Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Complex de Servicii Sociale - Cămin pentru persoane vârstnice — ȚăndăreiFoto ilustrativă

Complex de Servicii Sociale - Cămin pentru persoane vârstnice

Țăndărei, jud. Ialomița

35 locuri

Îngrijire rezidențială

Complex de Servicii Sociale - Cămin pentru persoane vârstnice - Complexul oferă seniorilor îngrijire personalizată, confort și siguranță de înaltă calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Gherla — GherlaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Gherla

Gherla, jud. Cluj

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Gherla - Gherla, cămin modern pentru seniori, oferă siguranță, activități și îngrijire de calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - pensionari Fântânele — Lunca PrahoveiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - pensionari Fântânele

Lunca Prahovei, jud. Prahova

14 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - pensionari Fântânele.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice al Municipiului Bucureşti Academician Nicolae Cajal — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice al Municipiului Bucureşti Academician Nicolae Cajal

Municipiul București, jud. București

80 locuri

Îngrijire rezidențială

"Academician Nicolae Cajal - cămin de vârstnici din București, servicii complete și sigure pentru seniori."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de Persoane în Vârstă Alzheimer — PiteștiFoto ilustrativă

Centrul de Persoane în Vârstă Alzheimer

Pitești, jud. Argeș

16 locuri

Îngrijire rezidențială

Centru rezidențial specializat în îngrijirea persoanelor vârstnice diagnosticate cu Alzheimer, situat în Pitești, jud. Argeș. Cu o capacitate de 16 locuri, oferă un mediu sigur și personalizat pentru beneficiari.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice - Săcele — SăceleFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice - Săcele

Săcele, jud. Brașov

19 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Săcele: îngrijire personalizată într-un mediu sigur, confortabil și familial.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — Nicolae BălcescuFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Nicolae Bălcescu, jud. Bacău

45 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice oferă îngrijire de calitate și un mediu sigur și confortabil pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire persoane vârstnice corp 3 — PantelimonFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire persoane vârstnice corp 3

Pantelimon, jud. Ilfov

26 locuri

Îngrijire rezidențială

Centru de îngrijire administrat de Asociația Creștină Santa Maria Cristina, cu 26 de locuri în Pantelimon, jud. Ilfov. Oferă asistență și cazare pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Transilvania Senior — Alba IuliaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Transilvania Senior

Alba Iulia, jud. Alba

25 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin privat pentru vârstnici în Alba Iulia, servicii complete de îngrijire și asistență.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centru rezidențial pentru îngrijire persoane vârstnice Sfinţii Voievozi — MoineștiFoto ilustrativă

Centru rezidențial pentru îngrijire persoane vârstnice Sfinţii Voievozi

Moinești, jud. Bacău

90 locuri

Îngrijire rezidențială

Centru rezidențial Sfinţii Voievozi oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Armonia Bunicilor — Șag

Căminul pentru persoane vârstnice Armonia Bunicilor

Șag, jud. Timiș

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Armonia Bunicilor oferă îngrijire profesională și activități sociale într-un mediu sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru bătrâni Radar azil de bătrâni — HârșovaFoto ilustrativă

Căminul pentru bătrâni Radar azil de bătrâni

Hârșova, jud. Constanța

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru bătrâni Radar azil de bătrâni - Radar azil de bătrâni oferă seniorilor sprijin, confort și o atmosferă familială.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Visul Bunicilor — Șag

Căminul pentru persoane vârstnice Visul Bunicilor

Șag, jud. Timiș

80 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Visul Bunicilor oferă îngrijire atentă și confort seniorilor într-un mediu familial.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Măicuța — BaciuFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Măicuța

Baciu, jud. Cluj

31 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Măicuța - Căminul Măicuța oferă seniorilor îngrijire personalizată într-un mediu sigur și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru îngrijirea persoanelor vârstnice — DolhascaFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru îngrijirea persoanelor vârstnice

Dolhasca, jud. Suceava

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru îngrijirea persoanelor vârstnice - Servicii de calitate și confort pentru vârstnici la Centrul rezidențial pentru îngrijire.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa mea Eden — Șoimi

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa mea Eden

Șoimi, jud. Bihor

24 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa mea Eden oferă seniorilor îngrijire de calitate și asistență medicală specializată.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice — VoluntariFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice

Voluntari, jud. Ilfov

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - Confort și respect pentru seniori la Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — CraiovaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Craiova, jud. Dolj

54 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Oferim seniorilor un mediu sigur și prietenos, cu îngrijire personalizată și activități sociale.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centru pentru persoane vârstnice - Haleş, nr. 254 A, pavilion II — TisăuFoto ilustrativă

Centru pentru persoane vârstnice - Haleş, nr. 254 A, pavilion II

Tisău, jud. Buzău

97 locuri

Îngrijire rezidențială

"Centru pentru persoane vârstnice Haleș, pavilion II - servicii de îngrijire complete pentru seniori."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial Viavalis Oaș — TurțFoto ilustrativă

Centrul rezidențial Viavalis Oaș

Turț, jud. Satu Mare

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial Viavalis Oaș - Atmosferă sigură și modernă pentru seniori la Centrul Viavalis Oaș.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru îngrijire persoane vârstnice Luceafărul — Costinești

Centrul pentru îngrijire persoane vârstnice Luceafărul

Costinești, jud. Constanța

35 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul pentru îngrijire persoane vârstnice Luceafărul - Luceafărul, centru dedicat seniorilor, oferă îngrijire personalizată într-un mediu primitor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Egregoria B — Voluntari

Cămin pentru persoane vârstnice Egregoria B

Voluntari, jud. Ilfov

18 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Egregoria B - Îngrijire de calitate și facilități moderne pentru vârstnici.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Speranța — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Speranța

Municipiul București, jud. București

44 locuri

Îngrijire rezidențială

"Rezidența Speranța oferă seniorilor îngrijire personalizată într-un mediu modern, sigur și confortabil."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul Sfânta Sofia — ȘendreniFoto ilustrativă

Căminul Sfânta Sofia

Șendreni, jud. Galați

18 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul Sfânta Sofia - Sfânta Sofia, locul ideal pentru seniori, oferă confort, siguranță și servicii personalizate de calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →