Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice — Sântana de MureșFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Sântana de Mureș, jud. Mureș

34 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Mediu cald și servicii de îngrijire adaptate la Cămin pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Noua casă II — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Noua casă II

Municipiul București, jud. București

25 locuri

Îngrijire rezidențială

Noua casă II: respect și confort pentru seniori într-un mediu sigur și primitor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Prietenii Seniorilor — Slimnic

Cămin pentru persoane vârstnice Prietenii Seniorilor

Slimnic, jud. Sibiu

34 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Prietenii Seniorilor - Mediu primitor și îngrijire dedicată la Prietenii Seniorilor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sucevița — Sucevița

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sucevița

Sucevița, jud. Suceava

72 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sucevița - Îngrijire premium și confort pentru seniori la Sucevița.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Kardinal Regal Cataleya — ConstanțaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Kardinal Regal Cataleya

Constanța, jud. Constanța

65 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Kardinal Regal Cataleya - Kardinal Regal Cataleya, cămin modern, oferă seniorilor siguranță, confort și activități variate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centru rezidențial pentru persoane vârstnice Dumbrava - Șuncuiuș — ȘuncuiușFoto ilustrativă

Centru rezidențial pentru persoane vârstnice Dumbrava - Șuncuiuș

Șuncuiuș, jud. Bihor

60 locuri

Îngrijire rezidențială

“Dumbrava-Șuncuiuș: Centru rezidențial modern pentru vârstnici, îngrijire premium și servicii personalizate.”

de la
2.030 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Floare Roșie — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Floare Roșie

Municipiul București, jud. București

70 locuri

Îngrijire rezidențială

"Floare Roșie - centru pentru vârstnici, îngrijire completă și activități sociale într-un mediu prietenos."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Orlat - Casa cu dar — OrlatFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Orlat - Casa cu dar

Orlat, jud. Sibiu

32 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Orlat - Casa cu dar - Confort și servicii profesionale pentru seniori la Orlat - Casa cu dar.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — ȚagaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Țaga, jud. Cluj

57 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Îngrijire premium într-un mediu sigur și confortabil pentru seniorii dragi.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de Seniori Sf. Mina — CraiovaFoto ilustrativă

Căminul de Seniori Sf. Mina

Craiova, jud. Dolj

120 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul de Seniori Sf. Mina - Sf. Mina oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată într-un mediu modern.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centru rezidențial pentru persoane vârstnice Recunoștința — Băcia

Centru rezidențial pentru persoane vârstnice Recunoștința

Băcia, jud. Hunedoara

33 locuri

Îngrijire rezidențială

Centru rezidențial pentru persoane vârstnice Recunoștința - Recunoștința oferă seniorilor îngrijire personalizată, confort și siguranță într-un mediu familial.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice — BrașovFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice

Brașov, jud. Brașov

135 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice: îngrijire completă și personalizată, într-un mediu sigur și familial.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Luca al Crimeei 1 — Budacu de JosFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Luca al Crimeei 1

Budacu de Jos, jud. Bistrița-Năsăud

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Sfântul Luca al Crimeei: îngrijire premium pentru vârstnici într-un mediu sigur, confortabil și prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Sfânta Vineri — ZalăuFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Sfânta Vineri

Zalău, jud. Sălaj

75 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Sfânta Vineri - Confort, respect și servicii de calitate la Căminul Sfânta Vineri.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Gherghiței — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Gherghiței

Municipiul București, jud. București

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni Gherghiței: confort, siguranță și îngrijire personalizată pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni ecumenic Kiss Rozalia — MărtinișFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni ecumenic Kiss Rozalia

Mărtiniș, jud. Harghita

45 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni ecumenic Kiss Rozalia - Kiss Rozalia oferă îngrijire personalizată într-un mediu modern și sigur pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centru de îngrijire persoane vârstnice Casa Ana — SolovăstruFoto ilustrativă

Centru de îngrijire persoane vârstnice Casa Ana

Solovăstru, jud. Mureș

24 locuri

Îngrijire rezidențială

Centru de îngrijire persoane vârstnice Casa Ana - Grijă personalizată și siguranță pentru seniori la Casa Ana.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial de îngrijire pentru persoane vârstnice Tărâmul Seniorilor — Eforie Nord

Centrul rezidențial de îngrijire pentru persoane vârstnice Tărâmul Seniorilor

Eforie Nord, jud. Constanța

47 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial de îngrijire pentru persoane vârstnice Tărâmul Seniorilor - Tărâmul Seniorilor oferă seniorilor siguranță, confort și îngrijire personalizată de calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Stejarul — ConțeștiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Stejarul

Conțești, jud. Dâmbovița

44 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Stejarul - Stejarul, centrul ideal pentru seniori, oferă confort, siguranță și îngrijire de calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Uliești — UlieștiFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Uliești

Uliești, jud. Dâmbovița

20 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Uliești - Uliești oferă seniorilor confort, siguranță și servicii personalizate într-un mediu prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Armonia Bunicilor — Șag

Căminul pentru persoane vârstnice Armonia Bunicilor

Șag, jud. Timiș

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Armonia Bunicilor oferă îngrijire profesională și activități sociale într-un mediu sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin persoane vârstnice Drum Ponoarele — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Cămin persoane vârstnice Drum Ponoarele

Municipiul București, jud. București

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin persoane vârstnice Drum Ponoarele: îngrijire de calitate pentru seniori într-un mediu sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Casa Mariei 2 - Cămin pentru persoane vârstnice — PaleuFoto ilustrativă

Casa Mariei 2 - Cămin pentru persoane vârstnice

Paleu, jud. Bihor

18 locuri

Îngrijire rezidențială

Casa Mariei - Cămin pentru persoane vârstnice oferă îngrijire completă și asistență medicală seniorilor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Golden Age — FloreștiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Golden Age

Florești, jud. Cluj

42 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Golden Age - Îngrijire de calitate pentru seniori la Golden Age, un cămin sigur și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →