Cămine de bătrâni în Bihor
34 cămine de bătrâni în Bihor: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice - Vasiliada
Cămin pentru persoane vârstnice - Vasiliada oferă seniorilor îngrijire de calitate și asistență medicală specializată.
Foto ilustrativăCasă de odihnă și îngrijire vârstnici - Ambient
Casă de odihnă și îngrijire vârstnici - Ambient oferă îngrijire seniorilor într-un mediu confortabil și prietenos.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Parohia Reformată Tinca, căminul creștin de bătrâni
“Cămin pentru vârstnici Parohia Reformată Tinca: Îngrijire creștină, confort și asistență medicală dedicată.”
Foto ilustrativăCentrul social pentru îngrijire bătrâni Arborele vieții
„Centrul Arborele Vieții: Îngrijire profesională și sprijin afectiv pentru bătrâni în comunitate.”
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Silver
“Cămin pentru vârstnici Petreu: Îngrijire dedicată, asistență medicală și confort într-un mediu prietenos.”
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
“Cămin pentru vârstnici Salonta: Îngrijire personalizată, asistență medicală și confort într-un mediu sigur.”
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Sfânta Margareta
Cămin de bătrâni Sfânta Margareta oferă seniorilor îngrijire completă și asistență medicală într-un mediu primitor.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Cămin pentru persoane vârstnice Bratca oferă seniorilor îngrijire de calitate și asistență medicală specializată.
Foto ilustrativăCentru rezidențial pentru persoane vârstnice Dumbrava - Șuncuiuș
“Dumbrava-Șuncuiuș: Centru rezidențial modern pentru vârstnici, îngrijire premium și servicii personalizate.”
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Brădet
“Cămin pentru vârstnici Brădet: Îngrijire premium, asistență medicală și activități recreative într-un mediu sigur.”

Cămin pentru persoane vârstnice
“Cămin pentru vârstnici Sălard: îngrijire specializată, confort și atenție continuă pentru seniori.”
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Cămin pentru persoane vârstnice Salonta oferă seniorilor îngrijire de calitate și asistență medicală specializată.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Petreu
“Cămin pentru vârstnici Petreu: Îngrijire dedicată, asistență medicală și confort într-un mediu prietenos.”
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Bunicii Veseli
Cămin pentru persoane vârstnice Bunicii Veseli oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu plăcut.
Foto ilustrativăCăminul de bătrâni Remeți
“Căminul de bătrâni Remeți: Îngrijire dedicată pentru vârstnici, asistență medicală și activități recreative.”

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa mea Eden
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa mea Eden oferă seniorilor îngrijire de calitate și asistență medicală specializată.

Serviciul Centrul rezidențial Casa Frențiu
Serviciul Centrul rezidențial Casa Frențiu oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu confortabil.

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Beiuș - corp C1
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Beiuș - corp C1 oferă seniorilor îngrijire de calitate și asistență medicală.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Casa de bătrâni Darna
Cămin pentru persoane vârstnice Casa de bătrâni Darna oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu prietenos.

Căminul pentru persoane vârstnice Bucuroaia
Căminul pentru persoane vârstnice Bucuroaia oferă seniorilor îngrijire de calitate și asistență medicală specializată.

Cămin pentru persoane vârstnice Chiribiș
Cămin pentru persoane vârstnice Chiribiș oferă seniorilor îngrijire de calitate și asistență medicală specializată.
Foto ilustrativăCasa Mariei 2 - Cămin pentru persoane vârstnice
Casa Mariei - Cămin pentru persoane vârstnice oferă îngrijire completă și asistență medicală seniorilor.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Cămin pentru persoane vârstnice Nucet oferă îngrijire de calitate și asistență medicală seniorilor într-un mediu prietenos.
Foto ilustrativăCasa Mariei - Cămin pentru persoane vârstnice
Casa Mariei - Cămin pentru persoane vârstnice oferă îngrijire completă și asistență medicală seniorilor.