Cămine de bătrâni
794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Așezământul social Sfântul Stelian Boțești - Cămin pentru persoane vârstnice
Botești, jud. Vaslui
9 locuri
Așezământul social Sfântul Stelian Boțești oferă îngrijire personalizată și un mediu familial pentru seniori.
Foto ilustrativăCasa Bunicii Maria
Popești Leordeni, jud. Ilfov
81 locuri
Casa Bunicii Maria - Casa Bunicii Maria oferă seniorilor îngrijire personalizată într-un mediu familial și sigur.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Comloșu Mare
Comloșu Mare, jud. Timiș
90 locuri
Căminul pentru persoane vârstnice Comloșu Mare oferă servicii personalizate și un mediu liniștit pentru seniori.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Baia Mare, jud. Maramureș
20 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice - Siguranță, confort și atenție pentru cei dragi la Cămin pentru persoane vârstnice.

Vitalitas Senior Center
Snagov, jud. Ilfov
200 locuri
Vitalitas Senior Center - Mediu modern și îngrijire dedicată pentru seniori la Vitalitas Senior Center.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Aghireșu
Aghireșu, jud. Cluj
36 locuri
Căminul pentru persoane vârstnice Aghireșu - La Aghireșu, seniorii primesc îngrijire profesională într-un mediu cald și prietenos.
Foto ilustrativăCăminul Acasă e la noi
Teremia Mare, jud. Timiș
12 locuri
Cămin cu 12 locuri în Teremia Mare, jud. Timiș. Oferă îngrijire într-un mediu familial, cu atenție personalizată.

Căminul pentru persoane vârstnice Acoperământul Maicii Domnului
Constanța, jud. Constanța
39 locuri
Căminul pentru persoane vârstnice Acoperământul Maicii Domnului - Îngrijire premium într-un mediu sigur la Acoperământul Maicii Domnului.
Foto ilustrativăCăminul de bătrâni Sf. Maria
Craiova, jud. Dolj
80 locuri
Căminul de bătrâni Sf. Maria - Sf. Maria oferă seniorilor siguranță, îngrijire personalizată și confort într-un mediu familial.

Cămin pentru persoane vârstnice
Sarmașu, jud. Cluj
27 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice oferă îngrijire dedicată, siguranță și confort într-un mediu prietenos.
Foto ilustrativăCentrul de Îngrijire Casa Bunicilor
Vințu de Jos, jud. Alba
23 locuri
Casa Bunicilor din Vințu de Jos oferă îngrijire completă pentru vârstnici, într-un mediu sigur și confortabil.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Good Samaritain
Nojorid, jud. Bihor
35 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Good Samaritain oferă seniorilor îngrijire de calitate și asistență medicală specializată.

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Ighișu Vechi
Bârghiș, jud. Sibiu
54 locuri
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Ighișu Vechi - Atmosferă familială și îngrijire de calitate la Ighișu Vechi.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial persoane vârstnice Altmed Nursing Episcop Grigorie Leu
Pitești, jud. Argeș
48 locuri
Centrul rezidențial AltmedNursing Episcop Grigorie Leu oferă îngrijire profesională și mediu sigur.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Tutova
Tutova, jud. Vaslui
60 locuri
Căminul pentru persoane vârstnice Tutova oferă un mediu sigur, activități sociale și îngrijire profesională.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Bacova
Buziaș, jud. Timiș
17 locuri
Cămin de bătrâni Bacova - un mediu familial cu servicii de îngrijire personalizate pentru bunăstarea seniorilor.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Săcele, jud. Brașov
35 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice oferă servicii medicale, activități recreative și o atmosferă prietenoasă.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Hăghig
Hăghig, jud. Covasna
110 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Hăghig - Hăghig, loc ideal pentru seniori, oferă îngrijire personalizată într-un mediu modern și sigur.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Moieciu de Jos, jud. Brașov
50 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice asigură îngrijire personalizată, confort și facilități moderne pentru seniori.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Sfânta Vineri
Zalău, jud. Sălaj
75 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Sfânta Vineri - Confort, respect și servicii de calitate la Căminul Sfânta Vineri.
Foto ilustrativăCentrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Giurcani
Găgești, jud. Vaslui
30 locuri
Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Giurcani - servicii moderne pentru seniori.

Centrul rezidențial de îngrijire și recuperare a persoanelor vârstnice Dorina Palace
Cluj-Napoca, jud. Cluj
38 locuri
"Dorina Palace oferă seniorilor îngrijire și recuperare completă într-un mediu modern și sigur."
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Veneția
Brăila, jud. Brăila
36 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Veneția: îngrijire premium pentru seniori într-un mediu sigur și familial.

Ansamblul rezidențial de îngrijire și asistență socială pentru persoane vârstnice Moșia Bunicilor -
Municipiul București, jud. București
70 locuri
Moșia Bunicilor - Casa Sălcii: servicii de calitate și îngrijire personalizată pentru seniori.