Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice — ZalăuFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Zalău, jud. Sălaj

65 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Atmosferă caldă și îngrijire profesională la Cămin pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — Sântana de MureșFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Sântana de Mureș, jud. Mureș

34 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Mediu cald și servicii de îngrijire adaptate la Cămin pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Suflet pentru Suflet — Moieciu de Jos

Căminul pentru persoane vârstnice Suflet pentru Suflet

Moieciu de Jos, jud. Brașov

55 locuri

Îngrijire rezidențială

Suflet pentru Suflet: îngrijire premium pentru seniori, într-un mediu cald, sigur și plin de compasiune.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Casa Sf. Iosif — IașiFoto ilustrativă

Căminul de bătrâni Casa Sf. Iosif

Iași, jud. Iași

48 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Casa Sf. Iosif - Casa Sf. Iosif oferă seniorilor îngrijire personalizată într-un mediu prietenos și modern.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de persoane vârstnice - C1 — MașlocFoto ilustrativă

Căminul de persoane vârstnice - C1

Mașloc, jud. Timiș

18 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul de persoane vârstnice - C1, locul ideal pentru seniori, cu servicii complete și o atmosferă familială.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Solca — SolcaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Solca

Solca, jud. Suceava

70 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Solca - Mediu prietenos și îngrijire profesională la Căminul pentru persoane vârstnice Solca.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Alecu Bagdat Râmnicu Sărat — Râmnicu SăratFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Alecu Bagdat Râmnicu Sărat

Râmnicu Sărat, jud. Buzău

60 locuri

Îngrijire rezidențială

"Oferim îngrijire completă seniorilor la Căminul pentru persoane vârstnice Alecu Bagdat Râmnicu Sărat."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice — AradFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice

Arad, jud. Arad

18 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice oferă îngrijire de înaltă calitate și un mediu confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Hăghig — HăghigFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Hăghig

Hăghig, jud. Covasna

110 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Hăghig - Hăghig, loc ideal pentru seniori, oferă îngrijire personalizată într-un mediu modern și sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Sfântul Gheorghe Oltenița — OltenițaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Sfântul Gheorghe Oltenița

Oltenița, jud. Călărași

38 locuri

Îngrijire rezidențială

"Căminul Sfântul Gheorghe Oltenița oferă îngrijire personalizată seniorilor într-un mediu confortabil și sigur."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Acoperământul Maicii Domnului Unirea — UnireaFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Acoperământul Maicii Domnului Unirea

Unirea, jud. Alba

38 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial “Acoperământul Maicii Domnului” Unirea: Îngrijire de calitate pentru seniori în Alba.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Stejarul — Municipiul București

Cămin pentru persoane vârstnice Stejarul

Municipiul București, jud. București

90 locuri

Îngrijire rezidențială

Stejarul: servicii premium pentru o viață activă și liniștită într-un mediu sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Casa Iope Alba Iulia — Alba IuliaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Casa Iope Alba Iulia

Alba Iulia, jud. Alba

8 locuri

Îngrijire rezidențială

Casa Iope din Alba Iulia oferă îngrijire profesională și un mediu familial pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Casa Sfântul și Dreptul Lazăr — PuiFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Casa Sfântul și Dreptul Lazăr

Pui, jud. Hunedoara

12 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul pentru persoane vârstnice Casa Sfântul și Dreptul Lazăr - Casa Lazăr oferă seniorilor îngrijire personalizată într-un mediu sigur și prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sfinții Zaharia și Elisabeta — Corbeanca

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sfinții Zaharia și Elisabeta

Corbeanca, jud. Ilfov

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sfinții Zaharia și Elisabeta - Mediu sigur și îngrijire completă la Centrul Sfinții Zaharia și Elisabeta.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Casa Margareta — OrțișoaraFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Casa Margareta

Orțișoara, jud. Timiș

10 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin mic și familial cu 10 locuri în Orțișoara, jud. Timiș. Oferă îngrijire personalizată într-un cadru intim.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial Adriana — BujoreniFoto ilustrativă

Centrul rezidențial Adriana

Bujoreni, jud. Vâlcea

24 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial Adriana - servicii de îngrijire completă și confort într-un mediu sigur și primitor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Adina — DobroeștiFoto ilustrativă

Căminul de bătrâni Adina

Dobroești, jud. Ilfov

34 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Adina - Îngrijire de calitate într-un mediu sigur, confortabil și prietenos pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice — GhirodaFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice

Ghiroda, jud. Arad

23 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice oferă îngrijire de calitate și un mediu confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru îngrijirea persoanelor vârstnice — OituzFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru îngrijirea persoanelor vârstnice

Oituz, jud. Bacău

36 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru îngrijirea persoanelor vârstnice oferă seniorilor un mediu sigur și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni privat Geronto Life Med — Municipiul București

Cămin de bătrâni privat Geronto Life Med

Municipiul București, jud. București

27 locuri

Îngrijire rezidențială

Geronto Life Med: îngrijire completă și respect pentru seniori într-un mediu confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Baron Neumann — AradFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Baron Neumann

Arad, jud. Arad

21 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial Casa BaronNeumann oferă seniorilor îngrijire profesională într-un mediu sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Casa Mariei 2 - Cămin pentru persoane vârstnice — PaleuFoto ilustrativă

Casa Mariei 2 - Cămin pentru persoane vârstnice

Paleu, jud. Bihor

18 locuri

Îngrijire rezidențială

Casa Mariei - Cămin pentru persoane vârstnice oferă îngrijire completă și asistență medicală seniorilor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Lummy House Cămin Seniori — PantelimonFoto ilustrativă

Lummy House Cămin Seniori

Pantelimon, jud. București

18 locuri

Îngrijire rezidențială

Lummy House: îngrijire premium pentru o viață activă și plăcută într-un mediu sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →