Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Complex de servicii sociale Moinești - Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice — MoineștiFoto ilustrativă

Complex de servicii sociale Moinești - Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice

Moinești, jud. Bacău

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Complex de servicii sociale Moinești oferă îngrijire completă seniorilor în Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Sf. Mucenița Irina — SibiuFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Sf. Mucenița Irina

Sibiu, jud. Sibiu

14 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Sf. Mucenița Irina - Respect și îngrijire completă la Căminul Sf. Mucenița Irina.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centru rezidențial pentru persoane vârstnice Seniors Residence — SnagovFoto ilustrativă

Centru rezidențial pentru persoane vârstnice Seniors Residence

Snagov, jud. Ilfov

34 locuri

Îngrijire rezidențială

Centru rezidențial pentru persoane vârstnice Seniors Residence - Îngrijire de top pentru seniori la Seniors Residence. Mediu sigur și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin privat pentru bătrâni Sf. Cuvioasa Parascheva — Municipiul București

Cămin privat pentru bătrâni Sf. Cuvioasa Parascheva

Municipiul București, jud. București

119 locuri

Îngrijire rezidențială

Sf. Cuvioasa Parascheva: respect și îngrijire premium pentru seniori într-un mediu familial.

de la
5.000 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice — PângarațiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice

Pângarați, jud. Neamț

25 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - Siguranță și servicii complete de îngrijire la Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Anitaheim Varel Lugoj — LugojFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Anitaheim Varel Lugoj

Lugoj, jud. Timiș

25 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Anitaheim Varel Lugoj - condiții excelente și îngrijire dedicată pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni

Municipiul București, jud. București

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni: îngrijire personalizată și respect într-un mediu sigur și familial.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Casa Sf. Iosif — IașiFoto ilustrativă

Căminul de bătrâni Casa Sf. Iosif

Iași, jud. Iași

48 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Casa Sf. Iosif - Casa Sf. Iosif oferă seniorilor îngrijire personalizată într-un mediu prietenos și modern.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Casa seniorilor Premium — Municipiul București

Casa seniorilor Premium

Municipiul București, jud. București

86 locuri

Îngrijire rezidențială

Casa seniorilor Premium: îngrijire de calitate pentru o viață liniștită și plină de respect.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin persoane vârstnice — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Cămin persoane vârstnice

Municipiul București, jud. București

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin persoane vârstnice: siguranță, confort și servicii premium pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul bunicilor Confidence — Mihăilești

Căminul bunicilor Confidence

Mihăilești, jud. Ilfov

60 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul bunicilor Confidence - Grijă și confort pentru seniori la Căminul bunicilor Confidence. Mediu familial și dedicare.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Casa Davvero S.R.L. — Râmnicu VâlceaFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Casa Davvero S.R.L.

Râmnicu Vâlcea, jud. Vâlcea

42 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni Casa Davvero S.R.L. oferă servicii de îngrijire atentă și condiții excelente pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Conacul Seniorilor Baia Mare — Baia MareFoto ilustrativă

Conacul Seniorilor Baia Mare

Baia Mare, jud. Maramureș

20 locuri

Îngrijire rezidențială

Conacul Seniorilor Baia Mare - Mediu modern și grijă de calitate pentru seniori la Conacul Seniorilor Baia Mare.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Brădet — BunteștiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Brădet

Buntești, jud. Bihor

30 locuri

Îngrijire rezidențială

“Cămin pentru vârstnici Brădet: Îngrijire premium, asistență medicală și activități recreative într-un mediu sigur.”

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Amalia si Șef Rabin Dr. Moses Rosen — Municipiul București

Cămin pentru persoane vârstnice Amalia si Șef Rabin Dr. Moses Rosen

Municipiul București, jud. București

144 locuri

Îngrijire rezidențială

Amalia și Șef Rabin Dr. Moses Rosen: îngrijire completă pentru seniori într-un mediu sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru adulți și bătrâni aflați în dificultate cu cazare, Oțelu Roșu — Oțelu RoșuFoto ilustrativă

Centrul pentru adulți și bătrâni aflați în dificultate cu cazare, Oțelu Roșu

Oțelu Roșu, jud. Caraș-Severin

45 locuri

Îngrijire rezidențială

"Centrul din Oțelu Roșu oferă cazare și îngrijire completă pentru seniorii aflați în dificultate."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Gherla — GherlaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Gherla

Gherla, jud. Cluj

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Gherla - Gherla, cămin modern pentru seniori, oferă siguranță, activități și îngrijire de calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — NucetFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Nucet, jud. Bihor

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Nucet oferă îngrijire de calitate și asistență medicală seniorilor într-un mediu prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — Moieciu de JosFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Moieciu de Jos, jud. Brașov

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice asigură îngrijire personalizată, confort și facilități moderne pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Luca al Crimeei 1 — Budacu de JosFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Luca al Crimeei 1

Budacu de Jos, jud. Bistrița-Năsăud

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Sfântul Luca al Crimeei: îngrijire premium pentru vârstnici într-un mediu sigur, confortabil și prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Casa Pius — GirocFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Casa Pius

Giroc, jud. Timiș

58 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Casa Pius - un cămin primitor cu servicii personalizate și asistență dedicată.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de asistență și suport pentru persoane vârstnice Fitionești — FitioneștiFoto ilustrativă

Centrul de asistență și suport pentru persoane vârstnice Fitionești

Fitionești, jud. Vrancea

37 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de asistență și suport pentru persoane vârstnice Fitionești oferă servicii complete și respect seniorilor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial persoane vârstnice Casa Seniorilor — AradFoto ilustrativă

Centrul rezidențial persoane vârstnice Casa Seniorilor

Arad, jud. Arad

10 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial CasaSeniorilor oferă seniorilor îngrijire profesională și un mediu confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Maria Blanca — Brănești

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Maria Blanca

Brănești, jud. Ilfov

15 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Maria Blanca - Îngrijire premium, mediu sigur și confortabil pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →