Cămine de bătrâni
794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice
Sălard, jud. Bihor
44 locuri
“Cămin pentru vârstnici Sălard: îngrijire specializată, confort și atenție continuă pentru seniori.”
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Alegria 1
Ploiești, jud. Prahova
17 locuri
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Alegria 1 - Siguranță și confort pentru seniori la Casa Alegria 1.

Cămin de bătrâni Arhanghel Mihail și Gavril
Conțești, jud. București
25 locuri
Arhanghel Mihail și Gavril: îngrijire personalizată și respect pentru seniori într-un mediu primitor.
Foto ilustrativăCămin Casa noastră
Alba Iulia, jud. Alba
20 locuri
Căminul Casa Noastră oferă îngrijire profesionistă și un mediu familial pentru seniori în Alba.

Centrul de asistență și îngrijire Sfânta Maria
Cornetu, jud. București
29 locuri
Centrul de asistență și îngrijire Sfânta Maria: îngrijire completă și confort pentru seniori.
Foto ilustrativăCentrul de îngrijire persoane vârstnice corp 3
Pantelimon, jud. Ilfov
26 locuri
Centru de îngrijire administrat de Asociația Creștină Santa Maria Cristina, cu 26 de locuri în Pantelimon, jud. Ilfov. Oferă asistență și cazare pentru persoane vârstnice.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial persoane vârstnice Așezământul Maicii Domnului
Poienarii Burchii, jud. București
32 locuri
Așezământul Maicii Domnului: îngrijire completă pentru seniori într-un mediu cald și primitor.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Teiuș
Teiuș, jud. Alba
14 locuri
Căminul Teiuș: Servicii de îngrijire premium pentru seniori, într-un ambient plăcut și sigur.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial Adriana
Bujoreni, jud. Vâlcea
24 locuri
Centrul rezidențial Adriana - servicii de îngrijire completă și confort într-un mediu sigur și primitor.
Foto ilustrativăCămin Sfânta Ecaterina nr. 2
Afumați, jud. Ilfov
33 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice cu 33 de locuri, situat pe șoseaua București-Urziceni, în Afumați, jud. Ilfov. Oferă cazare și îngrijire permanentă.

Cămin de bătrâni Speranţa Bunicilor
Bacău, jud. Bacău
34 locuri
Căminul de bătrâni Speranța Bunicilor oferă seniorilor îngrijire de calitate și un mediu sigur.
Foto ilustrativăCăminul Sf. Anastasia
Ghelari, jud. Hunedoara
35 locuri
Căminul Sf. Anastasia - Sf. Anastasia oferă îngrijire premium seniorilor, într-un mediu sigur și prietenos.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Casa Bunul Samaritean
Timișoara, jud. Timiș
15 locuri
Căminul pentru persoane vârstnice Casa Bunul Samaritean oferă îngrijire de calitate într-un mediu prietenos și sigur.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice din cadrul centrului social Sfântul Gheorghe
Românași, jud. Sălaj
90 locuri
Centrul rezidențial din cadrul centrului social Sfântul Gheorghe - Îngrijire personalizată pentru seniori la Sfântul Gheorghe.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Hăghig
Hăghig, jud. Covasna
110 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Hăghig - Hăghig, loc ideal pentru seniori, oferă îngrijire personalizată într-un mediu modern și sigur.

Centrul Casa Seniorilor Zamfira
Lipănești, jud. Prahova
40 locuri
Centrul Casa Seniorilor Zamfira - Atmosferă familială și îngrijire personalizată la Casa Seniorilor Zamfira.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Sfinții Arhangheli Mihail și Gavril
Gârcina, jud. Neamț
22 locuri
Cămin de bătrâni Sfinții Arhangheli Mihail și Gavril - Atmosferă caldă și îngrijire de calitate la Căminul Sfinții Arhangheli Mihail și Gavril.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Nicolae Bălcescu, jud. Bacău
45 locuri
Căminul pentru persoane vârstnice oferă îngrijire de calitate și un mediu sigur și confortabil pentru seniori.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Săcele, jud. Brașov
35 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice oferă servicii medicale, activități recreative și o atmosferă prietenoasă.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni
Fălticeni, jud. Suceava
24 locuri
Cămin de bătrâni - Îngrijire dedicată și siguranță pentru seniori într-un cămin primitor și modern.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Casa sufletului 3
Municipiul București, jud. București
66 locuri
Casa sufletului 3: servicii complete pentru seniori într-un mediu primitor și familial.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Ațel
Ațel, jud. Sibiu
30 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Ațel - Mediu cald și sigur pentru seniori la Căminul din Ațel.
Foto ilustrativăCentrul de îngrijire Bunicuța Roza
Itești, jud. Bacău
32 locuri
Centrul de îngrijire Bunicuța Roza oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu sigur și confortabil.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Ioachim și Ana nr. 2
Mogoșoaia, jud. Ilfov
42 locuri
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Ioachim și Ana nr. 2 - Servicii de top pentru seniori la Sf. Ioachim și Ana nr. 2. Mediu sigur și îngrijire personalizată.