Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

120 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Complex social de servicii Odăi - Căminul pentru persoane vârstnice — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă
4.7

Complex social de servicii Odăi - Căminul pentru persoane vârstnice

Municipiul București, jud. București160 locuri1 recenzii
Îngrijire rezidențială

"Complex social Odăi, cămin modern pentru vârstnici cu servicii de îngrijire personalizate și atmosferă prietenoasă."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Bocșa — BocșaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Bocșa

Bocșa, jud. Caraș-Severin50 locuri
Îngrijire rezidențială

"La Căminul pentru persoane vârstnice Bocșa seniorii beneficiază de îngrijire completă și suport continuu."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Sfinții Constantin și Elena — CosteștiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Sfinții Constantin și Elena

Costești, jud. Buzău42 locuri
Îngrijire rezidențială

"Căminul pentru persoane vârstnice Sfinții Constantin și Elena oferă îngrijire completă seniorilor."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Complex de servicii sociale Moinești - Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice — MoineștiFoto ilustrativă

Complex de servicii sociale Moinești - Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice

Moinești, jud. Bacău40 locuri
Îngrijire rezidențială

Complex de servicii sociale Moinești oferă îngrijire completă seniorilor în Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Sfântul Spiridon — Galați

Căminul pentru persoane vârstnice Sfântul Spiridon

Galați, jud. Galați152 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Sfântul Spiridon - Sfântul Spiridon oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată de calitate.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Comloșu Mare — Comloșu MareFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Comloșu Mare

Comloșu Mare, jud. Timiș90 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Comloșu Mare oferă servicii personalizate și un mediu liniștit pentru seniori.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Fierbinți — Fierbinți-TârgFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Fierbinți

Fierbinți-Târg, jud. Ialomița75 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul pentru persoane vârstnice Fierbinți - Fierbinți oferă seniorilor îngrijire personalizată, siguranță și confort într-un mediu prietenos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - pensionari Fântânele — Lunca PrahoveiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - pensionari Fântânele

Lunca Prahovei, jud. Prahova14 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - pensionari Fântânele.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Uliești — UlieștiFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Uliești

Uliești, jud. Dâmbovița20 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Uliești - Uliești oferă seniorilor confort, siguranță și servicii personalizate într-un mediu prietenos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Maria — UnireaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Maria

Unirea, jud. Călărași28 locuri
Îngrijire rezidențială

"La Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Maria seniorii primesc îngrijire de calitate și sprijin personalizat."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Sf. Constantin și Elena — IașiFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Sf. Constantin și Elena

Iași, jud. Iași178 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni Sf. Constantin și Elena - Sf. Constantin și Elena oferă confort, siguranță și îngrijire personalizată pentru seniori.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire bătrâni din localitatea Coruia — Săcălășeni

Centrul de îngrijire bătrâni din localitatea Coruia

Săcălășeni, jud. Maramureș46 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire bătrâni din localitatea Coruia - Grijă și confort pentru seniori la Centrul de îngrijire bătrâni Coruia.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Mangalia — MangaliaFoto ilustrativă

Căminul de bătrâni Mangalia

Mangalia, jud. Constanța40 locuri
Îngrijire rezidențială

Mangalia, cămin sigur pentru seniori, asigură îngrijire de calitate și un mediu primitor.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Nușeni — NușeniFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Nușeni

Nușeni, jud. Bistrița-Năsăud50 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Nușeni: îngrijire premium pentru seniori într-un mediu sigur și prietenos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Panciu — PanciuFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Panciu

Panciu, jud. Vrancea34 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Panciu oferă servicii moderne și îngrijire profesională.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire pentru persoane vârstnice - localitatea Stupina — CruceaFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire pentru persoane vârstnice - localitatea Stupina

Crucea, jud. Constanța26 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire pentru persoane vârstnice - localitatea Stupina - Stupina, centru modern, oferă îngrijire personalizată seniorilor într-un mediu confortabil și sigur.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice — SăcălazFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice

Săcălaz, jud. Timiș10 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice oferă servicii de îngrijire personalizată și un mediu sigur și primitor.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice din cadrul Centrului de asistență socială Ingvar Kamprad Siret — SiretFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice din cadrul Centrului de asistență socială Ingvar Kamprad Siret

Siret, jud. Suceava24 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice din cadrul Centrului Ingvar Kamprad Siret - Îngrijire completă și respect pentru seniori la Ingvar Kamprad Siret.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Voluntari — Voluntari

Căminul pentru persoane vârstnice Voluntari

Voluntari, jud. Ilfov36 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Voluntari - Confort și atenție pentru cei dragi la Căminul pentru persoane vârstnice Voluntari.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Sacu — SacuFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Sacu

Sacu, jud. Caraș-Severin35 locuri
Îngrijire rezidențială

"Căminul pentru persoane vârstnice Sacu oferă servicii complete de îngrijire într-un mediu sigur și modern."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Papiu Ilarian — Papiu IlarianFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Papiu Ilarian

Papiu Ilarian, jud. Mureș24 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Papiu Ilarian - Siguranță și îngrijire atentă pentru seniori la Căminul Papiu Ilarian.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Lacu Sărat — Chișcani

Căminul pentru persoane vârstnice Lacu Sărat

Chișcani, jud. Brăila142 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Lacu Sărat: servicii de calitate pentru o viață activă și plină de confort.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de asistență și suport pentru persoane vârstnice Fitionești — FitioneștiFoto ilustrativă

Centrul de asistență și suport pentru persoane vârstnice Fitionești

Fitionești, jud. Vrancea37 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul de asistență și suport pentru persoane vârstnice Fitionești oferă servicii complete și respect seniorilor.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Zădăreni — ZădăreniFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Zădăreni

Zădăreni, jud. Arad20 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Zădăreni oferă îngrijire profesionistă și un mediu sigur și confortabil pentru seniori.

de la 2.300 lei/lună
Detalii →