Cămine de bătrâni
794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Căminul pentru persoane vârstnice Casa Ilinca - Săcele
Casa Ilinca - Săcele: îngrijire personalizată pentru seniori într-un mediu sigur, confortabil și primitor.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Cămin pentru persoane vârstnice - Siguranță, confort și îngrijire personalizată pentru seniori la Căminul pentru persoane vârstnice.
Foto ilustrativăComplex de servicii pentru persoane vârstnice Alexandru Marghiloman - Centru rezidențial
"Îngrijire de elită pentru seniori la Complexul Alexandru Marghiloman - Centru rezidențial."
Foto ilustrativăAșezământul pentru persoane vârstnice Sfântul Sava Câmpeni
"Îngrijire de calitate într-un mediu liniștit la Așezământul pentru persoane vârstnice Sfântul Sava Câmpeni."

Cămin de bătrâni Colosseum
Colosseum: îngrijire completă pentru seniori într-un mediu modern și confortabil.

Căminul pentru persoane vârstnice Casa Nur
Căminul pentru persoane vârstnice Casa Nur - Îngrijire completă și atmosferă familială la Casa Nur.

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sucevița
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sucevița - Îngrijire premium și confort pentru seniori la Sucevița.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice Odobești
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Odobești - facilități moderne și un mediu sigur pentru seniori.

Centrul privat de îngrijire pentru seniori Casa Tunder
Centrul privat de îngrijire pentru seniori Casa Tunder - servicii complete și o atmosferă sigură și confortabilă.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru seniori Brio
Centru rezidențial modern cu 94 de locuri, situat în comuna Alexandru Cel Bun, jud. Neamț. Oferă condiții de cazare și îngrijire de calitate.

Cămin pentru persoane vârstnice
Cămin pentru persoane vârstnice oferă servicii complete, activități sociale și asistență medicală permanentă.

Cămin pentru persoane vârstnice Prietenii Seniorilor
Cămin pentru persoane vârstnice Prietenii Seniorilor - Mediu primitor și îngrijire dedicată la Prietenii Seniorilor.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Transilvania Senior
Cămin privat pentru vârstnici în Alba Iulia, servicii complete de îngrijire și asistență.

Centrul de îngrijire pentru persoane vârstnice Corp C
Centrul de îngrijire pentru persoane vârstnice Corp C - Îngrijire premium, atenție specializată și activități recreative pentru vârstnici.
Foto ilustrativăCentrul de rezidență Casa Bunicilor
Centrul de rezidență Casa Bunicilor - Casa Bunicilor, locul ideal pentru seniori, oferă îngrijire profesională și confort deplin.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
"Cămin pentru persoane vârstnice - îngrijire completă și suport personalizat într-un mediu sigur și confortabil."
Foto ilustrativăAșezământ pentru persoane vârstnice Pietroasele
"Așezământ pentru persoane vârstnice Pietroasele - îngrijire premium pentru seniori într-un mediu liniștit."
Foto ilustrativăCentru de îngrijire seniori Sf. Ioan
Centru de îngrijire seniori Sf. Ioan - Sf. Ioan oferă seniorilor îngrijire premium și un mediu confortabil și prietenos.
Foto ilustrativăCăminul de bătrâni Sfântul Ilie
Cămin cu 38 de locuri în Bragadiru, la marginea Bucureștiului. Oferă cazare, asistență zilnică și suport medical pentru persoane vârstnice.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Casa Bunul Samaritean
Căminul pentru persoane vârstnice Casa Bunul Samaritean oferă îngrijire de calitate într-un mediu prietenos și sigur.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Casa Bunicilor
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Bunicilor - Casa Bunicilor oferă seniorilor un mediu sigur, confortabil și îngrijire personalizată.

Căminul pentru persoane vârstnice Raiul Bunicilor
Căminul pentru persoane vârstnice Raiul Bunicilor - Raiul Bunicilor oferă seniorilor îngrijire personalizată într-un mediu confortabil și prietenos.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Casa Davvero S.R.L.
Cămin de bătrâni Casa Davvero S.R.L. oferă servicii de îngrijire atentă și condiții excelente pentru seniori.

Cămin îngrijire persoane vârstnice
"Cămin îngrijire persoane vârstnice oferă seniorilor servicii complete și confort într-un mediu sigur și modern."