Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

120 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Complex social de servicii Odăi - Căminul pentru persoane vârstnice — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă
4.7

Complex social de servicii Odăi - Căminul pentru persoane vârstnice

Municipiul București, jud. București160 locuri1 recenzii
Îngrijire rezidențială

"Complex social Odăi, cămin modern pentru vârstnici cu servicii de îngrijire personalizate și atmosferă prietenoasă."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice — SăcălazFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice

Săcălaz, jud. Timiș10 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice oferă servicii de îngrijire personalizată și un mediu sigur și primitor.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Alba Iulia — Alba IuliaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Alba Iulia

Alba Iulia, jud. Alba100 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Alba Iulia oferă îngrijire profesională și mediu primitor seniorilor.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Voluntari — Voluntari

Căminul pentru persoane vârstnice Voluntari

Voluntari, jud. Ilfov36 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Voluntari - Confort și atenție pentru cei dragi la Căminul pentru persoane vârstnice Voluntari.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Papiu Ilarian — Papiu IlarianFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Papiu Ilarian

Papiu Ilarian, jud. Mureș24 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Papiu Ilarian - Siguranță și îngrijire atentă pentru seniori la Căminul Papiu Ilarian.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — MozăceniFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Mozăceni, jud. Argeș30 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice oferă îngrijire de calitate și un mediu sigur și confortabil.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - pensionari Fântânele — Lunca PrahoveiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - pensionari Fântânele

Lunca Prahovei, jud. Prahova14 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - pensionari Fântânele.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social pentru îngrijire bătrâni Saelele — Saelele

Centrul social pentru îngrijire bătrâni Saelele

Saelele, jud. Teleorman24 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul social pentru îngrijire bătrâni Saelele - Mediu sigur și servicii profesionale la Centrul social pentru îngrijire bătrâni Saelele.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice din cadrul Complexului de servicii pentru persoane vâ — LugojFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice din cadrul Complexului de servicii pentru persoane vâ

Lugoj, jud. Timiș20 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial din cadrul Complexului Sfântul Nicolae oferă servicii complete într-un mediu sigur și prietenos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Cuviosul Iov Vânjuleț — VânjulețFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Cuviosul Iov Vânjuleț

Vânjuleț, jud. Mehedinți25 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Cuviosul Iov Vânjuleț - Confort și respect pentru seniori la Căminul Cuviosul Iov Vânjuleț.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Speranța — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Speranța

Municipiul București, jud. București44 locuri
Îngrijire rezidențială

"Rezidența Speranța oferă seniorilor îngrijire personalizată într-un mediu modern, sigur și confortabil."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — Târgu MureșFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Târgu Mureș, jud. Mureș76 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Confort și îngrijire de calitate pentru seniori la Cămin pentru persoane vârstnice.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru vârstnici Orăștie — OrăștieFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru vârstnici Orăștie

Orăștie, jud. Hunedoara30 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru vârstnici Orăștie - Orăștie oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată într-un mediu prietenos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Socolu de Câmpie — CozmaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Socolu de Câmpie

Cozma, jud. Mureș24 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Socolu de Câmpie - Atmosferă caldă și servicii profesionale pentru seniori la Căminul Socolu de Câmpie.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice — BrașovFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice

Brașov, jud. Brașov135 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice: îngrijire completă și personalizată, într-un mediu sigur și familial.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — AgapiaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Agapia, jud. Neamț72 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Îngrijire de calitate și mediu sigur pentru seniori la Cămin pentru persoane vârstnice.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice O nouă Șansă — MărășeștiFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice O nouă Șansă

Mărășești, jud. Vrancea29 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice O nouă Șansă oferă îngrijire dedicată și un mediu prietenos pentru rezidenți.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Răcari — RăcariFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Răcari

Răcari, jud. Dâmbovița51 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Răcari - Răcari, centrul modern pentru seniori, oferă îngrijire de calitate într-un mediu sigur și confortabil.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Roznov — RoznovFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Roznov

Roznov, jud. Neamț50 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Roznov - Servicii de calitate și respect pentru seniori la Căminul din Roznov.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Recea Cristur — Recea-CristurFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Recea Cristur

Recea-Cristur, jud. Cluj30 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Recea Cristur - Recea Cristur, un cămin sigur și prietenos, oferă îngrijire premium seniorilor.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Maria Șișești — ȘiseștiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Maria Șișești

Șisești, jud. Mehedinți30 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Maria Șișești - Mediu sigur și îngrijire de calitate la Căminul Sf. Maria Șișești.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire pentru persoane vârstnice Arad — AradFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire pentru persoane vârstnice Arad

Arad, jud. Arad150 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire pentru persoane vârstnice Arad

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice - Caraiman din cadrul Complexului rezidențial Sfinții apostoli Pe — Brăila

Căminul pentru persoane vârstnice - Caraiman din cadrul Complexului rezidențial Sfinții apostoli Pe

Brăila, jud. Brăila161 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Caraiman: îngrijire premium în cadrul Complexului Sfinții Apostoli Brăila.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Sf. Constantin și Elena — IașiFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Sf. Constantin și Elena

Iași, jud. Iași178 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni Sf. Constantin și Elena - Sf. Constantin și Elena oferă confort, siguranță și îngrijire personalizată pentru seniori.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →