Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

120 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Căminul pentru persoane vârstnice — BistrițaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice

Bistrița, jud. Bistrița-Năsăud

34 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice oferă îngrijire completă, siguranță și confort într-un mediu modern și prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice din cadrul complexului rezidențial Sfânta Maria Brăila — VădeniFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice din cadrul complexului rezidențial Sfânta Maria Brăila

Vădeni, jud. Brăila

100 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Sfânta Maria Brăila: siguranță și confort într-un mediu cald și prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Tutova — TutovaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Tutova

Tutova, jud. Vaslui

60 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Tutova oferă un mediu sigur, activități sociale și îngrijire profesională.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Bacău — Bacău

Cămin pentru persoane vârstnice Bacău

Bacău, jud. Bacău

210 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Bacău oferă îngrijire de calitate și asistență medicală specializată.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Cruceni — Șagu

Cămin de bătrâni Cruceni

Șagu, jud. Arad

25 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Cruceni oferă îngrijire profesionistă și un mediu familial sigur pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice din cadrul Complexului de servicii pentru persoane vâ — LugojFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice din cadrul Complexului de servicii pentru persoane vâ

Lugoj, jud. Timiș

20 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial din cadrul Complexului Sfântul Nicolae oferă servicii complete într-un mediu sigur și prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de îngrijire bătrâni — MăgireștiFoto ilustrativă

Cămin de îngrijire bătrâni

Măgirești, jud. Bacău

20 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de îngrijire bătrâni Măgirești oferă servicii complete și îngrijire de calitate pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin persoane vârstnice — SlatinaFoto ilustrativă

Cămin persoane vârstnice

Slatina, jud. Olt

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin persoane vârstnice - Siguranță, confort și servicii adaptate pentru seniori la Cămin persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Mangalia — MangaliaFoto ilustrativă

Căminul de bătrâni Mangalia

Mangalia, jud. Constanța

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Mangalia, cămin sigur pentru seniori, asigură îngrijire de calitate și un mediu primitor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social Plosca — BistrețFoto ilustrativă

Centrul social Plosca

Bistreț, jud. Dolj

15 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul social Plosca - Centrul social Plosca oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată de calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Singureni — SingureniFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Singureni

Singureni, jud. Giurgiu

60 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Singureni - Singureni oferă seniorilor un mediu sigur, confortabil și îngrijire personalizată de calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Inocențiu M. Klein — TimișoaraFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Inocențiu M. Klein

Timișoara, jud. Timiș

74 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Inocențiu M. Klein - facilități moderne și îngrijire de calitate pentru cei dragi.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Socolu de Câmpie — CozmaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Socolu de Câmpie

Cozma, jud. Mureș

24 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Socolu de Câmpie - Atmosferă caldă și servicii profesionale pentru seniori la Căminul Socolu de Câmpie.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Oncești — StăneștiFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Oncești

Stănești, jud. Giurgiu

38 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul pentru persoane vârstnice Oncești - Oncești oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată de calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Giurcani — GăgeștiFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Giurcani

Găgești, jud. Vaslui

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Giurcani - servicii moderne pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Zădăreni — ZădăreniFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Zădăreni

Zădăreni, jud. Arad

20 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Zădăreni oferă îngrijire profesionistă și un mediu sigur și confortabil pentru seniori.

de la
2.300 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Sfântul Mucenic Fanurie — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Sfântul Mucenic Fanurie

Municipiul București, jud. București

24 locuri

Îngrijire rezidențială

"Centrul Sfântul Mucenic Fanurie oferă seniorilor servicii de îngrijire și asistență într-un mediu sigur."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Furculești — FurculeștiFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Furculești

Furculești, jud. Teleorman

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul pentru persoane vârstnice Furculești - Servicii dedicate și siguranță pentru seniori la Centrul pentru persoane vârstnice Furculești.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Voluntari — Voluntari

Căminul pentru persoane vârstnice Voluntari

Voluntari, jud. Ilfov

36 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Voluntari - Confort și atenție pentru cei dragi la Căminul pentru persoane vârstnice Voluntari.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice din cadrul Centrului de asistență socială Ingvar Kamprad Siret — SiretFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice din cadrul Centrului de asistență socială Ingvar Kamprad Siret

Siret, jud. Suceava

24 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice din cadrul Centrului Ingvar Kamprad Siret - Îngrijire completă și respect pentru seniori la Ingvar Kamprad Siret.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice din cadrul Complexului Zathureczky Berta — Sfântu Gheorghe

Cămin pentru persoane vârstnice din cadrul Complexului Zathureczky Berta

Sfântu Gheorghe, jud. Covasna

34 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice din cadrul Complexului Zathureczky Berta - Complexul Zathureczky Berta oferă seniorilor îngrijire premium într-un mediu sigur și primitor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Reșița — ReșițaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Reșița

Reșița, jud. Caraș-Severin

125 locuri

Îngrijire rezidențială

"Căminul pentru persoane vârstnice Reșița - servicii personalizate și atenție constantă pentru seniori."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Vintilă Vodă — Vintilă VodăFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Vintilă Vodă

Vintilă Vodă, jud. Buzău

47 locuri

Îngrijire rezidențială

"Servicii de calitate pentru seniori la Căminul pentru persoane vârstnice Vintilă Vodă."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Gherla — GherlaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Gherla

Gherla, jud. Cluj

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Gherla - Gherla, cămin modern pentru seniori, oferă siguranță, activități și îngrijire de calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →