Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice — NădlacFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Nădlac, jud. Arad

26 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice oferă îngrijire profesională și un mediu sigur și confortabil pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Casa părintească — Năvodari

Cămin de bătrâni Casa părintească

Năvodari, jud. Constanța

33 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni Casa părintească - Casa părintească, un cămin primitor, asigură îngrijire de calitate într-un mediu confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centru rezidențial pentru persoane vârstnice Seniors Residence — SnagovFoto ilustrativă

Centru rezidențial pentru persoane vârstnice Seniors Residence

Snagov, jud. Ilfov

34 locuri

Îngrijire rezidențială

Centru rezidențial pentru persoane vârstnice Seniors Residence - Îngrijire de top pentru seniori la Seniors Residence. Mediu sigur și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul persoane vârstnice Centrul Vârstnicului — Sânnicolau MareFoto ilustrativă

Căminul persoane vârstnice Centrul Vârstnicului

Sânnicolau Mare, jud. Timiș

35 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul persoane vârstnice Centrul Vârstnicului oferă îngrijire completă și activități pentru o viață activă.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial persoane vârstnice Casa Seniorilor — AradFoto ilustrativă

Centrul rezidențial persoane vârstnice Casa Seniorilor

Arad, jud. Arad

10 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial CasaSeniorilor oferă seniorilor îngrijire profesională și un mediu confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Casa Tulipan - Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice — Aluniș

Casa Tulipan - Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice

Aluniș, jud. Mureș

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Casa Tulipan - Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice - Îngrijire profesională și mediu cald la Casa Tulipan.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice La conac — Piatra-NeamțFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice La conac

Piatra-Neamț, jud. Neamț

27 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin cu 27 de locuri operat de Societatea de Psihogeriatrie. Oferă îngrijire specializată pentru persoane vârstnice în Pîngărați, jud. Neamț.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Măgherani — MăgheraniFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Măgherani

Măgherani, jud. Mureș

42 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Măgherani - Îngrijire profesională și confort la Căminul pentru persoane vârstnice Măgherani.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de reintegrare socială - cămin pentru persoane vârstnice Oradea — OradeaFoto ilustrativă

Centrul de reintegrare socială - cămin pentru persoane vârstnice Oradea

Oradea, jud. Bihor

48 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de reintegrare socială - cămin pentru persoane vârstnice Oradea oferă seniorilor îngrijire specializată.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Bunicilor — BăleștiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Bunicilor

Bălești, jud. Gorj

28 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Bunicilor - Casa Bunicilor oferă seniorilor un mediu sigur, confortabil și îngrijire personalizată.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Teiuș — TeiușFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Teiuș

Teiuș, jud. Alba

14 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul Teiuș: Servicii de îngrijire premium pentru seniori, într-un ambient plăcut și sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social Pietricica — Piatra-NeamțFoto ilustrativă

Centrul social Pietricica

Piatra-Neamț, jud. Neamț

102 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul social Pietricica - Mediu sigur și sprijin complet pentru seniori la Centrul social Pietricica.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Casa Mariei 2 - Cămin pentru persoane vârstnice — PaleuFoto ilustrativă

Casa Mariei 2 - Cămin pentru persoane vârstnice

Paleu, jud. Bihor

18 locuri

Îngrijire rezidențială

Casa Mariei - Cămin pentru persoane vârstnice oferă îngrijire completă și asistență medicală seniorilor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — PanticeuFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Panticeu, jud. Cluj

26 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Mediul ideal pentru o viață activă și îngrijire premium, adaptată nevoilor vârstnicilor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Ambrozia — Cluj-Napoca

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Ambrozia

Cluj-Napoca, jud. Cluj

26 locuri

Îngrijire rezidențială

"La Casa Ambrozia, seniorii beneficiază de îngrijire personalizată într-un mediu cald și prietenos."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial persoane vârstnice Altmed Nursing Episcop Grigorie Leu — PiteștiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial persoane vârstnice Altmed Nursing Episcop Grigorie Leu

Pitești, jud. Argeș

48 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial AltmedNursing Episcop Grigorie Leu oferă îngrijire profesională și mediu sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Țara Almăjului — BozoviciFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Țara Almăjului

Bozovici, jud. Caraș-Severin

90 locuri

Îngrijire rezidențială

"Căminul pentru persoane vârstnice Țara Almăjului oferă îngrijire completă și suport seniorilor."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — TurdaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Turda, jud. Cluj

45 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice oferă îngrijire personalizată, asistență medicală și condiții excelente pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Casa sufletului 3 — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Casa sufletului 3

Municipiul București, jud. București

66 locuri

Îngrijire rezidențială

Casa sufletului 3: servicii complete pentru seniori într-un mediu primitor și familial.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Sfântul Mucenic Fanurie — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Sfântul Mucenic Fanurie

Municipiul București, jud. București

24 locuri

Îngrijire rezidențială

"Centrul Sfântul Mucenic Fanurie oferă seniorilor servicii de îngrijire și asistență într-un mediu sigur."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centru de îngrijire persoane vârstnice — PâncotaFoto ilustrativă

Centru de îngrijire persoane vârstnice

Pâncota, jud. Arad

15 locuri

Îngrijire rezidențială

Centru de îngrijire persoane vârstnice oferă îngrijire de calitate și un mediu sigur pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Stejarul — Municipiul București

Cămin pentru persoane vârstnice Stejarul

Municipiul București, jud. București

90 locuri

Îngrijire rezidențială

Stejarul: servicii premium pentru o viață activă și liniștită într-un mediu sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centru de îngrijire seniori Sf. Ioan — Târgu JiuFoto ilustrativă

Centru de îngrijire seniori Sf. Ioan

Târgu Jiu, jud. Gorj

25 locuri

Îngrijire rezidențială

Centru de îngrijire seniori Sf. Ioan - Sf. Ioan oferă seniorilor îngrijire premium și un mediu confortabil și prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Constantin — Slănic-Moldova

Cămin de bătrâni Constantin

Slănic-Moldova, jud. Bacău

46 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni Constantin - Asistență medicală și îngrijire personalizată pentru seniori într-un mediu confortabil și sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →