Cămine de bătrâni
794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Cehu Silvaniei, jud. Sălaj
33 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice - Siguranță, respect și îngrijire profesională la Cămin pentru persoane vârstnice.
Foto ilustrativăCentru rezidențial pentru seniori Casa bunicilor
Cristești, jud. Mureș
16 locuri
Centru rezidențial pentru seniori Casa bunicilor - Mediu familial și îngrijire de calitate la Casa bunicilor. Confort și atenție pentru cei dragi.

Reședința Alexandrina
Tunari, jud. Ilfov
23 locuri
Reședința Alexandrina - Îngrijire premium la Reședința Alexandrina. Mediu sigur și prietenos pentru cei dragi.

Căminul pentru persoane vârstnice Lazu
Agigea, jud. Constanța
53 locuri
Căminul pentru persoane vârstnice Lazu - Lazu oferă un mediu sigur și confortabil seniorilor, cu îngrijire personalizată de înaltă calitate.

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Armonia Parc
Brăila, jud. Brăila
60 locuri
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Armonia Parc: siguranță și îngrijire personalizată pentru seniori.
Foto ilustrativăCăminul de persoane vârstnice - C1
Mașloc, jud. Timiș
18 locuri
Căminul de persoane vârstnice - C1, locul ideal pentru seniori, cu servicii complete și o atmosferă familială.
Foto ilustrativăCentrul de îngrijire bătrâni Familia
Târgu Ocna, jud. Bacău
23 locuri
Centrul de îngrijire bătrâni Familia oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu sigur și confortabil.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Brădet
Buntești, jud. Bihor
30 locuri
“Cămin pentru vârstnici Brădet: Îngrijire premium, asistență medicală și activități recreative într-un mediu sigur.”
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Casa Măndescu
Jilava, jud. Ilfov
85 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Măndescu - Casa Măndescu oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată într-un mediu prietenos.
Foto ilustrativăElite Haven
Voluntari, jud. Ilfov
37 locuri
Centru rezidențial modern cu 37 de locuri în Voluntari, jud. Ilfov. Oferă servicii de îngrijire pentru seniori într-un mediu confortabil, aproape de București.
Foto ilustrativăCăminul persoane vârstnice Casa Bătrânilor
Eforie Nord, jud. Constanța
14 locuri
Căminul persoane vârstnice Casa Bătrânilor - Casa Bătrânilor, locul ideal pentru confort și siguranță, cu îngrijire dedicată seniorilor.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Bacău, jud. Bacău
40 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu sigur și confortabil.
Foto ilustrativăAșezământul Sfântul Nicolae
Tătărăștii de Jos, jud. Teleorman
24 locuri
Cămin cu 24 de locuri în Tătărăștii de Jos, jud. Teleorman. Oferă îngrijire în mediul rural, într-un cadru familial.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Sf. Constantin și Elena
Iași, jud. Iași
178 locuri
Cămin de bătrâni Sf. Constantin și Elena - Sf. Constantin și Elena oferă confort, siguranță și îngrijire personalizată pentru seniori.

Cămin pentru persoane vârstnice
Sălard, jud. Bihor
44 locuri
“Cămin pentru vârstnici Sălard: îngrijire specializată, confort și atenție continuă pentru seniori.”
Foto ilustrativăCentru rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Maria
Botoșani, jud. Botoșani
17 locuri
Casa Maria: îngrijire personalizată pentru seniori într-un mediu sigur, confortabil și familial.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Lemnia
Lemnia, jud. Covasna
55 locuri
Cămin de bătrâni Lemnia - Lemnia, cămin modern pentru seniori, oferă siguranță, confort și îngrijire personalizată.
Foto ilustrativăCentrul de îngrijire persoane vârstnice Sf. Ioan
Păulești, jud. Satu Mare
75 locuri
Centrul de îngrijire persoane vârstnice Sf. Ioan - Confort și îngrijire profesională pentru seniori la Sf. Ioan.

Centrul privat de îngrijire pentru seniori Casa Tunder
Giroc, jud. Timiș
23 locuri
Centrul privat de îngrijire pentru seniori Casa Tunder - servicii complete și o atmosferă sigură și confortabilă.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Ațel
Ațel, jud. Sibiu
30 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Ațel - Mediu cald și sigur pentru seniori la Căminul din Ațel.

Cămin de bătrâni Cruceni
Șagu, jud. Arad
25 locuri
Căminul de bătrâni Cruceni oferă îngrijire profesionistă și un mediu familial sigur pentru seniori.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Ninalulu
Iclănzel, jud. Mureș
30 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Ninalulu - Confort și respect pentru seniori la Căminul Ninalulu.

Centrul social pentru îngrijire bătrâni Saelele
Saelele, jud. Teleorman
24 locuri
Centrul social pentru îngrijire bătrâni Saelele - Mediu sigur și servicii profesionale la Centrul social pentru îngrijire bătrâni Saelele.
Foto ilustrativăCentrul social pentru persoane în vârstă în comuna Coroieni
Coroieni, jud. Maramureș
40 locuri
Centrul social pentru persoane în vârstă în comuna Coroieni - Grijă și confort pentru seniori la Centrul social din comuna Coroieni.