Cămine de bătrâni
794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Cămin pentru persoane vârstnice: servicii premium pentru o viață liniștită și sigură.
Foto ilustrativăCămin persoane vârstnice Meden Sunrise
Cămin persoane vârstnice Meden Sunrise - Meden Sunrise oferă seniorilor îngrijire personalizată, confort și siguranță într-un mediu modern.

Cămin pentru persoane vârstnice Emilia
Cămin pentru persoane vârstnice Emilia - Atmosferă familială și grijă personalizată la Căminul Emilia.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Casa Luxury
Căminul pentru persoane vârstnice Casa Luxury oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu sigur și confortabil.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Cămin pentru persoane vârstnice oferă servicii medicale, activități recreative și o atmosferă prietenoasă.

Cămin pentru persoane vârstnice Misionarii Sperantei
Misionarii Sperantei oferă îngrijire personalizată, confort și facilități moderne pentru rezidenți.
Foto ilustrativăCentru rezidențial pentru persoane vârstnice
Centru rezidențial pentru persoane vârstnice oferă îngrijire personalizată și un mediu modern și sigur.
Foto ilustrativăCentrul de Îngrijire Bătrâni Sfântul Anton
Centrul de Îngrijire Bătrâni Sfântul Anton: servicii personalizate pentru seniori într-un mediu sigur.
Foto ilustrativăCentrul de îngrijire Casa Niță
Centru de îngrijire cu 29 de locuri în Oporelu, jud. Olt. Oferă servicii de cazare și asistență pentru persoane vârstnice în mediul rural.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Cămin pentru persoane vârstnice - Servicii de îngrijire personalizată într-un mediu sigur și prietenos.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice Altmed Nursing Depozitelor
Centrul Altmed Nursing Depozitelor oferă îngrijire de calitate și mediu sigur pentru seniorii noștri.
Foto ilustrativăCămin Cochet Tibiscum
Cămin privat pentru persoane vârstnice situat în sectorul 2 al Bucureștiului. Cu o capacitate de 68 de locuri, oferă condiții moderne de cazare și îngrijire permanentă într-o zonă accesibilă.

Cămin pentru persoane vârstnice
Cămin pentru persoane vârstnice - Îngrijire personalizată într-un mediu sigur și confortabil pentru seniorii dragi.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Colentina
Colentina: îngrijire personalizată și respect pentru seniori într-un mediu sigur și cald.

Căminul pentru persoane vârstnice Maria
Căminul pentru persoane vârstnice Maria - Maria, locul ideal pentru seniori, oferă siguranță, confort și sprijin profesional.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane adulte și vârstnice
"Căminul pentru persoane adulte și vârstnice oferă servicii de calitate pentru o viață demnă și confortabilă."

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Venus Senior House
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Venus Senior House - îngrijire completă și respect pentru cei dragi.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Visele Bunicilor
Căminul de bătrâni Visele Bunicilor oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu sigur și confortabil.

Cămin vârstnici Ariminia - casa Clinceni
Cămin vârstnici Ariminia - casa Clinceni - Ariminia Clinceni oferă seniorilor un mediu sigur și îngrijire premium într-un spațiu familial.

Cămin de bătrâni Cruceni
Căminul de bătrâni Cruceni oferă îngrijire profesionistă și un mediu familial sigur pentru seniori.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Jimbolia
Căminul pentru persoane vârstnice Jimbolia oferă siguranță, îngrijire profesională și activități pentru bunăstarea seniorilor.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Sf Antim Ivireanul Călărași
"La Căminul Sf. Antim Ivireanul din Călărași seniorii primesc îngrijire completă și suport continuu."
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Casa Iope Alba Iulia
Casa Iope din Alba Iulia oferă îngrijire profesională și un mediu familial pentru seniori.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sfinții Ioachim și Ana
„Centrul rezidențial Sfinții Ioachim și Ana - îngrijire dedicată și sprijin pentru persoanele vârstnice.”