Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice — SuseniFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Suseni, jud. Harghita

38 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Oferim seniorilor un mediu sigur, confortabil și îngrijire personalizată de calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Casa Fabian — Timișoara

Căminul pentru persoane vârstnice Casa Fabian

Timișoara, jud. Timiș

60 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Casa Fabian - îngrijire specializată, activități variate și facilități moderne pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Sfântul Ilie — BragadiruFoto ilustrativă

Căminul de bătrâni Sfântul Ilie

Bragadiru, jud. Ilfov

38 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin cu 38 de locuri în Bragadiru, la marginea Bucureștiului. Oferă cazare, asistență zilnică și suport medical pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Făurei — Făurei

Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Făurei

Făurei, jud. Brăila

29 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Făurei: îngrijire profesională într-un mediu cald.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — NojoridFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Nojorid, jud. Bihor

26 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Nojorid oferă seniorilor îngrijire de calitate și asistență medicală specializată.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — IlișeștiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Ilișești, jud. Suceava

38 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Mediu sigur și îngrijire de calitate pentru seniori la Cămin pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice — LuncaFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice

Lunca, jud. Botoșani

6 locuri

Îngrijire rezidențială

 

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social pentru recuperare persoane vârstnice — ZimniceaFoto ilustrativă

Centrul social pentru recuperare persoane vârstnice

Zimnicea, jud. Teleorman

14 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul social pentru recuperare persoane vârstnice - Servicii de recuperare și asistență dedicate seniorilor la Centrul social.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Aghireșu — AghireșuFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Aghireșu

Aghireșu, jud. Cluj

36 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Aghireșu - La Aghireșu, seniorii primesc îngrijire profesională într-un mediu cald și prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Rezident Lucia — Satu MareFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Rezident Lucia

Satu Mare, jud. Satu Mare

18 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Rezident Lucia - Siguranță și îngrijire de calitate la Rezident Lucia.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — Moieciu de SusFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Moieciu de Sus, jud. Brașov

31 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice: îngrijire de calitate pentru seniori, într-un mediu sigur, cald și prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Sfântul Spiridon — Galați

Căminul pentru persoane vârstnice Sfântul Spiridon

Galați, jud. Galați

152 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Sfântul Spiridon - Sfântul Spiridon oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată de calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Sfântul Mucenic Fanurie — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Sfântul Mucenic Fanurie

Municipiul București, jud. București

24 locuri

Îngrijire rezidențială

"Centrul Sfântul Mucenic Fanurie oferă seniorilor servicii de îngrijire și asistență într-un mediu sigur."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Altenheim Blumenau — Brașov

Cămin de bătrâni Altenheim Blumenau

Brașov, jud. Brașov

34 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni: îngrijire personalizată pentru seniori într-un mediu sigur, confortabil și primitor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin Eden — OtopeniFoto ilustrativă

Cămin Eden

Otopeni, jud. București

80 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin Eden: servicii personalizate pentru seniori într-un mediu sigur, confortabil și prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul Casa Seniorilor Zamfira — Lipănești

Centrul Casa Seniorilor Zamfira

Lipănești, jud. Prahova

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul Casa Seniorilor Zamfira - Atmosferă familială și îngrijire personalizată la Casa Seniorilor Zamfira.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Serviciul Centrul rezidențial Casa Frențiu — Oradea

Serviciul Centrul rezidențial Casa Frențiu

Oradea, jud. Bihor

52 locuri

Îngrijire rezidențială

Serviciul Centrul rezidențial Casa Frențiu oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial Viavalis Oaș — TurțFoto ilustrativă

Centrul rezidențial Viavalis Oaș

Turț, jud. Satu Mare

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial Viavalis Oaș - Atmosferă sigură și modernă pentru seniori la Centrul Viavalis Oaș.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Acoperământul Maicii Domnului — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Acoperământul Maicii Domnului

Municipiul București, jud. București

18 locuri

Îngrijire rezidențială

Acoperământul Maicii Domnului: îngrijire completă pentru seniori într-un mediu liniștit și sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Bethesda — Cluj-Napoca

Căminul pentru persoane vârstnice Bethesda

Cluj-Napoca, jud. Cluj

20 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Bethesda - Căminul Bethesda, locul ideal pentru îngrijire seniori, confort și siguranță.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa mea Eden — Șoimi

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa mea Eden

Șoimi, jud. Bihor

24 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa mea Eden oferă seniorilor îngrijire de calitate și asistență medicală specializată.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Jimbolia — JimboliaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Jimbolia

Jimbolia, jud. Timiș

70 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Jimbolia oferă siguranță, îngrijire profesională și activități pentru bunăstarea seniorilor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Așezământul social Sfântul Stelian Boțești - Cămin pentru persoane vârstnice — Botești

Așezământul social Sfântul Stelian Boțești - Cămin pentru persoane vârstnice

Botești, jud. Vaslui

9 locuri

Îngrijire rezidențială

Așezământul social Sfântul Stelian Boțești oferă îngrijire personalizată și un mediu familial pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Vintilă Vodă — Vintilă VodăFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Vintilă Vodă

Vintilă Vodă, jud. Buzău

47 locuri

Îngrijire rezidențială

"Servicii de calitate pentru seniori la Căminul pentru persoane vârstnice Vintilă Vodă."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →