Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

120 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Complex social de servicii Odăi - Căminul pentru persoane vârstnice — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă
4.7

Complex social de servicii Odăi - Căminul pentru persoane vârstnice

Municipiul București, jud. București160 locuri1 recenzii
Îngrijire rezidențială

"Complex social Odăi, cămin modern pentru vârstnici cu servicii de îngrijire personalizate și atmosferă prietenoasă."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — Târgu MureșFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Târgu Mureș, jud. Mureș76 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Confort și îngrijire de calitate pentru seniori la Cămin pentru persoane vârstnice.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Hăghig — HăghigFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Hăghig

Hăghig, jud. Covasna110 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Hăghig - Hăghig, loc ideal pentru seniori, oferă îngrijire personalizată într-un mediu modern și sigur.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice — BistrițaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice

Bistrița, jud. Bistrița-Năsăud34 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice oferă îngrijire completă, siguranță și confort într-un mediu modern și prietenos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Complex de Servicii Sociale - Cămin pentru persoane vârstnice — ȚăndăreiFoto ilustrativă

Complex de Servicii Sociale - Cămin pentru persoane vârstnice

Țăndărei, jud. Ialomița35 locuri
Îngrijire rezidențială

Complex de Servicii Sociale - Cămin pentru persoane vârstnice - Complexul oferă seniorilor îngrijire personalizată, confort și siguranță de înaltă calitate.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Scundu — ScunduFoto ilustrativă

Căminul de bătrâni Scundu

Scundu, jud. Vâlcea40 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Scundu oferă îngrijire profesională, respect și un mediu confortabil pentru seniori.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — SibiuFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Sibiu, jud. Sibiu90 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Mediu primitor și îngrijire completă pentru seniori la Căminul pentru persoane vârstnice.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire pentru persoane vârstnice - localitatea Stupina — CruceaFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire pentru persoane vârstnice - localitatea Stupina

Crucea, jud. Constanța26 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire pentru persoane vârstnice - localitatea Stupina - Stupina, centru modern, oferă îngrijire personalizată seniorilor într-un mediu confortabil și sigur.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni — PloieștiFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni

Ploiești, jud. Prahova24 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni - Atmosferă caldă și servicii de îngrijire completă pentru seniori la Cămin de bătrâni.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Craiova — CraiovaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Craiova

Craiova, jud. Dolj320 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Craiova - Craiova oferă seniorilor îngrijire personalizată într-un mediu modern, sigur și confortabil.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social integrat - Căminul pentru persoane vârstnice — ToplițaFoto ilustrativă

Centrul social integrat - Căminul pentru persoane vârstnice

Toplița, jud. Harghita24 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul social integrat - Căminul pentru persoane vârstnice - Centrul social integrat oferă îngrijire premium și siguranță seniorilor într-un mediu prietenos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice O nouă Șansă — MărășeștiFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice O nouă Șansă

Mărășești, jud. Vrancea29 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice O nouă Șansă oferă îngrijire dedicată și un mediu prietenos pentru rezidenți.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Sfânta Ana — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Sfânta Ana

Municipiul București, jud. București41 locuri
Îngrijire rezidențială

"Centrul Sfânta Ana oferă servicii complete de îngrijire pentru vârstnici într-un mediu sigur și confortabil."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Uliești — UlieștiFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Uliești

Uliești, jud. Dâmbovița20 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Uliești - Uliești oferă seniorilor confort, siguranță și servicii personalizate într-un mediu prietenos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Maria — UnireaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Maria

Unirea, jud. Călărași28 locuri
Îngrijire rezidențială

"La Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Maria seniorii primesc îngrijire de calitate și sprijin personalizat."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Sfântul Spiridon — Galați

Căminul pentru persoane vârstnice Sfântul Spiridon

Galați, jud. Galați152 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Sfântul Spiridon - Sfântul Spiridon oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată de calitate.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Furculești — FurculeștiFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Furculești

Furculești, jud. Teleorman40 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul pentru persoane vârstnice Furculești - Servicii dedicate și siguranță pentru seniori la Centrul pentru persoane vârstnice Furculești.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Sfinții Constantin și Elena — CosteștiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Sfinții Constantin și Elena

Costești, jud. Buzău42 locuri
Îngrijire rezidențială

"Căminul pentru persoane vârstnice Sfinții Constantin și Elena oferă îngrijire completă seniorilor."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Cuviosul Iov Vânjuleț — VânjulețFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Cuviosul Iov Vânjuleț

Vânjuleț, jud. Mehedinți25 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Cuviosul Iov Vânjuleț - Confort și respect pentru seniori la Căminul Cuviosul Iov Vânjuleț.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - pensionari Fântânele — Lunca PrahoveiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - pensionari Fântânele

Lunca Prahovei, jud. Prahova14 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - pensionari Fântânele.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de Pensionari Sfânta Cuvioasă Parascheva — IașiFoto ilustrativă

Căminul de Pensionari Sfânta Cuvioasă Parascheva

Iași, jud. Iași253 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul de Pensionari Sfânta Cuvioasă Parascheva - Sfânta Cuvioasă Parascheva oferă seniorilor îngrijire premium și un mediu sigur și liniștit.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — RădăuțiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Rădăuți, jud. Suceava40 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Siguranță, confort și îngrijire personalizată pentru seniori la Căminul pentru persoane vârstnice.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice — BrașovFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice

Brașov, jud. Brașov135 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice: îngrijire completă și personalizată, într-un mediu sigur și familial.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Panciu — PanciuFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Panciu

Panciu, jud. Vrancea34 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Panciu oferă servicii moderne și îngrijire profesională.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →