Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice — Gura HumoruluiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Gura Humorului, jud. Suceava

52 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Atmosferă familială și servicii complete de îngrijire pentru seniori la Căminul pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Timișoara — Timișoara

Cămin de bătrâni Timișoara

Timișoara, jud. Timiș

80 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni Timișoara - servicii de îngrijire complete într-un mediu confortabil și modern pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Maria Șișești — ȘiseștiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Maria Șișești

Șisești, jud. Mehedinți

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Maria Șișești - Mediu sigur și îngrijire de calitate la Căminul Sf. Maria Șișești.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin persoane vârstnice — Mihail KogălniceanuFoto ilustrativă

Cămin persoane vârstnice

Mihail Kogălniceanu, jud. Constanța

33 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin persoane vârstnice - Cămin sigur și confortabil pentru seniorii dragi, cu servicii de îngrijire personalizată.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Casa Mariei - Cămin pentru persoane vârstnice — PaleuFoto ilustrativă

Casa Mariei - Cămin pentru persoane vârstnice

Paleu, jud. Bihor

15 locuri

Îngrijire rezidențială

Casa Mariei - Cămin pentru persoane vârstnice oferă îngrijire completă și asistență medicală seniorilor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul îngrijire bătrâni Căsuța bunicilor — TimișoaraFoto ilustrativă

Centrul îngrijire bătrâni Căsuța bunicilor

Timișoara, jud. Timiș

19 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul îngrijire bătrâni Căsuța bunicilor oferă servicii complete, siguranță și o atmosferă familială pentru vârstnici.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire persoane vârstnice Camin Santa Maria 1 — Pantelimon

Centrul de îngrijire persoane vârstnice Camin Santa Maria 1

Pantelimon, jud. Ilfov

12 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire persoane vârstnice corp 2 - Camin Santa Maria 1 oferă seniorilor un mediu prietenos, sigur și îngrijire personalizată.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin Rustic — Baia SprieFoto ilustrativă

Cămin Rustic

Baia Sprie, jud. Maramureș

70 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin Rustic - Confort și îngrijire dedicată seniorilor la Cămin Rustic. Mediu sigur și familial.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Floriana Îngrijire — VoluntariFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Floriana Îngrijire

Voluntari, jud. București

46 locuri

Îngrijire rezidențială

Casa Floriana Îngrijire: servicii premium pentru o viață activă și liniștită pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul Elda Nostrum — Popești LeordeniFoto ilustrativă

Centrul Elda Nostrum

Popești Leordeni, jud. Ilfov

26 locuri

Îngrijire rezidențială

Centru de îngrijire cu 26 de locuri în Popești Leordeni, la sud de București. Oferă cazare și asistență permanentă pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Noua casă II — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Noua casă II

Municipiul București, jud. București

25 locuri

Îngrijire rezidențială

Noua casă II: respect și confort pentru seniori într-un mediu sigur și primitor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru îngrijire persoane vârstnice Trup și suflet — Josenii BârgăuluiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru îngrijire persoane vârstnice Trup și suflet

Josenii Bârgăului, jud. Bistrița-Năsăud

22 locuri

Îngrijire rezidențială

Trup și Suflet: îngrijire completă pentru vârstnici, într-un mediu cald, sigur și dedicat bunăstării lor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Sf. Martin — SântimbruFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Sf. Martin

Sântimbru, jud. Alba

47 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Sf. Martin oferă îngrijire completă și o atmosferă familială.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire Bunicuța Roza — IteștiFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire Bunicuța Roza

Itești, jud. Bacău

32 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire Bunicuța Roza oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu sigur și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — GilăuFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Gilău, jud. Cluj

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Descoperă un cămin modern, cu îngrijire atentă și activități sociale pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru vârstnici Fecioara Maria — Târgu FrumosFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru vârstnici Fecioara Maria

Târgu Frumos, jud. Iași

24 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru vârstnici Fecioara Maria - Fecioara Maria oferă siguranță, confort și servicii de îngrijire pentru seniori într-un mediu familial.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — SăceleFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Săcele, jud. Brașov

35 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice oferă servicii medicale, activități recreative și o atmosferă prietenoasă.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul persoane vârstnice Casa Bătrânilor — Eforie NordFoto ilustrativă

Căminul persoane vârstnice Casa Bătrânilor

Eforie Nord, jud. Constanța

14 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul persoane vârstnice Casa Bătrânilor - Casa Bătrânilor, locul ideal pentru confort și siguranță, cu îngrijire dedicată seniorilor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Floare Roșie — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Floare Roșie

Municipiul București, jud. București

70 locuri

Îngrijire rezidențială

"Floare Roșie - centru pentru vârstnici, îngrijire completă și activități sociale într-un mediu prietenos."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Fișer — RupeaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Fișer

Rupea, jud. Brașov

25 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice administrat de Biserica Evanghelică C.A. din România, situat în Rupea, jud. Brașov. Dispune de 25 de locuri într-un cadru liniștit, oferind îngrijire cu tradiție și respect.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Adina — DobroeștiFoto ilustrativă

Căminul de bătrâni Adina

Dobroești, jud. Ilfov

34 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Adina - Îngrijire de calitate într-un mediu sigur, confortabil și prietenos pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice — OrăștieFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice

Orăștie, jud. Hunedoara

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - Oferim seniorilor un mediu sigur, confortabil și îngrijire personalizată de calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Parohia Reformată Tinca, căminul creștin de bătrâni — TincaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Parohia Reformată Tinca, căminul creștin de bătrâni

Tinca, jud. Bihor

23 locuri

Îngrijire rezidențială

“Cămin pentru vârstnici Parohia Reformată Tinca: Îngrijire creștină, confort și asistență medicală dedicată.”

de la
3.820 lei/lună
Detalii →
Cămin Second Family — AfumațiFoto ilustrativă

Cămin Second Family

Afumați, jud. Ilfov

20 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin cu 20 de locuri în Afumați, jud. Ilfov, operat de Rosmed. Oferă un mediu familial cu îngrijire atentă pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →