Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

120 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Complex social de servicii Odăi - Căminul pentru persoane vârstnice — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă
4.7

Complex social de servicii Odăi - Căminul pentru persoane vârstnice

Municipiul București, jud. București

160 locuri

1 recenzii

Îngrijire rezidențială

"Complex social Odăi, cămin modern pentru vârstnici cu servicii de îngrijire personalizate și atmosferă prietenoasă."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Nușeni — NușeniFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Nușeni

Nușeni, jud. Bistrița-Năsăud

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Nușeni: îngrijire premium pentru seniori într-un mediu sigur și prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Panciu — PanciuFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Panciu

Panciu, jud. Vrancea

34 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Panciu oferă servicii moderne și îngrijire profesională.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Roznov — RoznovFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Roznov

Roznov, jud. Neamț

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Roznov - Servicii de calitate și respect pentru seniori la Căminul din Roznov.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Zădăreni — ZădăreniFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Zădăreni

Zădăreni, jud. Arad

20 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Zădăreni oferă îngrijire profesionistă și un mediu sigur și confortabil pentru seniori.

de la
2.300 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Cruceni — Șagu

Cămin de bătrâni Cruceni

Șagu, jud. Arad

25 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Cruceni oferă îngrijire profesionistă și un mediu familial sigur pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin persoane vârstnice — SlatinaFoto ilustrativă

Cămin persoane vârstnice

Slatina, jud. Olt

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin persoane vârstnice - Siguranță, confort și servicii adaptate pentru seniori la Cămin persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social de primire, asistare și îngrijire a persoanelor vârstnice Vatra Dornei — Vatra DorneiFoto ilustrativă

Centrul social de primire, asistare și îngrijire a persoanelor vârstnice Vatra Dornei

Vatra Dornei, jud. Suceava

32 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul social de primire, asistare și îngrijire Vatra Dornei - Atmosferă caldă și servicii complete la Centrul social Vatra Dornei.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice — BistrițaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice

Bistrița, jud. Bistrița-Năsăud

34 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice oferă îngrijire completă, siguranță și confort într-un mediu modern și prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social Pietricica — Piatra-NeamțFoto ilustrativă

Centrul social Pietricica

Piatra-Neamț, jud. Neamț

102 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul social Pietricica - Mediu sigur și sprijin complet pentru seniori la Centrul social Pietricica.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social pentru îngrijire bătrâni Saelele — Saelele

Centrul social pentru îngrijire bătrâni Saelele

Saelele, jud. Teleorman

24 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul social pentru îngrijire bătrâni Saelele - Mediu sigur și servicii profesionale la Centrul social pentru îngrijire bătrâni Saelele.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire persoane de vârsta a III-a Pătroaia Deal — CrângurileFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire persoane de vârsta a III-a Pătroaia Deal

Crângurile, jud. Dâmbovița

16 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire persoane de vârsta a III-a Pătroaia Deal - Pătroaia Deal oferă îngrijire premium seniorilor într-un mediu modern și sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Recea Cristur — Recea-CristurFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Recea Cristur

Recea-Cristur, jud. Cluj

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Recea Cristur - Recea Cristur, un cămin sigur și prietenos, oferă îngrijire premium seniorilor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Fălcoiu — FălcoiuFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Fălcoiu

Fălcoiu, jud. Olt

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Fălcoiu - Atmosferă familială și grijă profesională pentru seniori la Căminul Fălcoiu.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Alecu Bagdat Râmnicu Sărat — Râmnicu SăratFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Alecu Bagdat Râmnicu Sărat

Râmnicu Sărat, jud. Buzău

60 locuri

Îngrijire rezidențială

"Oferim îngrijire completă seniorilor la Căminul pentru persoane vârstnice Alecu Bagdat Râmnicu Sărat."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru vârstnici Orăștie — OrăștieFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru vârstnici Orăștie

Orăștie, jud. Hunedoara

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru vârstnici Orăștie - Orăștie oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată într-un mediu prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Lacu Sărat — Chișcani

Căminul pentru persoane vârstnice Lacu Sărat

Chișcani, jud. Brăila

142 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Lacu Sărat: servicii de calitate pentru o viață activă și plină de confort.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Străulești — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Străulești

Municipiul București, jud. București

104 locuri

Îngrijire rezidențială

"Complex social Străulești - servicii de îngrijire pentru seniori într-un cămin modern și primitor."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Mangalia — MangaliaFoto ilustrativă

Căminul de bătrâni Mangalia

Mangalia, jud. Constanța

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Mangalia, cămin sigur pentru seniori, asigură îngrijire de calitate și un mediu primitor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Scundu — ScunduFoto ilustrativă

Căminul de bătrâni Scundu

Scundu, jud. Vâlcea

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Scundu oferă îngrijire profesională, respect și un mediu confortabil pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Speranța — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Speranța

Municipiul București, jud. București

44 locuri

Îngrijire rezidențială

"Rezidența Speranța oferă seniorilor îngrijire personalizată într-un mediu modern, sigur și confortabil."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice dependente Sfânta Maria — TalpaFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice dependente Sfânta Maria

Talpa, jud. Teleorman

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice dependente Sfânta Maria - Îngrijire de înaltă calitate pentru persoane dependente la Sfânta Maria.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Complex de servicii sociale Moinești - Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice — MoineștiFoto ilustrativă

Complex de servicii sociale Moinești - Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice

Moinești, jud. Bacău

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Complex de servicii sociale Moinești oferă îngrijire completă seniorilor în Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice din cadrul complexului rezidențial Sfânta Maria Brăila — VădeniFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice din cadrul complexului rezidențial Sfânta Maria Brăila

Vădeni, jud. Brăila

100 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Sfânta Maria Brăila: siguranță și confort într-un mediu cald și prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →