Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Complex de Servicii Sociale - Cămin pentru persoane vârstnice — ȚăndăreiFoto ilustrativă

Complex de Servicii Sociale - Cămin pentru persoane vârstnice

Țăndărei, jud. Ialomița

35 locuri

Îngrijire rezidențială

Complex de Servicii Sociale - Cămin pentru persoane vârstnice - Complexul oferă seniorilor îngrijire personalizată, confort și siguranță de înaltă calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Casa seniorilor Premium — Municipiul București

Casa seniorilor Premium

Municipiul București, jud. București

86 locuri

Îngrijire rezidențială

Casa seniorilor Premium: îngrijire de calitate pentru o viață liniștită și plină de respect.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Povești cu Bunici — Letea VecheFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Povești cu Bunici

Letea Veche, jud. Bacău

20 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Povești cu Bunici oferă seniorilor din Bacău îngrijire de calitate într-un mediu sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Filadelfia Alba Iulia — Alba IuliaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Filadelfia Alba Iulia

Alba Iulia, jud. Alba

16 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul Casa Filadelfia din Alba Iulia oferă îngrijire excelentă într-un mediu familial și sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Tutova — TutovaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Tutova

Tutova, jud. Vaslui

60 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Tutova oferă un mediu sigur, activități sociale și îngrijire profesională.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centru de îngrijire pentru persoane vârstnice — BragadiruFoto ilustrativă

Centru de îngrijire pentru persoane vârstnice

Bragadiru, jud. Ilfov

33 locuri

Îngrijire rezidențială

Centru de îngrijire pentru persoane vârstnice - Îngrijire de top și mediu familial la Centru de îngrijire pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Casa Sf. Iosif — IașiFoto ilustrativă

Căminul de bătrâni Casa Sf. Iosif

Iași, jud. Iași

48 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Casa Sf. Iosif - Casa Sf. Iosif oferă seniorilor îngrijire personalizată într-un mediu prietenos și modern.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Complex de servicii sociale Moinești - Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice — MoineștiFoto ilustrativă

Complex de servicii sociale Moinești - Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice

Moinești, jud. Bacău

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Complex de servicii sociale Moinești oferă îngrijire completă seniorilor în Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice — BrașovFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice

Brașov, jud. Brașov

135 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice: îngrijire completă și personalizată, într-un mediu sigur și familial.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Labonta — SăcădatFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Labonta

Săcădat, jud. Bihor

10 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Labonta oferă seniorilor îngrijire de calitate și asistență medicală specializată.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial de asistență socială cu cazare Senior Help — Craiova

Centrul rezidențial de asistență socială cu cazare Senior Help

Craiova, jud. Dolj

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial de asistență socială cu cazare Senior Help - Senior Help oferă seniorilor îngrijire premium într-un mediu confortabil și modern.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centru rezidențial Bătrâneți Liniștite Papu și Maia — VoluntariFoto ilustrativă

Centru rezidențial Bătrâneți Liniștite Papu și Maia

Voluntari, jud. Ilfov

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Centru rezidențial Bătrâneți Liniștite Papu și Maia - Papu și Maia oferă seniorilor siguranță, confort și îngrijire personalizată într-un mediu familial.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social pentru persoane în vârstă Gabriela Rădoiaș — CorlăteniFoto ilustrativă

Centrul social pentru persoane în vârstă Gabriela Rădoiaș

Corlăteni, jud. Neamț

28 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul social pentru persoane în vârstă Gabriela Rădoiaș - Atmosferă caldă și sprijin complet la Centrul Gabriela Rădoiaș.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sfântul Pantelimon — OșlobeniFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sfântul Pantelimon

Oșlobeni, jud. Neamț

31 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sfântul Pantelimon oferă îngrijire de calitate într-un mediu confortabil și sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social Sfântul Andrei — Malu MareFoto ilustrativă

Centrul social Sfântul Andrei

Malu Mare, jud. Dolj

134 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul social Sfântul Andrei - Sfântul Andrei, un centru sigur și modern, oferă seniorilor îngrijire personalizată și activități.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Acoperământul Maicii Domnului — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Acoperământul Maicii Domnului

Municipiul București, jud. București

18 locuri

Îngrijire rezidențială

Acoperământul Maicii Domnului: îngrijire completă pentru seniori într-un mediu liniștit și sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Comloșu Mare — Comloșu MareFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Comloșu Mare

Comloșu Mare, jud. Timiș

90 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Comloșu Mare oferă servicii personalizate și un mediu liniștit pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sfântul Ștefan — Piatra-NeamțFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sfântul Ștefan

Piatra-Neamț, jud. Neamț

35 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial Sfântul Ștefan oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu sigur și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Brădet — BunteștiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Brădet

Buntești, jud. Bihor

30 locuri

Îngrijire rezidențială

“Cămin pentru vârstnici Brădet: Îngrijire premium, asistență medicală și activități recreative într-un mediu sigur.”

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — AradFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Arad, jud. Arad

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice oferă îngrijire profesională și un mediu sigur și confortabil pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Baron Neumann — AradFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Baron Neumann

Arad, jud. Arad

21 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial Casa BaronNeumann oferă seniorilor îngrijire profesională într-un mediu sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Aurora Senior — Sântămăria de PiatrăFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Aurora Senior

Sântămăria de Piatră, jud. Hunedoara

32 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Aurora Senior - Casa Aurora Senior oferă seniorilor siguranță, confort și îngrijire personalizată de calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Botezătorul — Șimleu SilvanieiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Botezătorul

Șimleu Silvaniei, jud. Sălaj

25 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Botezătorul - Atmosferă familială și servicii de calitate la Căminul Sf. Ioan Botezătorul.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Acasă 2 — Ciorogârla

Cămin pentru persoane vârstnice Acasă 2

Ciorogârla, jud. Ilfov

28 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Acasă 2 - Acasă 2 oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată într-un mediu prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →