Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice — TimișoaraFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice

Timișoara, jud. Arad

22 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice oferă îngrijire de calitate într-un mediu sigur și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de reintegrare socială - cămin pentru persoane vârstnice Oradea — OradeaFoto ilustrativă

Centrul de reintegrare socială - cămin pentru persoane vârstnice Oradea

Oradea, jud. Bihor

48 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de reintegrare socială - cămin pentru persoane vârstnice Oradea oferă seniorilor îngrijire specializată.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Roznov — RoznovFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Roznov

Roznov, jud. Neamț

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Roznov - Servicii de calitate și respect pentru seniori la Căminul din Roznov.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Forest Center - centrul rezidențial pentru seniori — CorbeancaFoto ilustrativă

Forest Center - centrul rezidențial pentru seniori

Corbeanca, jud. Ilfov

100 locuri

Îngrijire rezidențială

Centru rezidențial de dimensiuni mari cu 100 de locuri, situat în Corbeanca, jud. Ilfov. Oferă servicii de îngrijire rezidențială și paliativă într-un cadru natural liniștit.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Ioachim și Ana — MogoșoaiaFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Ioachim și Ana

Mogoșoaia, jud. Ilfov

17 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Ioachim și Ana - Îngrijire completă și confort la Centrul Sf. Ioachim și Ana. Calitate și respect pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial Marpod corp C — MarpodFoto ilustrativă

Centrul rezidențial Marpod corp C

Marpod, jud. Sibiu

18 locuri

Îngrijire rezidențială

Centru rezidențial cu 18 locuri administrat de Asociația Cornelia și Bobu, în Marpod, jud. Sibiu. Oferă îngrijire într-un cadru natural și liniștit.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Eden Garden — Ceuașu de Câmpie

Cămin pentru persoane vârstnice Eden Garden

Ceuașu de Câmpie, jud. Mureș

39 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Eden Garden - Mediu prietenos și servicii de calitate la Cămin Eden Garden.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Așezământul social Sfântul Stelian Boțești - Cămin pentru persoane vârstnice — Botești

Așezământul social Sfântul Stelian Boțești - Cămin pentru persoane vârstnice

Botești, jud. Vaslui

9 locuri

Îngrijire rezidențială

Așezământul social Sfântul Stelian Boțești oferă îngrijire personalizată și un mediu familial pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Speranţa Bunicilor — Bacău

Cămin de bătrâni Speranţa Bunicilor

Bacău, jud. Bacău

34 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Speranța Bunicilor oferă seniorilor îngrijire de calitate și un mediu sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Casa bunicilor Gîrcina — Piatra-NeamțFoto ilustrativă

Casa bunicilor Gîrcina

Piatra-Neamț, jud. Neamț

18 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin cu 18 locuri în Gîrcina, jud. Neamț. Oferă un mediu familial în zona rurală pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin persoane vârstnice Sf. Ștefan Sibiu — SibiuFoto ilustrativă

Cămin persoane vârstnice Sf. Ștefan Sibiu

Sibiu, jud. Sibiu

20 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin persoane vârstnice Sf. Ștefan Sibiu - Atmosferă caldă și servicii dedicate pentru seniori la Sf. Ștefan Sibiu.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Așezământul Sfântul Nicolae — Tătărăștii de JosFoto ilustrativă

Așezământul Sfântul Nicolae

Tătărăștii de Jos, jud. Teleorman

24 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin cu 24 de locuri în Tătărăștii de Jos, jud. Teleorman. Oferă îngrijire în mediul rural, într-un cadru familial.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Good Samaritain — NojoridFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Good Samaritain

Nojorid, jud. Bihor

35 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Good Samaritain oferă seniorilor îngrijire de calitate și asistență medicală specializată.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Sfântul Ioan cel Nou Suceava — SuceavaFoto ilustrativă

Căminul de bătrâni Sfântul Ioan cel Nou Suceava

Suceava, jud. Suceava

85 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin cu 85 de locuri în municipiul Suceava, administrat de o fundație umanitară cu tradiție. Oferă îngrijire permanentă și condiții bune de cazare.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire persoane vârstnice Casa Ecaterina 1 — Timișoara

Centrul de îngrijire persoane vârstnice Casa Ecaterina 1

Timișoara, jud. Timiș

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire persoane vârstnice Casa Ecaterina 1 - îngrijire completă și respect într-un mediu modern.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Alba Iulia — Alba IuliaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Alba Iulia

Alba Iulia, jud. Alba

100 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Alba Iulia oferă îngrijire profesională și mediu primitor seniorilor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Complex de servicii sociale Moinești - Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice — MoineștiFoto ilustrativă

Complex de servicii sociale Moinești - Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice

Moinești, jud. Bacău

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Complex de servicii sociale Moinești oferă îngrijire completă seniorilor în Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial de îngrijire și asistență persoane vârstnice Casa Maya — Sibiu

Centrul rezidențial de îngrijire și asistență persoane vârstnice Casa Maya

Sibiu, jud. Sibiu

29 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial de îngrijire și asistență persoane vârstnice Casa Maya.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice dependente Sfânta Maria — TalpaFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice dependente Sfânta Maria

Talpa, jud. Teleorman

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice dependente Sfânta Maria - Îngrijire de înaltă calitate pentru persoane dependente la Sfânta Maria.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Anitaheim Varel Lugoj — LugojFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Anitaheim Varel Lugoj

Lugoj, jud. Timiș

25 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Anitaheim Varel Lugoj - condiții excelente și îngrijire dedicată pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru vârstnici Relaxbalneo — BujoreniFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru vârstnici Relaxbalneo

Bujoreni, jud. Vâlcea

39 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru vârstnici Relaxbalneo oferă condiții moderne, îngrijire profesională și activități sociale.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Ing. Vadim Rusu — BalaciuFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Ing. Vadim Rusu

Balaciu, jud. Ialomița

78 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Ing. Vadim Rusu - Ing. Vadim Rusu oferă îngrijire premium seniorilor într-un mediu sigur și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin Paula Grasi — DumbrăvițaFoto ilustrativă

Cămin Paula Grasi

Dumbrăvița, jud. Timiș

25 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin cu 25 de locuri în Dumbrăvița, la marginea Timișoarei. Oferă îngrijire de calitate cu acces facil la facilitățile urbane.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice L & S Luxury — ComăneștiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice L & S Luxury

Comănești, jud. Bacău

54 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin modern și confortabil pentru îngrijirea seniorilor în Bacău - L & S Luxury

de la
3.500 lei/lună
Detalii →