Cămine de bătrâni
794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Baia Mare, jud. Maramureș
30 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice - Îngrijire personalizată și mediu sigur la Cămin pentru persoane vârstnice.

Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Teodora
Brașov, jud. Brașov
17 locuri
Căminul Sfânta Teodora: îngrijire personalizată pentru seniori într-un mediu sigur, cald și confortabil.

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa del Girasole
Municipiul București, jud. Dâmbovița
20 locuri
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa del Girasole - Casa del Girasole oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire de înaltă calitate.

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Ighișu Vechi
Bârghiș, jud. Sibiu
54 locuri
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Ighișu Vechi - Atmosferă familială și îngrijire de calitate la Ighișu Vechi.
Foto ilustrativăCăminul pentru îngrijire persoane vârstnice
Surduc, jud. Sălaj
22 locuri
Căminul pentru îngrijire persoane vârstnice - Confort și siguranță pentru vârstnici la Căminul pentru îngrijire persoane vârstnice.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Visele Bunicilor
Bacău, jud. Bacău
45 locuri
Căminul de bătrâni Visele Bunicilor oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu sigur și confortabil.

Cămin pentru persoane vârstnice Kalvin
Cluj-Napoca, jud. Cluj
75 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Kalvin - Kalvin, un cămin modern pentru seniori, oferă îngrijire profesională și activități variate.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Sf. Ioan
Timișoara, jud. Timiș
20 locuri
Căminul pentru persoane vârstnice Sf. Ioan oferă îngrijire profesională și un mediu confortabil pentru seniori.

Cămin pentru persoane vârstnice
Surani, jud. Cluj
20 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice - Îngrijire personalizată într-un mediu sigur și confortabil pentru seniorii dragi.
Foto ilustrativăCentrul social Simion și Ana Radimna
Pojejena, jud. Caraș-Severin
18 locuri
"Centrul Simion și Ana Radimna - îngrijire personalizată pentru seniori într-un mediu prietenos și confortabil."
Foto ilustrativăCentrul pentru persoane vârstnice - Haleş, nr. 254 A, pavilion 1
Tisău, jud. Buzău
47 locuri
"Oferim îngrijire premium seniorilor la Centrul pentru persoane vârstnice Haleș, pavilion 1."
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Casa Seniorilor
Bacău, jud. Bacău
40 locuri
Centrul rezidențial Sfânta Familie din Bacău oferă seniorilor îngrijire de înaltă calitate și un mediu sigur.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Țaga, jud. Cluj
57 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice - Îngrijire premium într-un mediu sigur și confortabil pentru seniorii dragi.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Casa Aurora
Constanța, jud. Constanța
24 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Aurora - Casa Aurora oferă seniorilor un mediu sigur, confortabil și îngrijire personalizată.

Cămin pentru persoane vârstnice Emilia
Satu Mare, jud. Satu Mare
50 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Emilia - Atmosferă familială și grijă personalizată la Căminul Emilia.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Povești cu Bunici Dămienești
Dămienești, jud. Bacău
40 locuri
Căminul de bătrâni Povești cu Bunici Dămienești oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu sigur.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Sebeş
Sebeș, jud. Alba
40 locuri
Căminul pentru persoane vârstnice Sebeș oferă îngrijire de calitate într-un mediu sigur și prietenos.

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Venus Senior House
Becicherecu Mic, jud. Timiș
30 locuri
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Venus Senior House - îngrijire completă și respect pentru cei dragi.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice Artemis Pro
Dumbrăvița, jud. Timiș
24 locuri
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Artemis Pro oferă îngrijire personalizată și confort pentru seniori.

Cămin de persoane vârstnice Sfântul Luca nr. 1 Beclean
Beclean, jud. Bistrița-Năsăud
15 locuri
Cămin Sfântul Luca nr. 1 Beclean: îngrijire completă pentru vârstnici într-un mediu sigur, cald și prietenos.
Foto ilustrativăCentru rezidențial pentru persoane vârstnice Seniors Residence
Snagov, jud. Ilfov
34 locuri
Centru rezidențial pentru persoane vârstnice Seniors Residence - Îngrijire de top pentru seniori la Seniors Residence. Mediu sigur și confortabil.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Cuviosul Iov Vânjuleț
Vânjuleț, jud. Mehedinți
25 locuri
Căminul pentru persoane vârstnice Cuviosul Iov Vânjuleț - Confort și respect pentru seniori la Căminul Cuviosul Iov Vânjuleț.
Foto ilustrativăCămin pentru îngrijire vârstnici
Cluj-Napoca, jud. Cluj
26 locuri
"Casa Criss - Rază de Soare oferă sprijin complet seniorilor într-un mediu sigur și confortabil."
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Suflete în etate
Municipiul București, jud. București
27 locuri
Cămin de bătrâni Suflete în etate oferă îngrijire personalizată, confort și siguranță într-un mediu prietenos.