Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

120 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Complex social de servicii Odăi - Căminul pentru persoane vârstnice — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă
4.7

Complex social de servicii Odăi - Căminul pentru persoane vârstnice

Municipiul București, jud. București160 locuri1 recenzii
Îngrijire rezidențială

"Complex social Odăi, cămin modern pentru vârstnici cu servicii de îngrijire personalizate și atmosferă prietenoasă."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Sacu — SacuFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Sacu

Sacu, jud. Caraș-Severin35 locuri
Îngrijire rezidențială

"Căminul pentru persoane vârstnice Sacu oferă servicii complete de îngrijire într-un mediu sigur și modern."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Gherla — GherlaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Gherla

Gherla, jud. Cluj50 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Gherla - Gherla, cămin modern pentru seniori, oferă siguranță, activități și îngrijire de calitate.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Râmnicu Vâlcea — Râmnicu VâlceaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Râmnicu Vâlcea

Râmnicu Vâlcea, jud. Vâlcea80 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Râmnicu Vâlcea oferă îngrijire dedicată, activități sociale și un mediu primitor.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Sf. Teodor — Rosiori de VedeFoto ilustrativă

Căminul de bătrâni Sf. Teodor

Rosiori de Vede, jud. Teleorman24 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Sf. Teodor - Atmosferă familială și servicii complete de îngrijire la Căminul de bătrâni Sf. Teodor.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice — LuncaFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice

Lunca, jud. Botoșani6 locuri
Îngrijire rezidențială

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Oncești — StăneștiFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Oncești

Stănești, jud. Giurgiu38 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul pentru persoane vârstnice Oncești - Oncești oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată de calitate.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Miercurea Nirajului — Miercurea NirajuluiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Miercurea Nirajului

Miercurea Nirajului, jud. Mureș27 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Miercurea Nirajului - Confort și respect pentru seniori la Căminul din Miercurea Nirajului.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Papiu Ilarian — Papiu IlarianFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Papiu Ilarian

Papiu Ilarian, jud. Mureș24 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Papiu Ilarian - Siguranță și îngrijire atentă pentru seniori la Căminul Papiu Ilarian.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Sfântul Gheorghe Oltenița — OltenițaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Sfântul Gheorghe Oltenița

Oltenița, jud. Călărași38 locuri
Îngrijire rezidențială

"Căminul Sfântul Gheorghe Oltenița oferă îngrijire personalizată seniorilor într-un mediu confortabil și sigur."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Sf Antim Ivireanul Călărași — CălărașiFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Sf Antim Ivireanul Călărași

Călărași, jud. Călărași45 locuri
Îngrijire rezidențială

"La Căminul Sf. Antim Ivireanul din Călărași seniorii primesc îngrijire completă și suport continuu."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Hotarele — HotareleFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Hotarele

Hotarele, jud. Giurgiu46 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul pentru persoane vârstnice Hotarele - Hotarele oferă îngrijire personalizată și un mediu sigur și prietenos pentru seniori.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — Târgu MureșFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Târgu Mureș, jud. Mureș76 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Confort și îngrijire de calitate pentru seniori la Cămin pentru persoane vârstnice.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Vintilă Vodă — Vintilă VodăFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Vintilă Vodă

Vintilă Vodă, jud. Buzău47 locuri
Îngrijire rezidențială

"Servicii de calitate pentru seniori la Căminul pentru persoane vârstnice Vintilă Vodă."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice dependente Sfânta Maria — TalpaFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice dependente Sfânta Maria

Talpa, jud. Teleorman50 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice dependente Sfânta Maria - Îngrijire de înaltă calitate pentru persoane dependente la Sfânta Maria.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Răcari — RăcariFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Răcari

Răcari, jud. Dâmbovița51 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Răcari - Răcari, centrul modern pentru seniori, oferă îngrijire de calitate într-un mediu sigur și confortabil.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin persoane vârstnice — SlatinaFoto ilustrativă

Cămin persoane vârstnice

Slatina, jud. Olt50 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin persoane vârstnice - Siguranță, confort și servicii adaptate pentru seniori la Cămin persoane vârstnice.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Cervenia — CerveniaFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Cervenia

Cervenia, jud. Teleorman50 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul pentru persoane vârstnice Cervenia - Îngrijire completă și siguranță pentru seniori la Centrul pentru persoane vârstnice Cervenia.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Jimbolia — JimboliaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Jimbolia

Jimbolia, jud. Timiș70 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Jimbolia oferă siguranță, îngrijire profesională și activități pentru bunăstarea seniorilor.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice — BrașovFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice

Brașov, jud. Brașov135 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice: îngrijire completă și personalizată, într-un mediu sigur și familial.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Măgherani — MăgheraniFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Măgherani

Măgherani, jud. Mureș42 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Măgherani - Îngrijire profesională și confort la Căminul pentru persoane vârstnice Măgherani.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Cruceni — Șagu

Cămin de bătrâni Cruceni

Șagu, jud. Arad25 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Cruceni oferă îngrijire profesionistă și un mediu familial sigur pentru seniori.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Socolu de Câmpie — CozmaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Socolu de Câmpie

Cozma, jud. Mureș24 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Socolu de Câmpie - Atmosferă caldă și servicii profesionale pentru seniori la Căminul Socolu de Câmpie.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice O nouă Șansă — MărășeștiFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice O nouă Șansă

Mărășești, jud. Vrancea29 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice O nouă Șansă oferă îngrijire dedicată și un mediu prietenos pentru rezidenți.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →