Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

120 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Complex social de servicii Odăi - Căminul pentru persoane vârstnice — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă
4.7

Complex social de servicii Odăi - Căminul pentru persoane vârstnice

Municipiul București, jud. București

160 locuri

1 recenzii

Îngrijire rezidențială

"Complex social Odăi, cămin modern pentru vârstnici cu servicii de îngrijire personalizate și atmosferă prietenoasă."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice — BrașovFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice

Brașov, jud. Brașov

135 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice: îngrijire completă și personalizată, într-un mediu sigur și familial.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Răchitoasa - modul persoane vârstnice — RăchitoasaFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Răchitoasa - modul persoane vârstnice

Răchitoasa, jud. Bacău

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire și asistență Răchitoasa oferă servicii complete seniorilor într-un mediu sigur și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Sfântul Mucenic Fanurie — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Sfântul Mucenic Fanurie

Municipiul București, jud. București

24 locuri

Îngrijire rezidențială

"Centrul Sfântul Mucenic Fanurie oferă seniorilor servicii de îngrijire și asistență într-un mediu sigur."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Miercurea Nirajului — Miercurea NirajuluiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Miercurea Nirajului

Miercurea Nirajului, jud. Mureș

27 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Miercurea Nirajului - Confort și respect pentru seniori la Căminul din Miercurea Nirajului.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Mangalia — MangaliaFoto ilustrativă

Căminul de bătrâni Mangalia

Mangalia, jud. Constanța

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Mangalia, cămin sigur pentru seniori, asigură îngrijire de calitate și un mediu primitor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru vârstnici Orăștie — OrăștieFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru vârstnici Orăștie

Orăștie, jud. Hunedoara

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru vârstnici Orăștie - Orăștie oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată într-un mediu prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni — MăstăcaniFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni

Măstăcani, jud. Galați

12 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni - Un mediu sigur și prietenos, cu îngrijire personalizată pentru seniorii dragi, într-un cămin de calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Papiu Ilarian — Papiu IlarianFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Papiu Ilarian

Papiu Ilarian, jud. Mureș

24 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Papiu Ilarian - Siguranță și îngrijire atentă pentru seniori la Căminul Papiu Ilarian.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Zădăreni — ZădăreniFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Zădăreni

Zădăreni, jud. Arad

20 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Zădăreni oferă îngrijire profesionistă și un mediu sigur și confortabil pentru seniori.

de la
2.300 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Râmnicu Vâlcea — Râmnicu VâlceaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Râmnicu Vâlcea

Râmnicu Vâlcea, jud. Vâlcea

80 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Râmnicu Vâlcea oferă îngrijire dedicată, activități sociale și un mediu primitor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice — BistrițaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice

Bistrița, jud. Bistrița-Năsăud

34 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice oferă îngrijire completă, siguranță și confort într-un mediu modern și prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice — LuncaFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice

Lunca, jud. Botoșani

6 locuri

Îngrijire rezidențială

 

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni — PloieștiFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni

Ploiești, jud. Prahova

24 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni - Atmosferă caldă și servicii de îngrijire completă pentru seniori la Cămin de bătrâni.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — AgapiaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Agapia, jud. Neamț

72 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Îngrijire de calitate și mediu sigur pentru seniori la Cămin pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Bocșa — BocșaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Bocșa

Bocșa, jud. Caraș-Severin

50 locuri

Îngrijire rezidențială

"La Căminul pentru persoane vârstnice Bocșa seniorii beneficiază de îngrijire completă și suport continuu."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — Târgu MureșFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Târgu Mureș, jud. Mureș

76 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Confort și îngrijire de calitate pentru seniori la Cămin pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Hotarele — HotareleFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Hotarele

Hotarele, jud. Giurgiu

46 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul pentru persoane vârstnice Hotarele - Hotarele oferă îngrijire personalizată și un mediu sigur și prietenos pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social integrat - Căminul pentru persoane vârstnice — ToplițaFoto ilustrativă

Centrul social integrat - Căminul pentru persoane vârstnice

Toplița, jud. Harghita

24 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul social integrat - Căminul pentru persoane vârstnice - Centrul social integrat oferă îngrijire premium și siguranță seniorilor într-un mediu prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire bătrâni - Cueni — RoeștiFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire bătrâni - Cueni

Roești, jud. Vâlcea

17 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire bătrâni - Cueni oferă un mediu sigur, facilități moderne și servicii de îngrijire personalizată.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Sebeş — SebeșFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Sebeş

Sebeș, jud. Alba

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Sebeș oferă îngrijire de calitate într-un mediu sigur și prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Sfinții Constantin și Elena — CosteștiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Sfinții Constantin și Elena

Costești, jud. Buzău

42 locuri

Îngrijire rezidențială

"Căminul pentru persoane vârstnice Sfinții Constantin și Elena oferă îngrijire completă seniorilor."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Sf. Teodor — Rosiori de VedeFoto ilustrativă

Căminul de bătrâni Sf. Teodor

Rosiori de Vede, jud. Teleorman

24 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Sf. Teodor - Atmosferă familială și servicii complete de îngrijire la Căminul de bătrâni Sf. Teodor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Recea Cristur — Recea-CristurFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Recea Cristur

Recea-Cristur, jud. Cluj

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Recea Cristur - Recea Cristur, un cămin sigur și prietenos, oferă îngrijire premium seniorilor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →