Cămine de bătrâni
794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Cămin pentru persoane vârstnice - Siguranță, confort și îngrijire personalizată pentru seniori la Căminul pentru persoane vârstnice.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Singureni
Cămin pentru persoane vârstnice Singureni - Singureni oferă seniorilor un mediu sigur, confortabil și îngrijire personalizată de calitate.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Căminul pentru persoane vârstnice oferă îngrijire profesională și un mediu sigur și confortabil pentru seniori.
Foto ilustrativăCămin Casa noastră
Căminul Casa Noastră oferă îngrijire profesionistă și un mediu familial pentru seniori în Alba.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Jimbolia
Căminul pentru persoane vârstnice Jimbolia oferă siguranță, îngrijire profesională și activități pentru bunăstarea seniorilor.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Voineasa
Voineasa: îngrijire completă pentru seniori într-un mediu liniștit și sigur.

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Armonia
Armonia: confort, siguranță și servicii premium pentru seniori într-un mediu familial.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Cămin pentru persoane vârstnice Nucet oferă îngrijire de calitate și asistență medicală seniorilor într-un mediu prietenos.

Centru rezidențial pentru persoane vârstnice Recunoștința
Centru rezidențial pentru persoane vârstnice Recunoștința - Recunoștința oferă seniorilor îngrijire personalizată, confort și siguranță într-un mediu familial.
Foto ilustrativăCămin pentru îngrijire persoane vârstnice Seniore Life Style
Seniore Life Style: confort și servicii premium pentru o viață liniștită pentru seniori.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Cămin pentru persoane vârstnice oferă seniorilor îngrijire de calitate și asistență medicală specializată.

Cămin pentru persoane vârstnice
Cămin pentru persoane vârstnice oferă îngrijire dedicată, siguranță și confort într-un mediu prietenos.
Foto ilustrativăElite Haven
Centru rezidențial modern cu 37 de locuri în Voluntari, jud. Ilfov. Oferă servicii de îngrijire pentru seniori într-un mediu confortabil, aproape de București.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Vărădia de Mureș
Căminul pentru persoane vârstnice Vărădia de Mureș oferă îngrijire profesională și mediu familial.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice Speranța
"Rezidența Speranța oferă seniorilor îngrijire personalizată într-un mediu modern, sigur și confortabil."
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Cămin pentru persoane vârstnice - Îngrijire de calitate și mediu sigur pentru seniori la Cămin pentru persoane vârstnice.
Foto ilustrativăAsociația Kronos - Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Zig-zag
Asociația Kronos - Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Zig-zag - Zig-zag, centru Kronos, îmbină îngrijirea profesională cu un mediu primitor pentru seniorii dragi.
Foto ilustrativăCămin persoane vârstnice
Cămin persoane vârstnice: siguranță, confort și servicii premium pentru seniori.
Foto ilustrativăCare Center Sfânta Maria Premium
Care Center Sfânta Maria Premium - Sfânta Maria Premium oferă îngrijire de lux, siguranță și confort seniorilor dragi într-un mediu modern.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Sfântul Anton
Cămin de bătrâni Sfântul Anton oferă seniorilor îngrijire personalizată și asistență medicală specializată.
Foto ilustrativăCentrul pentru persoane vârstnice - Haleș, nr. 254 A, pavilion III
"Îngrijire personalizată și siguranță la Centrul pentru persoane vârstnice Haleș, pavilion III."
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Cămin pentru persoane vârstnice oferă îngrijire personalizată, asistență medicală și condiții excelente pentru seniori.

Căminul pentru persoane vârstnice Casa Ilinca - Săcele
Casa Ilinca - Săcele: îngrijire personalizată pentru seniori într-un mediu sigur, confortabil și primitor.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sfânta Maria
Centrul rezidențial Sfânta Maria oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu sigur și confortabil.