată garantată.
Foto ilustrativăComplex de servicii sociale Moinești - Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice
Moinești, jud. Bacău
40 locuri
Complex de servicii sociale Moinești oferă îngrijire completă seniorilor în Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice.
Foto ilustrativăCăminul de bătrâni Sf. Elisabeta
Gheorgheni, jud. Harghita
156 locuri
Căminul de bătrâni Sf. Elisabeta - Sf. Elisabeta oferă seniorilor un mediu prietenos, confortabil și îngrijire personalizată.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice din cadrul complexului rezidențial Sfânta Maria Brăila
Vădeni, jud. Brăila
100 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Sfânta Maria Brăila: siguranță și confort într-un mediu cald și prietenos.
Foto ilustrativăCentrul Venus
Pantelimon, jud. Ilfov
14 locuri
Centrul Venus - Centrul Venus oferă seniorilor siguranță, confort și servicii de îngrijire de înaltă calitate.

Cămin pentru persoane vârstnice
Ciurila, jud. Cluj
51 locuri
"Casa Cristiana asigură servicii premium și confort seniorilor într-un mediu sigur."
Foto ilustrativăCasa Irina - centrul rezidențial de îngrijire și asistență persoane vârstnice
Novaci, jud. Ilfov
25 locuri
Casa Irina - centrul rezidențial de îngrijire și asistență persoane vârstnice - Casa Irina oferă seniorilor un mediu sigur, confortabil și îngrijire personalizată de calitate.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Miercurea Nirajului
Miercurea Nirajului, jud. Mureș
27 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Miercurea Nirajului - Confort și respect pentru seniori la Căminul din Miercurea Nirajului.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Săndulești, jud. Cluj
45 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice - Confort, siguranță și îngrijire personalizată pentru bătrânii dragi la noi.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Zile Senine
Bacău, jud. Bacău
50 locuri
Căminul de bătrâni Zile Senine oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu sigur și primitor.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Singureni
Singureni, jud. Giurgiu
60 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Singureni - Singureni oferă seniorilor un mediu sigur, confortabil și îngrijire personalizată de calitate.

Cămin pentru persoane vârstnice Sfântul Dumitru
Bragadiru, jud. București
40 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Sfântul Dumitru: servicii premium pentru seniori într-un mediu familial.