Cămine de bătrâni
794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice
"Casa Cristiana asigură servicii premium și confort seniorilor într-un mediu sigur."
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Azur
Căminul pentru persoane vârstnice Azur - Azur, un cămin primitor pentru bătrâni, asigură confort, siguranță și îngrijire de calitate.
Foto ilustrativăCentrul de îngrijire și recuperare Doctor Ion
Centrul de îngrijire și recuperare Doctor Ion: sănătate și confort pentru seniori într-un mediu primitor.

Cămin vârstnici Fileo
"Căminul Fileo oferă servicii premium de îngrijire într-un mediu prietenos și sigur pentru seniori."

Cămin de bătrâni Colosseum
Colosseum: îngrijire completă pentru seniori într-un mediu modern și confortabil.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Silver
“Cămin pentru vârstnici Petreu: Îngrijire dedicată, asistență medicală și confort într-un mediu prietenos.”
Foto ilustrativăCentrul Acoperământul Bunicilor Sascut
Centrul Acoperământul Bunicilor Sascut oferă îngrijire de calitate într-un mediu confortabil și familial pentru persoanele vârstnice din Sascut, Bacău.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Miercurea Nirajului
Cămin pentru persoane vârstnice Miercurea Nirajului - Confort și respect pentru seniori la Căminul din Miercurea Nirajului.
Foto ilustrativăCămin de îngrijire bătrâni
Cămin de îngrijire bătrâni Măgirești oferă servicii complete și îngrijire de calitate pentru seniori.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Rusul
Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Rusul - Confort, siguranță și îngrijire dedicată seniorilor.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice Orlat - Casa cu dar
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Orlat - Casa cu dar - Confort și servicii profesionale pentru seniori la Orlat - Casa cu dar.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Cămin pentru persoane vârstnice - Confort și îngrijire profesională pentru seniori la Cămin pentru persoane vârstnice.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Sf. Maria Șișești
Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Maria Șișești - Mediu sigur și îngrijire de calitate la Căminul Sf. Maria Șișești.
Foto ilustrativăCentrul pentru seniori Merghindeal
Centrul pentru seniori Merghindeal - Îngrijire profesională și confort pentru seniori la Centrul pentru seniori Merghindeal.
Foto ilustrativăCentrul social Sf. Iosif Oravița
"Centrul social Sf. Iosif Oravița oferă seniorilor îngrijire și suport personalizat într-un mediu prietenos."
Foto ilustrativăCămin persoane vârstnice
Cămin persoane vârstnice - Siguranță, confort și servicii adaptate pentru seniori la Cămin persoane vârstnice.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Martha
Cămin pentru persoane vârstnice Martha - Îngrijire personalizată și mediu familial la Căminul pentru persoane vârstnice Martha.
Foto ilustrativăCăminul de bătrâni Casa cu Magnolii
Căminul de bătrâni Casa cu Magnolii - Casa cu Magnolii oferă seniorilor un mediu prietenos și îngrijire personalizată într-un cadru modern.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Cămin pentru persoane vârstnice - Respect, grijă și siguranță pentru seniori la Cămin pentru persoane vârstnice.
Foto ilustrativăAșezământul social Sf. Calinic de la Cernica Vutcani - cămin pentru persoane vârstnice
Așezământul social Sf. Calinic de la Cernica Vutcani oferă îngrijire personalizată într-un mediu liniștit și sigur.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Veneția
Cămin pentru persoane vârstnice Veneția: îngrijire premium pentru seniori într-un mediu sigur și familial.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Inocențiu M. Klein
Căminul pentru persoane vârstnice Inocențiu M. Klein - facilități moderne și îngrijire de calitate pentru cei dragi.
Foto ilustrativăCentrul îngrijire bătrâni Căsuța bunicilor
Centrul îngrijire bătrâni Căsuța bunicilor oferă servicii complete, siguranță și o atmosferă familială pentru vârstnici.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Sfânta Vineri
Cămin pentru persoane vârstnice Sfânta Vineri - Confort, respect și servicii de calitate la Căminul Sfânta Vineri.