Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice — TurdaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Turda, jud. Cluj14 locuri
Îngrijire rezidențială

"Cămin pentru persoane vârstnice oferă îngrijire personalizată și confort seniorilor într-un mediu prietenos."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sfântul Pantelimon — OșlobeniFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sfântul Pantelimon

Oșlobeni, jud. Neamț31 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sfântul Pantelimon oferă îngrijire de calitate într-un mediu confortabil și sigur.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Care Center Sfânta Maria Premium — VoluntariFoto ilustrativă

Care Center Sfânta Maria Premium

Voluntari, jud. Ilfov26 locuri
Îngrijire rezidențială

Care Center Sfânta Maria Premium - Sfânta Maria Premium oferă îngrijire de lux, siguranță și confort seniorilor dragi într-un mediu modern.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Complex de Servicii Sociale - Cămin pentru persoane vârstnice — ȚăndăreiFoto ilustrativă

Complex de Servicii Sociale - Cămin pentru persoane vârstnice

Țăndărei, jud. Ialomița35 locuri
Îngrijire rezidențială

Complex de Servicii Sociale - Cămin pentru persoane vârstnice - Complexul oferă seniorilor îngrijire personalizată, confort și siguranță de înaltă calitate.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Boemia — DumbrăvițaFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Boemia

Dumbrăvița, jud. Timiș35 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Boemia - siguranță, confort și servicii complete pentru seniori.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Casa Davvero S.R.L. — Râmnicu VâlceaFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Casa Davvero S.R.L.

Râmnicu Vâlcea, jud. Vâlcea42 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni Casa Davvero S.R.L. oferă servicii de îngrijire atentă și condiții excelente pentru seniori.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Casa Sf. Ioan Bacova — BuziașFoto ilustrativă

Casa Sf. Ioan Bacova

Buziaș, jud. Timiș13 locuri
Îngrijire rezidențială

Centru de îngrijire cu 13 locuri administrat de Caritas Timișoara, în Buziaș. Oferă îngrijire cu tradiție, într-un cadru liniștit.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — BacăuFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Bacău, jud. Bacău40 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu sigur și confortabil.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Sfântul Gabriel — VetișFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Sfântul Gabriel

Vetiș, jud. Satu Mare17 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Sfântul Gabriel - Mediu familial și îngrijire completă la Sfântul Gabriel.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Sf Antim Ivireanul Călărași — CălărașiFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Sf Antim Ivireanul Călărași

Călărași, jud. Călărași45 locuri
Îngrijire rezidențială

"La Căminul Sf. Antim Ivireanul din Călărași seniorii primesc îngrijire completă și suport continuu."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial de geriatrie al Fundației Longevita — Otopeni

Centrul rezidențial de geriatrie al Fundației Longevita

Otopeni, jud. Ilfov46 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial de geriatrie al Fundației Longevita - Asistență specializată și facilități de top pentru bunăstarea seniorilor.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Casa Daniel — Petru RareșFoto ilustrativă

Centrul rezidențial de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Casa Daniel

Petru Rareș, jud. Bistrița-Năsăud25 locuri
Îngrijire rezidențială

Casa Daniel: îngrijire și asistență premium pentru seniori, într-un mediu sigur, cald și prietenos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Sfânta Vineri — ZalăuFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Sfânta Vineri

Zalău, jud. Sălaj75 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Sfânta Vineri - Confort, respect și servicii de calitate la Căminul Sfânta Vineri.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice — BistrițaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice

Bistrița, jud. Bistrița-Năsăud34 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice oferă îngrijire completă, siguranță și confort într-un mediu modern și prietenos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Uliești — UlieștiFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Uliești

Uliești, jud. Dâmbovița20 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Uliești - Uliești oferă seniorilor confort, siguranță și servicii personalizate într-un mediu prietenos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Dara Old House — Baia MareFoto ilustrativă

Centrul rezidențial de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Dara Old House

Baia Mare, jud. Maramureș36 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Dara Old House - Îngrijire profesională și mediu sigur pentru seniori la Dara Old House.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Affinity Park Residence — Municipiul București

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Affinity Park Residence

Municipiul București, jud. București132 locuri
Îngrijire rezidențială

Affinity Park Residence: îngrijire personalizată și confort premium pentru seniori.

de la 4.400 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Foieni — Foieni

Cămin pentru persoane vârstnice Foieni

Foieni, jud. Satu Mare56 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Foieni - Mediu sigur și servicii de îngrijire adaptate la Căminul din Foieni.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Betania — HațegFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Betania

Hațeg, jud. Timiș47 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Betania oferă condiții excelente și servicii personalizate pentru seniori.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centru rezidențial Caro by ASSOC Senior — Gilău

Centru rezidențial Caro by ASSOC Senior

Gilău, jud. Cluj160 locuri
Îngrijire rezidențială

Centru rezidențial Caro by ASSOC Senior - Caro by ASSOC Senior, centru rezidențial modern, oferă îngrijire premium seniorilor.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Povestirile bunicilor — Mărgineni

Căminul pentru persoane vârstnice Povestirile bunicilor

Mărgineni, jud. Bacău45 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Povestirile Bunicilor oferă îngrijire de calitate într-un mediu sigur.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — BrașovFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Brașov, jud. Brașov48 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice: îngrijire premium pentru seniori, într-un mediu sigur, confortabil și familial.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Oiejdea — Galda de JosFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Oiejdea

Galda de Jos, jud. Alba18 locuri
Îngrijire rezidențială

Îngrijire de calitate pentru vârstnici la Căminul Oiejdea, județul Alba.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Casa Primitoare — Ciorogârla

Căminul de bătrâni Casa Primitoare

Ciorogârla, jud. Ilfov61 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Casa Primitoare - Confort și grijă de calitate la Căminul de bătrâni Casa Primitoare. Ideal pentru cei dragi.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →